clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Aut. servisy nepřijímají Siemensy !!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Aut. servisy nepřijímají Siemensy !!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Novinky mobilních telefonů Siemens a BenQ-Siemens
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Duke
kolemjdoucí

Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 26

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz nejaky ten patek mobily spravuju a nejen siemens. U siemense byl vecny problem - nejde zapnout - mrtvola, nebo ze se vypinal. Nekdy pomohlo nahral fullflash s prepsanim bootu + obnova sec.zony. Nekdy. Ale vetsinou byl problem primo v CPU, respektive na desce. Popraskane cesty pod cpu. Muze za to spatna konstrukce a vicevrstva DPS v telefonu. A vse to narvaly pod CPU, velka soucastka s velkou integraci, to nemohlo delat dobrotu. Setrenim na materialu znamenala nekvalitni DPS, takze to proste praskalo. A neda se s tim delat opravdu vubec nic. Protoze siemens jsou smejdy, ktery se serou a srat se budou. A spavit nepujdou. Jenoduse smejdy z vyroby, kdyz desku siemens srovnam se samsungem, tak samsung je nadhera. Samsung je skvost mezi teleony po strance konstrukce. Je to precizni prace a dobra prace. Ale siemens ... je pravy opak. Povestna byla uz i C35 kdy nefungoval repro - praskla cesta - proc? spatna deska a vedlo to pres cely telefon. Ale byznys dobrej. Po radu x60 to byl dobrej byznys, ale x65 nahoru krach. Ostatni znacky na tom nejsou lepe, ale vetsinou maj desky proste lepsi a nepraskaj. Siemens to proste osidil na vyrobe a na konstrukci a to znamenalo jeho krach. Nic jinyho mu totiz nezbylo protoze mel tak strasne moc reklamaci, ktere nesly spravit, ze ho to polozilo. Nechci se ale s nikym hadat. Mel jsem trebas SL45i a mel jsem ho rad, sic ho uz nepouzivam, ale stale mam. Mel jsem ho rad dokud se neposral. Siemens byl revolucni ve sve dobe. Existuje urcite kousek na ktery nedate dopustit, za celou dobu bez poruchy a to vas dela velkym fandou siemense a velkou vyjimnkou funkcniho telefonu znacky siemens. Technik z autorizovaneho servisu siemens by vam k tomu rekl svoje ... a nevim co chcete za dukazy. Tak treba siemens zdechne, nahodim ho softem, a za chvili zase zdechne. Vada CPU. Nekdy pomuze dat nove(sundat, nakulickovat, znova napajet - u x65 humus), asi tak 35% ma po odpajeni CPU urvane plosky na desce. Delam to martechem - nejlepsi vec na siemense, ale jak vidim efka pri detekci phone type, rikam si hmm cpu. asi tak 30% jde nahodit softem ale riziko ze se mi vrati je asi 70%. 30% se nevrati a ja nemusim vracet penize. Me uz holt nezbyva taky nic jineho nez opravy typu siemens - mrtvola odmitat, protoze by me to polozilo, kdybych mel porad vracet jen penize. A mluvim hlavne o x65 nahoru ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
P@tr
kolemjdoucí

Založen: 06. 11. 2004
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš naprostou pravdu, já se servisem telefonů živím už asi 7let a můžu jen zcela souhlasit wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak i já mohu jen a jen souhlasit. Základní deska x65 mi připadá jak trochu tvrdší papír, bohužel....
_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....


Naposledy upravil Krokodýl dne po únor 19, 2007 10:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Štěp@
badatel
badatel

Založen: 06. 02. 2007
Příspěvky: 114
Bydliště: divoký západ

25.94 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
Tak i já mohu jen a jen souhlasit. Základní deska x65 mi připadá jak trochu tvršdí papír, bohužel....


Já když sundal z C65 kryty (problikává podsvícení u tlačítek) abych očistil kontakty, což už mě z toho dvakrát předtím dostalo, tak jsem tam viděl nějaký šedý papír, který jsem taky trošku čistil od prachu. Nikdy by mě nenapadlo, že to je základovka, já jsem to tipoval na nějakou izolaci. Ale co, papírový mobily prej maj Frantíci, ale ty jsou na jedno použití Razz

Jinak teda servisy se stále na Siemense netvářej moc přívětivě když je ňákej problém?

_________________
Půlka pravdy může lhát!

C35i => C65 => S75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Situace z dneška - vrácený mobil z reklamace u autorizovaného servisu s poznámkou: Z důvodu nedostupnosti náhradních dílů ..... Embarassed .
Díl je sice dostupný z neznačkové produkce, ale to autorizovaný seris na záruční opravu použít nesmí.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Duke
kolemjdoucí

Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 26

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak, to je bohuzel smula autorizovanych servisu respektive prodejcu. A dopad to ma samozdrejme i na samotneho zakaznika. Takze kdyz dnes reklamujete siemens, tak vam ho prijmou a poslou do servisu. Skoro po kazde dojde nazpet s touto hlaskou. Prodejce je vystaven k zaplaceni poplatku, ktery kolikrat dela az 400,- a mnohdy chce tento poplatek po zakaznikovi a navic vam vraci neopraveny telefon. V podstate se situace vubec nezmenila. Takze zarucni opravy uz spravuji i ja a to nejsem autorizovany servis. Pro prodejce to je lepsi protoze nemusi vracet velkou castku za zakoupeny mobil a radeji zaplati daleko mensi castku za opravu. Opravy typu nejde zapnout musim resit ale resit velice radikalne ... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Novinky mobilních telefonů Siemens a BenQ-Siemens Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group