clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - FW 41 pre EL71
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

FW 41 pre EL71
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Firmware
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 12:55 pm    Předmět: Re: problem Odpovědět s citátem

Problem je ten ze s tymto kablom budes mat veelke problemy nahrat novy firmware, na to sluzi servisny kabel DCA110, alebo DCA100. Pren (DCA110) je potrebne nainstalovat ovladace lebo obsahuje suciastku ktora prevadza USB na RS232. Ako vlastne vyzera ten kabel co mas. Nie je tam nieco kde sa nachadza elektronika? Este ked ho pripojis k telefonu a das *#06# a dasraz joystic dolava co je na samom spodku napisane. Pluged In, prip AAC... mal by tam byt typ kabla.
_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter024
kolemjdoucí

Založen: 17. 06. 2006
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 1:01 pm    Předmět: Re: problem Odpovědět s citátem

mario_liptov napsal:
Problem je ten ze s tymto kablom budes mat veelke problemy nahrat novy firmware, na to sluzi servisny kabel DCA110, alebo DCA100. Pren (DCA110) je potrebne nainstalovat ovladace lebo obsahuje suciastku ktora prevadza USB na RS232. Ako vlastne vyzera ten kabel co mas. Nie je tam nieco kde sa nachadza elektronika? Este ked ho pripojis k telefonu a das *#06# a dasraz joystic dolava co je na samom spodku napisane. Pluged In, prip AAC... mal by tam byt typ kabla.



skusal som uz rozne driveri USB2SERIAL ale nic nepomahalo, mozno bude problem s tym kablom, lenze ked som to objednaval tak som sa este pred objednanim pytal ci to podporuje tuto zalezitost a bolo mi povedane, ze ma kladne odozvy od uz stavajucich zakaznikov, tak som nemal dovod neverit. ked som mu dnes napisal ze to vobec nereaguje ani na pripojenie telefonu tak mi odpisal, ze on je predajca nie technik. nic viac nic menej, kazdy sme nejaky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Peter024
kolemjdoucí

Založen: 17. 06. 2006
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 1:05 pm    Předmět: Re: problem Odpovědět s citátem

Peter024 napsal:
mario_liptov napsal:
Problem je ten ze s tymto kablom budes mat veelke problemy nahrat novy firmware, na to sluzi servisny kabel DCA110, alebo DCA100. Pren (DCA110) je potrebne nainstalovat ovladace lebo obsahuje suciastku ktora prevadza USB na RS232. Ako vlastne vyzera ten kabel co mas. Nie je tam nieco kde sa nachadza elektronika? Este ked ho pripojis k telefonu a das *#06# a dasraz joystic dolava co je na samom spodku napisane. Pluged In, prip AAC... mal by tam byt typ kabla.



skusal som uz rozne driveri USB2SERIAL ale nic nepomahalo, mozno bude problem s tym kablom, lenze ked som to objednaval tak som sa este pred objednanim pytal ci to podporuje tuto zalezitost a bolo mi povedane, ze ma kladne odozvy od uz stavajucich zakaznikov, tak som nemal dovod neverit. ked som mu dnes napisal ze to vobec nereaguje ani na pripojenie telefonu tak mi odpisal, ze on je predajca nie technik. nic viac nic menej, kazdy sme nejaky



prepac zabudol som napisalo mi to : unknown accessory unsuported accessory

myslim, ze mi to je celkom jasne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 1:08 pm    Předmět: Re: problem Odpovědět s citátem

Daj ho na reklamaciu. Musi to vyriesit k tvojej spokojnosti. Neviem ti viacej poradit. Je mi to luto. Inac mohol by si to vyskusat aj s inym telefonom co ma taky isty konektor. napr.C81, EF81
_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter024
kolemjdoucí

Založen: 17. 06. 2006
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 1:12 pm    Předmět: Re: problem Odpovědět s citátem

mario_liptov napsal:
Daj ho na reklamaciu. Musi to vyriesit k tvojej spokojnosti. Neviem ti viacej poradit. Je mi to luto. Inac mohol by si to vyskusat aj s inym telefonom co ma taky isty telefon. napr.C81, EF81



vies nejak sa mi to nechce riesit on je z nitri ja z BA je to dost daleko, nezvyknem sa vzdavat ale, uz fakt nemam ani cas ani energiu. je mi uz celkom jasne ze nie s telefonom bude problem, hlavne po tej odpovedi co mi poslal , ziadne riesenie alebo nieco podobne ani sorry ani nic, len par slov NIE SOM TECHNIK ALE PREDAJCA cele znenie emailu, myslim ze tym povedal vsetko. co uz asi sa poobzeram po tom DCA110 co si spominal, nemas nejaky doveryhodny a hlavne zaruceny tip odkial?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
benq69vito
kolemjdoucí

Založen: 19. 08. 2007
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 4:30 pm    Předmět: dca-140 Odpovědět s citátem

zdravim. ja by som len chcel,ze mam presne ten isty problem. len morzeovka a jedine co dokaze je nabijat mobil. aspon,ze mi uznali reklamaciu.
_________________
sendo, 3510i, myx5-2,! EL71 !fw31 DCA-140 2Gb kingston
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Firmware Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group