clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Kryty pro S68
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Kryty pro S68

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rades77
kolemjdoucí

Založen: 11. 10. 2006
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 11:01 am    Předmět: Kryty pro S68 Odpovědět s citátem

Dá se někde sehnat zadní kryt na BenqSiemens S68? Našel jsem jenom servis Britex, tam ho mají, ale zase neposílají na dobírku, jen osobní odběr, což je problém-sídlo mají jen v Kladně a Táboře a jsem z jižní Moravy :-( Jinak jsem zatím nenašel nic bližšího (Brno,Hodonín,Kyjov...). Pokud má někdo nějaký tip, budu rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dzortsch
kolemjdoucí

Založen: 23. 09. 2004
Příspěvky: 5

28.10 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 1:46 pm    Předmět: Re: Kryty pro S68 Odpovědět s citátem

nazdar! jestli je ten kryt levnej, tak by bylo možné ti to poslat poštou. jestli to nedělá sama firma, tak ti to koupí a pošle kámoš na dobírku... jesli nějakého ovšem znáš. kdyby bylo nejhuř tak mi dej vědět a já jezdim přes Tábor. ještě by mě zajímalo co se ti stalo s původnim krytem? mimochodem jsem taky vlastníkem tohoto mobilu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rades77
kolemjdoucí

Založen: 11. 10. 2006
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No prostě jsem ho při otevírání nebo zavírání naprasknul..všiml jsem si toho až pozděj. Neni to moc, ale chtělo by to vyměnit..Nikde se to nedá sehnat. V té firmě v Kladně jsem nakonec ukecal jednoho člověka, že mi ho pošle..ale zatím nic, tak nevím. Kdyžtak bych se ozval. (cena měla být 122,-Kč)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alfah4ns
badatel
badatel

Založen: 06. 06. 2005
Příspěvky: 103

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 1:50 pm    Předmět: kryt, pomoc Odpovědět s citátem

caute, sem dalsi stastny majitel s68, ale praskl mi po padu na kole kryt displeje, jde nekde vubec sehnat novy predni kryt, nebo nechat spravit bez toho abych to poslal do kladna nebo jel osobne do prahy? (sem z Ostravy)
_________________
C35 --> M35i --> ME45 --> nokia 3510i (blééé) --> S55 + DCA-510 + 1,58MB+patche --> S68 + DCA-140 + DCA-110
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group