clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Kontakt = melodie
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Kontakt = melodie

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
quady
kolemjdoucí

Založen: 03. 02. 2004
Příspěvky: 17

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 9:04 pm    Předmět: Kontakt = melodie Odpovědět s citátem

Ahoj, mám S68 a chtěl bych si u jednotlivých kontaktů nastavit různá vyzvánění. Jde mi to jen u kontaktů, které mám uložené jen v tel. , když mám kontakt zároveň v tel. i na sim, tak mi to nejde. Protože na záložce Všechny kontakty je ten kontakt pak 2× a vždy je první ten ze sim (a u toho nastavení jiné melodie vyzvánění a zvuku sms nejde nastavit). A nechci si mazat kontakty ze sim. Jde to nějak? Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle mě u S75 taky dělá, vyřešil jsem to tak, že na SIM píšu kontakty ve tvaru +4?0123456789, pak když dám sim do jinýho tel, tak se mě to zeptá na ten ? a já zadám jenom dvojku... wink
_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
chalmi
začátečník
začátečník

Založen: 28. 11. 2004
Příspěvky: 70

70.68 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 1:53 pm    Předmět: Melodie Odpovědět s citátem

Jednoduše si překopíruj kontakty ze sim do mobilu a potom není problém.A na sim ti zůstanou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, jo, ale telefon bere kontakty ze SIM jako první, tak ti pak stejně hraje melodie, co máš standartně nastavenou Rolling Eyes
_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
quady
kolemjdoucí

Založen: 03. 02. 2004
Příspěvky: 17

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 8:27 pm    Předmět: :-) Odpovědět s citátem

pip@ napsal:
tohle mě u S75 taky dělá, vyřešil jsem to tak, že na SIM píšu kontakty ve tvaru +4?0123456789, pak když dám sim do jinýho tel, tak se mě to zeptá na ten ? a já zadám jenom dvojku... wink


tak dík, to zkusim. :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group