clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Ako je to zo zmenou ikon v menu?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Ako je to zo zmenou ikon v menu?

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Telefony na platformě BREW
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
derek19
kolemjdoucí

Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 18

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 1:00 am    Předmět: Ako je to zo zmenou ikon v menu? Odpovědět s citátem

Zdravim všetkých, chtel bych si dát nové ikony a chtel bych se zeptat, ci to zmení jazyk ikon po zmene ikon v menu, ak stahuju menu ikon s anglickej stranky. Dufam ze chapete co myslim ale dam priklad: po zmene ikon v menu ked najedu na napríklad kontakty tak zmení se mi to na contacts ak si stiahnem tie ikony z anglickej stranky? Diki za odpoved [/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 1:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepíšeš jaký máš telefon ale snad opravdu s brew... změnou ikonek se ti nic jiného nezmění. Pokud bys hledal jak na to, TADY je návod pro program QPST, máš tam napsánu i cestu kam kopírovat, ale jednodušeji to uděláš s SXGcontrollerem.
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
derek19
kolemjdoucí

Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 18

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok díki moc FOXXX,ano mám mobil s brew, vyskouším to (a do akej zložky to mám prosim te skopírovat?). A chtel sem se jeste zeptat, ze kdyz si zmenim fw na napríklad F 48 tak mi padne zaruka ale kdyz ho znovu preinstaluji na S 48 CZ tak by teoreticky mala znovu platit zaruka ne? Vedí to zistit, ze tam bol predtým FLASH UPDATE?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ikonky menu: brew/mod/MainMenuApp/res/common/
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
derek19
kolemjdoucí

Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 18

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok diky BEZY Applause , dobrá práce. Ale chtel sem se jeste zeptat na to FW, ze kdyz si zmenim fw na napríklad F 48 tak mi padne zaruka ale kdyz ho znovu preinstaluji na S 48 CZ tak by teoreticky mala znovu platit zaruka ne? Vedí to zistit, ze tam bol predtým FLASH UPDATE? Víte mi nekdo poradit s tímhle?


A FOXXXI pri tej zmene ikon
1. sa mi nezmení dole tá lišta kde sú možnosťí- Vybrať a späť a hore tá lišta, kde to píše na akej lište sa práve nachádzam (napr. nastavení) ?
2. a chcem sa ťa ešte spítať či sa dá medzi tými ikonami prepínať ked budem mať viac nainštalovaných alebo či to musím inštalovať. diki

_________________
Môžeš ma vidieť v klube s blántom v hube
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 6:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lišty jsou součástí barevných témat a ikony přepínat nemůžeš... jediná možnost je zase přepsat
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

derek19 napsal:
....Ale chtel sem se jeste zeptat na to FW, ze kdyz si zmenim fw na napríklad F 48 tak mi padne zaruka ale kdyz ho znovu preinstaluji na S 48 CZ tak by teoreticky mala znovu platit zaruka ne? Vedí to zistit, ze tam bol predtým FLASH UPDATE? Víte mi nekdo poradit s tímhle?

Pokud nahraješ FW s takovou jazykovou customizací jaká v telefonu byla anebo má být žádnou záruku neztratíš.
Ty fw se liší pouze tím, v jakém jsou zabaleném "ládovacím programu". Na telefony Brew jsou vydavány tři druhy takových fw.
Ten co označuješ za S 48 CZ je vyrobený pro běžné koncové uživatele pro domácí nahrávání. Pokud k němu připojíš "normálně zapnutý mobil!" ohlídá to za tebe a ani nemůžeš do telefonu nahrát nižší verzi fw anebo špatnou jazykovou variantu.
Ten co označuješ jako F 48 (flash update - 3GSWUP) je určený pro servisy. Tzn. že když si přineseš telefon do servisu nahrají ti tam právě tento flash update, z toho jednoznačně plyne, že záruku neztratíš a nikdo nic nepozná. Výhoda takového fw je v tom, že pouze upozorní na to, když chceš do telefonu nahrát nižší anebo jinou jazykovou variantu než tu co v telefonu je. Po potvrzení upozornění update normálně proběhne.
Třetí druh fw je určený pro developery.

Takže dofám, že jsem lehce přispěl ke konci mylných informací ohledně ztráty záruky způsobené nahraním fw do telefonu ve formě 3GSWUPu anebo WINSWUPu .

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Telefony na platformě BREW Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group