clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Nefungují Big digital clock
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Nefungují Big digital clock

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Elfy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2006 3:13 pm    Předmět: Nefungují Big digital clock Odpovědět s citátem

Mám problém s těmito hodinami. Prvně bych se chtěl zeptat, zda čísla vypadají stejně jako při spořiči? Takže je to obdoba patche Big digital clock pro MP?
Když tento patch spustím, při návratu na mainscreen telefon pípne a vypne se, takže je ani neuvidím...
V telefonu mám nejnovější elfpack, knihovnu BFL, v něm obsaženou, dále 581 Funkce a variabilní knihovny - veliké, to nepomohlo, tak jsem aplikoval ještě tuto: 588 Funkce a variabilní knihovny - veliké
8.9.2006 Pro Master Patch - verze 11 a vyšší, což také nepomohlo (Doufám, že jsem neudělal s knihovnou pro MP chybu, MP nemám, ale zatím se nic neděje)

Jak tedy tento elf rozchodit?

EDIT: Problém nemám jenom s tímto elfem, ale s většinou novějších. Například ten správce souborů. Spustit jde, ale když chci nějakou složku otevřít, - píp. Nebo logo profilu, taky... Spolehlivě mi funguje např. Xtask, CFGedit, ExtD, TED, EDIT, CPUmon, Megadial...Zkoušel jsem i nějaké hry - pinpong, dokonce i nějaké ty emulátory...

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3


Naposledy upravil simp dne pá prosinec 22, 2006 3:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alkaba
čestný člen
čestný člen

Založen: 15. 01. 2005
Příspěvky: 1618
Bydliště: 0x0000FFF Telefon: S75

10903.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2006 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Odebral bych všechny patche co mají něco společného s elfy a potom bych aplikoval nejnovější elfpack a nic víc wink
_________________
»HTC Rose S740 with WM 6.5.3
»HP iPaq 514 with WM6.5.3
»Siemens C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2006 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je Elpack v1.8++???
S tím jsem právě měl ten problém. Měl jsem Elpack v1.8++ a nic jiného a je to tak, jak popisuju. A protože EidzEem psal, že v Elpack v1.8++ nejsou v BFL obsaženy všechny funkce, které již byly ve starších BFL, je možné, že nějaká bude prostě chybět a v tom případě telefon udělá píp-chcíp. Doporučoval právě aplikovat všechny BFL, co najdeme. Našel jsem tyto, aplikoval, REPAIR patche si uschoval, ale nic se nezměnilo.

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sefinko
elfmaster
elfmaster

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 986
Bydliště: Strážske (Okolie) Telefon: CSL65v53 EL71v45 + 1GB Kingston (c) Benlux

6980.53 SMM
PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skus tieto Big Digital Clock v0.5, tato verzia uz nepotrebuje specialne funkcie v API...
_________________
C(SL)65v53 + MP14 + ELfpack 2.01 | Patche, Elfy, atď. pre EL71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 9:59 pm    Předmět: Jaké aplikovat BFL, aby mi fungovaly nejnovější elfy??? Odpovědět s citátem

Ani tyto mi nefungují. Teď mám v telefonu ale pouze nejnovější elfpack a žádné další BFL navíc.

Nemohl by mi někdo prosím napsat, jaké mám do CX70 FW56 aplikovat BFL, aby mi fungovaly elfy jako tyto velké hodiny nebo nejnovější xtask?
Přesně konkrétní knihovny a přesné pořadí, jak je mám do telefonu nahrát. Jak jsem psal, nemám v něm nic jiného než nejnovější elfpack.
Za tento seznam bych byl moc vděčný...

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aplikuj nejnovejsi knihovny ktere najdes a potvrd vytvoreni opravneho patche wink
_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EidzEm
VIP
VIP

Založen: 16. 12. 2004
Příspěvky: 977
Bydliště: Puchov

5862.50 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

simp napsal:
To je Elpack v1.8++???
S tím jsem právě měl ten problém. Měl jsem Elpack v1.8++ a nic jiného a je to tak, jak popisuju. A protože EidzEem psal, že v Elpack v1.8++ nejsou v BFL obsaženy všechny funkce, které již byly ve starších BFL, je možné, že nějaká bude prostě chybět a v tom případě telefon udělá píp-chcíp. Doporučoval právě aplikovat všechny BFL, co najdeme. Našel jsem tyto, aplikoval, REPAIR patche si uschoval, ale nic se nezměnilo.


Trosku ta poopravim, to ze aplikujes vsetky BFL co najdes to nemusi byt spravny postup. Spravny postup je, aby si ich aplikoval ale od najstarsich po najnovsie. Pretoze ak sa v starych BFL nachadza nejaka funkcia a v novsej je ta ista funkcia ale ma iny kod tak stary kod sa prepise a nahradi sa spravnym. Ak to spravis naopak, nahradis spravnu funkciu nespravnou !!!

_________________
CX65v50 Master Patch v 5 @ CX70v56 Master Patch 3.1 beta 3 + Elf Loader + vlastnorucne vyrobeny DCA-510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Elfy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group