clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - MultiMe - javový multitasking
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

MultiMe - javový multitasking
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
XXX
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 05. 03. 2004
Příspěvky: 505
Bydliště: Brno

3062.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EidzEm napsal:
Tak som na to asi prisiel. Aspon si myslim.
Ak vam bude pisat hlasku:
Cannot find class com/siemens/mp/io/file/FileConnection tak postupujete takto:
Do tej zlozky midplib si nakopirujte tieto subory a potom na konci prikazu napiste este -cp midplib\siemens_api.jar
Rusaci si vytvorili aj zlozku midp, kde kopiruju tie java aplikacie, ktore chcu prerobit. Tak ich tam nakopirujte aj vy.
Takze za predpokladu, ze pracujete v total commanderi (musite byt kurzorom v adresary, kde sa nachadza mm.cmd) by cely prikaz vyzeral asi takto: mm.cmd -r output/multime.jar -n Multime midp\java1.jar midp\java2.jar -cp midplib\siemens_api.jar
Teda tento prikaz napisete do prikazoveho riadku a stlacite enter.
Mam to odskusane, tie aplkacie, co sa mi nedali prerobit vcera tak sa mi dnes podarili.
Ak to bude fungovat, tak to prosim dopiste do navodu.


No ja nevim, ale ten archiv co si tu dal obsahuje akorat multime.exe Sad

_________________
Musim, musim, dokud to jede...

Siemens CX6570 (fw 56) - Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
EidzEm
VIP
VIP

Založen: 16. 12. 2004
Příspěvky: 977
Bydliště: Puchov

5862.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prepac, chyba v odkaze, hned to napravim.
Uz je to ok. Som sa pomylil, lebo som sa ponahlal do skoly.

_________________
CX65v50 Master Patch v 5 @ CX70v56 Master Patch 3.1 beta 3 + Elf Loader + vlastnorucne vyrobeny DCA-510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych chtěl dodat, že sice tato cesta mi pomohla vytvořit v TCMD sdruženou aplikaci, ale musel jsem jí trochu ještě překopat mm.cmd -n Multime jimm.jar opera.jar -r jimmaopera.jar -cp midplib\siemens_api.jar Java aplikace nedávejte do midp ani tam nepište output a mělo by to jít. EidzEm asi zkoušel novou verzi Multime nebo něco tak. Think
_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
XXX
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 05. 03. 2004
Příspěvky: 505
Bydliště: Brno

3062.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EidzEm napsal:
Prepac, chyba v odkaze, hned to napravim.
Uz je to ok. Som sa pomylil, lebo som sa ponahlal do skoly.


Nemas se zac omlouvat, aspon mam diky tobe verzi se kterou se nemusim trapit z prikazovim radkem :-) Proc sem ten exe soubor nedas? wink Nebo tu uz je a jen sem se prehlid? Laughing

_________________
Musim, musim, dokud to jede...

Siemens CX6570 (fw 56) - Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
EidzEm
VIP
VIP

Založen: 16. 12. 2004
Příspěvky: 977
Bydliště: Puchov

5862.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mozem to sem dat. Nevedel som to rozbehat, dufam, ze sa vam to podari. Je to tiez stiahnute z tych ruskych stranok. Tu je to: http://eidzem.ic.cz/multime.rar
_________________
CX65v50 Master Patch v 5 @ CX70v56 Master Patch 3.1 beta 3 + Elf Loader + vlastnorucne vyrobeny DCA-510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
XXX
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 05. 03. 2004
Příspěvky: 505
Bydliště: Brno

3062.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EidzEm napsal:
No mozem to sem dat. nevedel som to rozbehat, dufam, ze sa vam to podari. Tu je to: http://eidzem.ic.cz/multime.rar


Me se to podarilo, neni to nic tezkyho ;-) Diky.

A velke diky autorovi tohohle clanku, je to vazne bomba, funguje to skvele, mam Jimma, Gibo, Operu a Idos jizdni rady Very Happy Jen sem si musel zmenit v jednotlivych aplikacich velikost ikonek, aby byli v seznamu vsechny stejne veliky. Ale bombaaaa Very Happy

-------------------------------------------------------

EDIT: Tak nadseni ponekud opadlo, kdyz sice vsechny aplikace jedou a lze mezi nimi prepinat, ale jimm je neovladatelnej. Nefunguje ovladani, da se jenom skocit do jeho menu, ale posouvat se po kontaktech, psat zpravu apod. se mi nepodarilo Sad

_________________
Musim, musim, dokud to jede...

Siemens CX6570 (fw 56) - Vodafone


Naposledy upravil XXX dne pá říjen 13, 2006 5:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
EidzEm
VIP
VIP

Založen: 16. 12. 2004
Příspěvky: 977
Bydliště: Puchov

5862.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak napis ako si to nastavl aby to slapalo. Nastavit som to nastavil, ale nevedel som to spustit, aby sa to prerobilo. A mozes popisat aj to, ako si zmenil velkost tych ikoniek, lebo aj mne sa to stalo.
_________________
CX65v50 Master Patch v 5 @ CX70v56 Master Patch 3.1 beta 3 + Elf Loader + vlastnorucne vyrobeny DCA-510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
XXX
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 05. 03. 2004
Příspěvky: 505
Bydliště: Brno

3062.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EidzEm napsal:
Tak napis ako si to nastavl aby to slapalo. Nastavit som to nastavil, ale nevedel som to spustit, aby sa to prerobilo. A mozes popisat aj to, ako si zmenil velkost tych ikoniek, lebo aj mne sa to stalo.


Tvorba midletu se spousti tlacitkem uplne vlevo nahore, jinak sem vzdycky vybral cestu k tem souborum co to chtelo a bylo to Very Happy

Obrazky sem menil jednoduse, prejmenoval jsem pripony midletu na rar a vytahal z nich ikony a zmenil velikost, nahral zpatky do archivu a zmenil priponu zpatky na jar. V programu to bohuzel nejde, tam jde jenom nastavit vysledna ikona multimidletu. wink

_________________
Musim, musim, dokud to jede...

Siemens CX6570 (fw 56) - Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
EidzEm
VIP
VIP

Založen: 16. 12. 2004
Příspěvky: 977
Bydliště: Puchov

5862.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, ja ho nemozem stlacit, nieje aktivne. A co si dal ako classspath?
A co si pyta v ponuke, ktora je nad tou motorolou a siemensom?

_________________
CX65v50 Master Patch v 5 @ CX70v56 Master Patch 3.1 beta 3 + Elf Loader + vlastnorucne vyrobeny DCA-510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
edahim
začátečník
začátečník

Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 70

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ať dělám, co dělám, stále se mi nepodařilo vytvořit více aplikací v jedné.. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlepší je kouknout co to napíše za chybu. Když jsem zkoušel co všechno to umí dal jsem tam toho hodně (aplikací) a dokud jsem nevyndal aplikaci "Weather Forecast.jar"(siemensovská aplikace na předpověď počasí na zadaných místech světa) tak mi to hlásilo tohle: "ERROR: floating-point constants should not appear
Error preverifying class cw.ad
failed" .
No a z toho jsem usoudil, že je chyba v nějaké třídě "cw.ad" (ale neptej se mě co to znamená zkusil jsem čím byto mohlo být a bylo to již zmíněnou aplikací. Asi by to chtělo tuto třídu někam přidat ale kam ).

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe, trochu jsem se to pokusil přeložit Smile

Arrow http://temp.webz.cz/Multime.rar

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.


Naposledy upravil jenda^^ dne pá říjen 13, 2006 8:58 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majjkyy
pisatel
pisatel

Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 294
Bydliště: Litovel

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm tak at to zkousim pomoci Start-spustit nebo tim programem Multime tak nic nejde.V prvnim pripade to tu aplikaci udela ale v mobilu nic neni a ve druhem se mi neaktivuje po vyplneneni vsech polozek to tlacitko pro udelani te aplikace.Nevi nekdo radu?
_________________
C35-M35-M55-C65 překopla na CSL65_FW53-Elfpack 1.8++ a dál ???možná C75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musíš přidat alespoň jednu aplikaci. Jinak je tlačítko neaktivní (protože těžko lze udělat "multiaplikaci" z ničeho). Předpokládám samozřejmě, že jsi udělal vše podle návodu. Tohle je pouze uživatelské rozhraní pro ulehčení a urychlení práce. wink

Edit: Zkusil jsem 12 aplikací do jedné (byly to všechno jednoduché aplikace - celkem asi 800KB, taková hra Starwars má 900KB a jede bez problémů). Ale přesně jak je psané v článku deset spuštěných a minimalizovaných současně je tak asi strop. Některé aplikace (hry) ani nejdou minimalizovat (nerozbalila se mi nabídka) některé vyhodí chybu. U některých pomůže dvakrát stisknout multitaskingové tlačítko, aby se rozjely (konkrétně "spotřeba") a některé aplikace společně nejdou ani dát do stejném balíku (s jinými bezproblémů). Ani jediná aplikace na navigaci se mi zatím nepodařila do společného balíku přidat (to je to co by mě konkrétně zajímalo nejvíce).

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi


Naposledy upravil jirkab dne pá říjen 13, 2006 9:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, tak já to mam ve složce s tim multime, pak jsem tam naházel všechny ty aplikace, vyplněno mam všechno kromě těch dodatečných class a ikonky a když kliknu na vytvořit tak to napíše tuhle hlášku:


A pak je tam už jenom černý okno a uplně nahoře v tom řádku je nějakej ten příkaz a nic se neděje... Think
//už to mam, v umístění mm.jar jsem neměl zadanou celou adresu

/// tak jsem to dodělal, přeložil jsem i něco, co předtim nebylo, kompletní to neni, ale snad by většina měla bejt přeložena.
http://temp.webz.cz/Multime.rar

Jo a jinak, jestli někdo hraje hry a při ukončení má jenom černou obrazovku (u grafických karet nvidia) a nic nevidí, tak zkuste odinstalovat to JRE5, který je ve článku a nainstalovat tohle (JRE6 beta2), to mi pomohlo a spojovat javu s tim jde taky Smile

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.


Naposledy upravil jenda^^ dne so říjen 14, 2006 12:31 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
Strana 3 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group