clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Patch S75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Patch S75

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LoLeG
kolemjdoucí

Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 16

2.50 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 9:32 pm    Předmět: Patch S75 Odpovědět s citátem

caukec...existuje nejaký patch který odstraní hlášku prosím čekejte při kopirovani dat pŕes datovy kabel. vcelku mě obtěžuje. A take se chci zeptat jestli je nejaky patch ktery dokaže posilany soubor stahnout na pozadi abych pritom mohl pracovat v menu atd. FW47 diiky.
_________________
Siemens S75 fw47, DCA-510, HSS-700 >> BenQ-Siemens EL71 :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím čekejte při posílání přes datový kabel odstranit nejde.... Confused
posílaný soubor stáhnout na pozadí? Jako soubor posílaný přes BT/irda? Elfem XTask jde minimalizovat vše....

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Waldousek
kolemjdoucí

Založen: 26. 08. 2006
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 8:24 pm    Předmět: Patchovat kabel Odpovědět s citátem

Zdravím jen jsem se chtěl zeptat nevím co stím byl mě dán doruky kabel datový DC S65-US a měl by být kompatibilní i S75 bohužel nějak mě nejde načíst do počítače ovladače snad tam všechny mám nejsou ve správci žádné konflikty ale přesto že jsem tam dal MPM tak nějak mi napsal že nepodporuje S75 teď bohužel nevím jestli je to tím programem nebo kabelem...Musím přiznat telefon není moc dvakrát spolehlivej většinou si dělá cochce a to že se vypíná a podobně jen jsem si chtěl zkusit jestli tonějak půjde aspoň nastavit nechci přeinstalovávat sw na telefonu ale aspon nejakou udržbu udělat...byl bych moc rád když by jste mi pomohli opravdu nějak nechápu a patlám se v tomuž hodně dlouho buhužel bez výsledku budu rád za každou radu...strašně mocprosím děkuji předem...A opravdu prosím o pomoc.Jinak teda snad ani nevím když by jste někdo potřeboval nějaký podrobnější informace tak budu se snažit je vyhledat a poskytnout už jen proto aby to aspoň šlo...nebo něco se stím udělalo...Prosím apředem děkuji Crying or Very sad Wink Angel Pray
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zapoj kabel a podívej se do *#06# - více - dole je napsáno Acc: DCA-5x0, podle toho čísla si nainstaluj ovladače Wink
_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

k tomu, že si telefon dělá co chce, bylo by nejlepší přeinstalovat sw, první typy firmware byly hodně nestabilní, ale FW47 nebo FW52 nespadnou nikdy, a jsou naprosto spolehlivé...

až se budeš dívat do *#06# tak se podívej i na položku SW - verze, pokud máš nižší než 40, tak by to chtělo přehrát, protože pod 40 byly strašně nestabilní....

A kabel pro S65 bude na S75 fungovat určitě, máš asi nainstalované špatné ovladače... Rolling Eyes

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Waldousek
kolemjdoucí

Založen: 26. 08. 2006
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oka...ale takto by chtělo spíše origoš kabel myslím že ten zrovna v ruce nemám...a mimochodem už se stím piplám od včera...a stále počítač prostě ten telefon nerozeznává...pochybuju že se to povede...díval jsem se na sw samozřejmě že je nižší protože jsem ho dostal do ruky před rokem ten telefon a nevěděl jsem aniže todle něco existuje..takže se snažím tady na foru hleda nějaký to info...ale stejně koukal jsem se a jetam napsáno 540 a ten jsem stáhnul pokoušel se nainstalovat...bohužel jen jsem kliknul neotevřelo se žádný okno nic tak že jsem na vahách jakaco stím...když zapojím normálně totiž mobil k PC počítač to rozpozná že byl připojenej novej HW a pak chce nainstalovat k tomu ovladače...ale poté co je nainstaluje tak mě ohlásí že teda je připraven všechno a podobně a že je všechno v pořádku ale nikde nic..prostě nevím...neobjeví se žádnej jakoby přidanej disk nebo něco podobnýho a když zkouším MPM tak mě napíše že "S75" nepodporuje...tak fakt nevím kde je ta chyba!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

skus si stáhnout nejnovější verzi MPM, ta S75 podporovat bude určitě...
(pokud by link nefungoval,skus tento )

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Waldousek
kolemjdoucí

Založen: 26. 08. 2006
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci moc vám děkuju..jsem to rozchodil...takže fakt díky..Smile snad už nebudu tolik otravovat..Very Happy příště ne fakt moc dík...jede to jak po drátku!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zelomelo
badatel
badatel

Založen: 28. 09. 2006
Příspěvky: 114

669.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 11:27 am    Předmět: Re: Patch S75 Odpovědět s citátem

LoLeG napsal:
caukec...existuje nejaký patch který odstraní hlášku prosím čekejte při kopirovani dat pŕes datovy kabel. vcelku mě obtěžuje. A take se chci zeptat jestli je nejaky patch ktery dokaže posilany soubor stahnout na pozadi abych pritom mohl pracovat v menu atd. FW47 diiky.


Mne to de v FW 40 i v 47 normalne ze dam treba i pri prenosu cervene tlacitko a jede to v klidu dal

_________________
Siemens A75 > Siemens S75
DCA 510, DCA 540, 1GB Transcend DV, Hromada patchů, USB Bluetooth
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group