clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S81 DRSNÁ Realita
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S81 DRSNÁ Realita

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
brent
kolemjdoucí

Založen: 11. 02. 2006
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 4:47 pm    Předmět: S81 DRSNÁ Realita Odpovědět s citátem

Embarassed Pozor na S81 hezký telefon co nic neumí a má problém se synchonizací PC. BT s PC je pouze pro modem, synchr. ani data neumí "pouze přes USB a obrátí jm. příjm. a načte pouze 2 tel. čísla bez možnosti cokoli nastavit". Dále popis telefonu na tomto serveru je v hrubém rozporu se skutečností "redakce spec. Pan Zeman na toto byl upozorněn 22.09.2006" a nic dodnes pro nápravu neudělal mimo zaslaného mailu mi za nic nemůžem údaje dodal výrobce. Koupi si dvakrát zvažte, můj cca 3 roky starý Gigaset SL100 toho s PC umí výce, a to je na dnešní GSM telefon hodně málo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
N3o21
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 04. 07. 2004
Příspěvky: 914

5892.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmm, nebude to tim mezi zidly a klavesnici?
kdyz to se siemensem umis, jde vsecko.

Ale jako telefon to nemusi byt zazracnej... ja jak na nej koukam vypada obstojne. data tady v info o telefonech vychazi z informaci vyrobce a z reality... v cem se konkretne neshoduji?

Myslim ze pokud vas telefon neni OK, pomuze reklamace, rozhodne za to nemuze nikdo odsud ze siemensmanie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
brent
kolemjdoucí

Založen: 11. 02. 2006
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hlasové vytáčení - Neumí
hlasové ovládání - Neumí
diktafon- Neumí
Bluetooth - mouze pro modem a některá HF. "v tel není vůbec nastavení profilu pro HF"
Těch rozdílů je ještě výce. viz.: http://www.benq-siemens.com/cds/frontdoor/0,2241,cz_cs_0_130878_0_view%253Atechdata_spec%253A0_ab%253A0_clr%253A0_clrNum%253A1,00.html
Synchonizace končí běžně chybou "toto je problém 2PC a 1NBK", opakované synchronizace vytvoří duplicitní položky, Synchonizuje pouze Jméno, Příjmení, Tel. Mob. Tel domů. + mail "Max 2 čísla" na firmu, fax atd. zapomeňte. Adresář po synchronizaci je řazen Jméno-Příjmení "pokud to chceš klasicky Príjm-Jméno musíš v OUTLOOKU údaje obrátit" Na soft Mob-Phon-Men. zapomeň nyní PC Suite Tool bez jakékoliv mořnosti cokoliv nastavit. Pokud vte o soft pro s81 byl bych vděčen. Na řadě S jsem odkojen, telefony měli drobné mouchy, ale byly v pohodě. Nyní jsem poprvé zklamán.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chyba sa mohla stat pri zadavani udajov,tie 3 veci som zmenil.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno co bys čekal od Ben-Kvé Brick wall
_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DJDMX
kolemjdoucí

Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Tpl

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2007 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, tak ja bych se docela hadal Razz
Mam tenhle mobajl uz nakej ten tyden a zatim bez problemu Wink Synchronyzace (jestli se prenos medii, sms, kalendare a kontaktu da nazvat synchronizaci) s PC ujde. Je toho malo, ale co chces od toho mobilu? Je to jeste novacek Wink Casem jiste vyjde soft, kterej tohle podporovat bude Smile
Btw Bluetooth mi facha zatim kompletne (jeste jsem nezkousel hrani her, bo zadnou takovou nemam Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jay.hp
začátečník
začátečník

Založen: 15. 02. 2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Jablonec nad Nisou

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam tenhle telefon a musim říct že sem docela spokojenej. Ze synchronizací zkušenosti nemam páč sem jí ještě nevyužil, používam jenom velkokap. zařízení. Bluetooth mi taky šlape v pohodě ale pár věcí mi na tom mobilu schází např. to že nejde instalovat java přes PC (teda aspoň sem zatim nepřišel jak na to..neví někdo??) nebo že nejdou zvětšovat obrázky a fotky na displeji a nebo třebo to že filesystem nepodporuje složky..ale jinak si myslim že je to v pohodě fon...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jaqui
kolemjdoucí

Založen: 24. 11. 2004
Příspěvky: 5
Bydliště: Brumov-Bylnice

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak mám tento telefon první den a musím říct, že s displejem atd. jsem spokojený, ovšem má docela dost much. uvedu ty, na které jsem zatím narazil.

U sms neukazuje počet napsaných znaků, jen při odesílání vám to napíše (pokud překročím délku 1 zprávy), jestli chcete odeslat 2 zprávy.

U budíku nejde nastavit opakování, resp. jsem si toho nikde nevšimnul, ale když ráno budík zvonil, tak na levé klávesy byla možnost odložit, na pravé ukončit.

Při focení nejde zoomovat, pouze nastavovat hladinu kontrastu. Při natáčení videa zoomovat jde.

Dneska věřím, že se dostanu na další věci, tak pak napíšu.

takže sinchronizace kontaktů a záloha přes kabel proběhla v pohodě.

Instalace java her a aplikací přes kabel nemožné, takže jsem docela zklamaný Think a telefon prý nepodporuje APN, takže kompletní připojení přes prohlížeč pouze přes WAP...tzn. horentní sumy Crying or Very sad

_________________
Nokia 1610, Nokia 3110, Motorola 3888, Nokia 3110, Sie ME45, Sie SX1, Motorola Razr V3, Sie SX1, BQ-Sie S81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gibuk
kolemjdoucí

Založen: 19. 07. 2006
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 12:44 pm    Předmět: EHHHM Odpovědět s citátem

JAVA aplikace a hry pres kabel na S81??
Nyni uz realita!!
Reseni mate zde: http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?p=349156#349156
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group