clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Screen Note
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Screen Note

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Elfy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 6:30 pm    Předmět: Screen Note Odpovědět s citátem

Od čínských soudruhů přináším nový elf Screen Note

kód:
Překlad pomocí Google Translator CHI-EN:
Post-screen note screen-original [2007.04.24]

Post-screen note screen


QUOTE :
4-24 : Update on the first floor (after they have been updated on the first floor), to update the display font symbol fonts, signatures color configuration. . . Thank namex guidance. . .
       The first floor of the annex failure can update and upload not. . No way, the update on the third floor, p. 55. . Download effective testing. .



QUOTE :
4-21 : Update on the 24th floor, update one day may show a certain time, and in advance at 10:00 on November 20 (10:00-10:59), the need to 0 folders within 11-20,10. TMO (20.10 comma in between ), such as pre-November 20 day show, only 0 folders within 11-20.tmo.
Similar to the above two documents can co-exist in at 10:00 on November 20 the other time to show 11-20.tmo content. .



QUOTE :
4-19 : updating the floor, updating by adding a show on one day functions, and separate configuration weeks, in view of the state of screensavers display, screensavers canceled status display; Chinese configuration, for a "Chinese CfgEdit entire configuration version V1.0 - 2007.04.19" support ...

Have done an ELF, functional on the date of their own judgment weeks, as evidenced by the corresponding folder corresponding to the contents of the document Monday, two, three, ... corresponding root directory (default is 0 : \ Elf tool \ Snote \, self-configuration) files in the folder 1,2,3, ...

Folder 1,2,3, ... TMO contains two documents, one is 0.tmo documents, which show the day is the text; The other is not indispensable, according to their own needs and create, delete : Digital time (0 to 23). TMO, which is to be specific hours of content, such as 14.tmo will be shown in 14:00.

Hey ~ above, I read the letter were dizzy ...
For illustrate :
One, as I indicated to the Wednesday "Today Wednesday," in three folders within the 0.tmo write "today Wednesday";
Two, if we want to show on Wednesday morning, "10:40 there is a class" as a reminder, in folders within three 10.tmo create and write "10:40 there is a class", the device will at 10:00 ~ 10:59 suggest that the other continues to show time 0.tmo the contents.
Below the picture and together and see ...

Others do not want to explain himself, and see ...

BUG :
One, displayed in the screen saver (on screen saver), not perfect, the default configuration closed, it would open up not only when the screensaver, but the screensaver unlock interface, screensavers caller interface ... other shows.
2, only had sgold, in the tests on the CX65, newsgold, his and the viewers do not understand doing it. . . .
3, ...


viz http://bbs.0110.cn/viewthread.php?tid=314494&extra=page%3D1 (ale je potřeba registrace)

Download:
kód:
http://uloz.to/35518/screennote.ZIP




Zatím jsem přišel jen na princip, jak to funguje, ale ne jak to to donutit zobrazit

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 10:31 pm    Předmět: Jak to funguje? Odpovědět s citátem

Jak to funguje? (jestli)

1) je to jen pro SGOLD
2) soubory načítá ze zadaného adresáře (standartně 0:\Elf_Tool\snote)
3) v něm jsou podsložky 1, 2, 3 ...
4) v nich jsou TMO soubory
5) 0.tmo je nejdůležitější a obsahuje text
6) [hodina].tmo obsahuje čaový údaj a text

Ale nepodařilo sa mi mobil přinutit něco zobrazit.

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 10:32 am    Předmět: funguje Screen Note! Odpovědět s citátem

Už mi funguje: nastaví se složka, v které budou poznámky.
1 poznámka = 1 podsložka
začíná se 1 a pokračuje se 2, 3, 4 ...
uvnitř je soubor 0.tmo, který obsahuje text, který se bude zobrazovat pořád
a soubor např. 14, který se bude zobrazovat od 14,00 do 14,59 s textem poznámky
mně se osvědčilo dát 0.tmo prázdný tmo soubor, pak se v mezidobí nezobrazí nic.

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
braun21
badatel
badatel

Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 114

324.74 SMM
PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 5:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevím.Zkouším všelijaké varianty toho,jak jsi to popsal s tema složkama a soubory.tmo a nic se mi stále nezobrazuje.

Nemůžu ani jednoznačně říct,že to mám dobře.
Nevím ani jestli třeba mám vše dobře pojmenováno.
(třeba tvůj popis byl takto:0:/Elf_Tool/snote a v tvém překladu výše je to zase takto: 0:Elf tool/Snote)
Možná jsem to teď přehodil.Teď u psaní to nevidím,ale nic to nemění na věci, že je tam rozdíl.
Proto bych pokud bys mohl aby jsi vytáhl svoji složku Elf Tool,elf i bcfg a zveřejnil nebo nebo mi poslal na mail.
(braun21(z)seznam.cz)

Pokud možno tak aby složka byla vyplněna tak,aby se neustále zobrazovala nějaká zpráva na dipleji.
Už bych si to pořešil co a jak.
Dík.
(třeba to ještě vyřeším sám,budu zkoušet a pokud se to povede tak to ještě napíšu)

..................

EDIT:
Už jsem to asi vyřešil.
Už jsem docílil toho, že mám na displeji poznámku.
Teď ještě vyřešit jak to vlastně přesně funguje a pochopit ,aby to bylo rychle uplatnit a bude to v pohodě.
Akorát co se mi nedaří je to, že poznámka je docela nízko na displeji a zatím se mi nepodařilo ji dostat výš.Mám pocit, že to ani nejde upravit.


Jdu teda dál testovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
braun21
badatel
badatel

Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 114

324.74 SMM
PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to nějakým zázračným zpusobem na chvíli rozjel a pak když jsem začal zkoumat jak to funguje tak jsem to tak rozhodil že už to nemůžu zaboha rozchodit.
Proto se vracím k původní žádosti o zaslání celé složky se vším co v ní je.
Zjistil jsem, že soubor který by se měl dnes celý den zobrazovat by měl mít název 9-5.tmo
Ale v které podsložce by měl přesně být a jestli jedna z těch složek je název 0 a tak......v tom mám chaos.

Nechápu jaktože už to nemůžu zobrazit vůbec.
Určitě to bude nějaká blbost.

Celá tvá fungující složka by mi to mohla objasnit.
Prosím pošli raději i bcfg.
Dík

....................
EDIT:
Tak sláva.Přece jen jsem to naplno rozjel.

Byla to školacka chyba v bcfg souboru kde jsem se jaksi zamotal do nastavení zobrazení textu.

Takže teď už ok.
Jen poradím, že po nastavení bcfg se MUSÍ restartovat tel,jako u mnoha jiných elfu.

Dál jsem udělal jinou věc než bylo doporučeno výše a to ,že jsem ve složce Snote vytvořil jen jednu jedinou složku s názvem 0 a do ní nacpal všechny potřebné tmo soubory a v pohodě se to zobrazí vždy kdy má.
Možná jsou ostatní složky potřeba na jiné věci, ale na jaké , zatím nevím.

Pokud se má zobrazit zpráva třeba 13.září ,tak soubor musí nést název 9-13.tmo Pokud se má v tentýž den zobrazit pouze v 10 hodin tak se název musí upravit na 9-13,10.tmo

Text v tomto případě nebude na displeji celý den, ale pouze v dobu kdy čas hodin odpovídá číslu 10.
Tedy od 10:00hod do 10:59

Jakmile skočí čas na 11:00 hod tak elf zkontroluje jestli nějaký soubor neodpovídá podmínkám což by bylo 9-13,11.tmo a pokud ano tak tento text vystřídá text minulý.

Myslím že to je užitečná věc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stream
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 25. 12. 2006
Příspěvky: 816
Bydliště: Čelákovice

5506.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nechceš sem dát celou složku snote s bcfg souborem? ... pořád mi to nejde Confused
_________________
Trance, disko forever :-)
I love mobile tuning ...
siemens (me75->c75 , m55, m75, s75, s65, 3x sx1, c65)
sony ericsson (t610,k700, k310, w200,k200, k550i -> w610, c702 ) ted mám c702 :-))
jupí! tuníme Advojky tak už je moje c702ka upravená podle mojeho gusta :-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
MikeMaster
všeználek
všeználek

Založen: 02. 05. 2006
Příspěvky: 794
Bydliště: Plzeň Telefon:M65 Caged Plasma TnG + CX65 + S65 (zkompletoval jsem řadu x65)

4379.18 SMM
PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem na to stejně jako Stream... Taky se mi nepovedlo rozběhat Screen note.elf...

Ale dnes v existenci Dapp.elf a FreePaste.elf, které mi jdou je to celkem fuk...

Jinak ttohle patří do diskuze o SGoldech !

_________________
Siemens M65 (motherboard from CX65)+patches+elfs+Caged Plasma TnG
Mp3, MiniGPS, Xtask, TalkPhone, TalkKbd, MenuPusk
Nintendo/GameBoy(Color)/Sega Games
Accesories: Bike-o-Meter, Siemens Mp3 Player USB (MMC-256MB), USB cable DCA-510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Elfy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group