clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - restart telefonu při přehrávání mp3
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

restart telefonu při přehrávání mp3
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
black007
začátečník
začátečník

Založen: 24. 09. 2004
Příspěvky: 52

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 8:16 pm    Předmět: restart telefonu při přehrávání mp3 Odpovědět s citátem

čas od času se telefon při přehrávání mp3 restartuje.Většinou jde o přehrávání mp3 z paměťové karty.Vysledoval jsem,že to dělá u mp3 s delším názvem. nemohl by někdo ještě otestovat nějakou libovolnou mp3 a třeba ji přejmenovat na " 06_-_ Princ Skonci V Dobrych Rukou Krale Miroslava (Argema-Raj).mp3" a zkusit ji přehrát? i nokia to zvládne v pohodě. Zkoušel jsem to i s mid souborem s dlouhým názvem. SXGčko ji prostě nepřehraje, S65 nemá s mid souborem s dlouhým názvem problém.Potřeboval bych to odzkoušet ještě u někoho jiného,mám SXGčko v reklamaci a jedině na tomhle se to dá ukázat,jak se SXGčko sqěle restartuje... V manuálu žádné omezení názvu mp3 není,tohle je sice extrém,ale prokazatelný. Moje SXGčko se restartuje při mp3,při příchozích smskách,občas si budík dělá co chce a již to mám po 4 v opravě,s tím,že se jim to prý neprojevilo.Jestli BENQ-SIEMENSům nevadí,že se vzbudí místo v 7:00 třeba 9:15, tak mě docela jo. Dík za pomoc
Black

_________________
C10-C25-S25-ME45-M65-S65-SXG75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O tomhle sem nekde uz slysel, myslim ze to je normalni pro Siemensy
_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
spike
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 16. 08. 2005
Příspěvky: 524
Bydliště: Kocourkov v Jižních Čechách
Telefon: HTC Artemis
2081.72 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už s tu psalo, že SXG nezvládá sobory které mají název i s cestou nad asi 50 znaků.
Tak se nediv a čti fórum.

_________________
-> Jdoucí na smrt tě zdraví <-

Kariéra: C10->Azalis238->M35->M35->M65(fw.50)+lampička->SXG75+RSMMC-512MB+RSMMC-1024MB-> HTC Artemis_wm6+2GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAO
táta fóra
táta fóra

Založen: 06. 01. 2005
Příspěvky: 1029
Bydliště: Ústí nad Orlicí

7890.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BEZY to testoval a dosel k cislu 78 (myslim...musim to najit...) i s cestou...
_________________
DancingHTC Kaiser [16GB]+HTC TOUCH HD Dancing
Jsem takový malý HTC Maniak. Applause
Skáču dobře, skáču rád. >>> www.roxet.eu <<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
lubo1
pisatel
pisatel

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Praha

715.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a problemy s budikem vyresis tak,ze si tu melodii,kterou mas nastavenou pro budik,prehrajes do pameti telefonu..pak uz te bude budit presne na cas kdy ty budes chtit Smile
jinak ale musim potvrdit tvoje slova,me se taky obcas restartne pri prichozich sms..a 2x se mi i stalo,ze se mi ta smska ztratila po restartu..jako ze nebyla ulozena a ja nevedel,kdo mi co psal Embarassed

_________________
S65->SXG75 (FW22) + Kingston 512MB->HTC S730 (Wings) + 4GB MicroSD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
black007
začátečník
začátečník

Založen: 24. 09. 2004
Příspěvky: 52

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no budík nemá s melodií co společného,používám raději už jen dafaultní siemensí a stejně je to na draka...
_________________
C10-C25-S25-ME45-M65-S65-SXG75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sutrus
VIP
VIP

Založen: 13. 12. 2005
Příspěvky: 299
Bydliště: Jihlava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Znaku je tusim 71, ale to neni podstatne. Pokud je nazev delsi nez limit tak soubor neuvidi SXG. Logicky tedy ani ho nemuzes prehrat.
S restarty mi to dela taky. Zjistil jsem zavislost na delce jmena zobrazovanem v prehravaci( ne jmena souboru) a pouzitem grafickem tematu. Mel jsem instalovane tema XP a prehravac se sekal jenom pri prehravani a zaroven rolovani jmena. Zvladal to cca 15 az 30 sec a pak restart. Bez tematka se neseka a vse hraje. Restart prijde jenom namatkove, ale stejne prijde.

_________________
sutrus

S10, C25, S35, S45, SL45, S55, SL65, SX1, SXG75, SL91, HTC Kaiser
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
lubo1
pisatel
pisatel

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Praha

715.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aha..tak to pak uz nevim..me se stavalo,kdyz sem mel melodii budiku na karte,ze zazvonil treba v 15.20 misto ve 6.40 rano,ale co mam melodii v pameti phonu,tak od ty doby zvoni na vterinu presne Angel
_________________
S65->SXG75 (FW22) + Kingston 512MB->HTC S730 (Wings) + 4GB MicroSD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spike
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 16. 08. 2005
Příspěvky: 524
Bydliště: Kocourkov v Jižních Čechách
Telefon: HTC Artemis
2081.72 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně se taky jeden čas restartoval a nevěděl jsem si rady. Dost často to bylo při příjmu sms a při práci s kartou. Tak jsem jí zformátoval v čtečce a fou najednou drží. Už tři neděle bez restartu. K té muzice... Používám prostě tagy a tak může mít skladba krátký název, kterým nebudu dráždit Pána Křemíkového nebe... Např. vceli_medove_01 a tak dál. A osvědčilo se mi to.
_________________
-> Jdoucí na smrt tě zdraví <-

Kariéra: C10->Azalis238->M35->M35->M65(fw.50)+lampička->SXG75+RSMMC-512MB+RSMMC-1024MB-> HTC Artemis_wm6+2GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
black007
začátečník
začátečník

Založen: 24. 09. 2004
Příspěvky: 52

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

možná jsem to popsal špatně...Telefon bez jakýchkoliv instalací čehokoliv,donesený ze servisu s továrním nastavením.jen vloženo cca 50 kontaktů a jedna 32 MB karta.Budík začíná blbnout již asi po 3 dnech,smsky tak po cca 10-20 odeslaných a MP3 a midi s dlouhým názvem okamžitě.telefon soubory normálně vidí,jsou vloženy ve standartní složce.
prostě SXG je fakt tak trochu shit (bohužel spíš sw).
no restarty při mp3 to dělá náhodně,někdy 1x denně,jindy 1x za týden,mp3 s krátkým názvem,pořád stejné skladby na kartě...

_________________
C10-C25-S25-ME45-M65-S65-SXG75


Naposledy upravil black007 dne st listopad 08, 2006 9:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sutrus
VIP
VIP

Založen: 13. 12. 2005
Příspěvky: 299
Bydliště: Jihlava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lubo1 napsal:
aha..tak to pak uz nevim..me se stavalo,kdyz sem mel melodii budiku na karte,ze zazvonil treba v 15.20 misto ve 6.40 rano,ale co mam melodii v pameti phonu,tak od ty doby zvoni na vterinu presne Angel


U budiku to mohu potvrdit. Hraje jenom melodie z telefonu. Stejne i pro zvoneni pri prichozim hovoru.

_________________
sutrus

S10, C25, S35, S45, SL45, S55, SL65, SX1, SXG75, SL91, HTC Kaiser
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No myslim ze pri 64 MB pameti by vam to melo byt celkem jedno
_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To co zde píšete vůbec neznám. (budík budí naprosto spolehlivě - samozřejmě melodie v interní paměti)
Je pravda, že jsem efs dost razantně vylehčil - vymazal všechny soubory, které jsou naprosto na nic ( všechny nepoužívané hlášky ostatních jazyků, nepoužívané zvukové soubory navigace, cizí T9, grafické soubory do photo editoru a další a další - ušetření cca 10MB vnitřní paměti - další nepotřebné by se tam jistě ještě našly). Restarty prostě neznám a to telefon rozhodně nešetřím.
Můj osobní názor je ten, že je to skutečně použitým tématem a to i včetně těch původně nainstalovaných (jsou naprosto zbytečně náročná - stačí se podívat na jejich nainstalované velikosti). Doporučuji používat nějaké téma naprosto jednoduché (používám allblack). V této souvislosti jsem si všiml například toho, že u tématu liquid line nepomůže ani aktivované průhledné logo operátora, logo se simkou s GSM bankingem se na hlavní obrazovce zobrazuje pořád Rolling Eyes .
Další věc, která telefon zrychluje (minimálně při vstupu do menu) je záměna animovaných ikon menu za neanimované!
Po těchto úpravách jsem zatím neměl na pohyb v menu rychlejší telefon v ruce, alespoň co se týká odezvy klávesnice. (Rychlejší už být nemůže, protože to bych se pohyboval v menu dřív než bych stisknul tlačítko pro pohyb - kam se hrabe S75 s patchem na 208MHz - je zde pouze jedna vyjímka a tou je vstup do "vlastních souborů").

Jo a když už jsme u té špatné spolupráce telefonu s kartou a vůbec v hanění "naší sexydžejn" --> přátelé buďme tak nějak nad věcí, až nám nějaký "nokiář" bude tvrdit jak je jeho telefon bez problémů a suprový(N80 - problémy s kartou naprosto shodné - nezobrazování souborů, tvorba playlistů, naprosto nekvalitní dílenské zpracování vysouvacího mechanismu, výdrž baterie, apod. Neutral N-70 restarty, kvalita poslechu rádia... Neutral ). Bohužel k naší velké smůle musím přiznat, že "jejich" výrobce" sice není z těch nejrychlejších v opravě chyb, ale když už vydá nějaký nový fw tak většinou už chyby odstraní (takže i nokia-testováno na lidech ). To jen "siemensáci" jsou "takový šťouralové", že se nespokojí s údaji uvedenými v TTD telefonu (uživatelé ostatních značek to prostě vezmou jako vlastnost a ne jako chybu).

No a zase něco na druhou misku vah: sice jsem tvrdil, že SXG je na tom HW velice dobře, ale po vyzkoušení služby mobilní TV musím přiznat, že to není až tak růžové Sad . Telefon toho má při přehrávání "plné brejle" - sice se nerestartuje při souběžném vstupu do dalších funkcí, ale je znatelně pomalejší (asi jako ME45 - můžu porovnat a je to stejné). Tady asi bude problém v použitých ("zastaralých") střevech - stačí se podívat na str.qualcommu Crying or Very sad . Asi žluťáci chtěli ušetřit 50centů Evil or Very Mad za novější sadu čipů.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když už sme u restartů - občas se mi stane, že se telefon resetuje při poslechu rádia. Srandovní ale je, že rádio hraje klidně dál až do místa, kde mam zadat PIN Laughing
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dav!d5
badatel
badatel

Založen: 31. 10. 2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Most
Telefon: iPhone 6+
335.86 SMM

Příspěvky na SM: 410,-
PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 6:45 pm    Předmět: SXG Odpovědět s citátem

Taky jsem si myslel ze se mi foun vypina nahodne pri prehravani Mp3,ale U ME se to stava jen kdyz se mi chce nekdo dovolat.Mam to overene...
_________________
Dav!d SXG75 Black, C75 Silver, Mobile Music Set IMS-700, RS-MMC 1GB SanDisk, DCA-510, DCA-540, EBA-750, HHS-700, HHS-510, IFL-600 Flash, IQP 500, Tour Case FCT-700, Image Viewer SU-2,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group