clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Obnova standardního obsahu disku telefonů x65
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Obnova standardního obsahu disku telefonů x65
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

14900.34 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 26, 2004 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Winkly napsal:
Už sa mi podarilo Russina Retail odstrániť. Po odomknutí programom OD Tool sa v adresári Config nachádza súbor TXT súbor. Ten som jednoducho upravil v editore a uložil. Potom so mobil reštartoval a už cez *#06# sa zobrazuje upravená FSS verzia. Prakticky je tam možné napísať hoci čo. =P~


Dikes. Mal som rovnaky problem. Pomohlo. Applause
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 12, 2005 4:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
Adresář se musí zálohovat jako adresář. SiMoCo to ukládá jako .csv soubor. Pokud jen zazálohuješ obsah flexmemory, tak sice existuje způsob, jak z něj znovu obnovit adresář, ale je to dost komplikované.


Tak. zálohoval jsem si ten adresář v Simoco do csv. Ale nevim jak se to podařilo, Po prve jsem se do nej podíval a byl ok, byli tam nějaká data. Nahrál jsem tam FFSInit_C65_2_ru-RussianRetail_12_0239.exe. Také vše ok. (Před tím jsem ještě udělal zálohu všech složek na disk( i skrytých). Po updatu FFS jsem si chtěl opět přes Simoco nahrát adresář zpět ale ouha. Ten soubor měl najednou 0b, byl prostě prázdný. TAkže potrébuju napsat návod na to, jak mohu vytáhnout ten adresář ze zálohy, kterou jsem si udělal na disku.. Předem děkuji, je do dost naléhavé... Brick wall
Návrat nahoru
No11
badatel
badatel

Založen: 22. 10. 2004
Příspěvky: 127
Bydliště: Kladno

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 12, 2005 4:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
romulus napsal:
Adresář se musí zálohovat jako adresář. SiMoCo to ukládá jako .csv soubor. Pokud jen zazálohuješ obsah flexmemory, tak sice existuje způsob, jak z něj znovu obnovit adresář, ale je to dost komplikované.


Tak. zálohoval jsem si ten adresář v Simoco do csv. Ale nevim jak se to podařilo, Po prve jsem se do nej podíval a byl ok, byli tam nějaká data. Nahrál jsem tam FFSInit_C65_2_ru-RussianRetail_12_0239.exe. Také vše ok. (Před tím jsem ještě udělal zálohu všech složek na disk( i skrytých). Po updatu FFS jsem si chtěl opět přes Simoco nahrát adresář zpět ale ouha. Ten soubor měl najednou 0b, byl prostě prázdný. TAkže potrébuju napsat návod na to, jak mohu vytáhnout ten adresář ze zálohy, kterou jsem si udělal na disku.. Předem děkuji, je do dost naléhavé... Brick wall


zapoměl jsem se přihlásit...

_________________
mot m3888=>mot t2288R => N3310=>N3330=>N3410=>N6310i =>CT65 fw12, FW25,Clear T-mobile, FW33,=>M65 FW12,FW25 patched,FW33 patched, FW41 patched, FW 43 PAtched
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 12, 2005 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No11 napsal:
Anonymous napsal:
romulus napsal:
Adresář se musí zálohovat jako adresář. SiMoCo to ukládá jako .csv soubor. Pokud jen zazálohuješ obsah flexmemory, tak sice existuje způsob, jak z něj znovu obnovit adresář, ale je to dost komplikované.


Tak. zálohoval jsem si ten adresář v Simoco do csv. Ale nevim jak se to podařilo, Po prve jsem se do nej podíval a byl ok, byli tam nějaká data. Nahrál jsem tam FFSInit_C65_2_ru-RussianRetail_12_0239.exe. Také vše ok. (Před tím jsem ještě udělal zálohu všech složek na disk( i skrytých). Po updatu FFS jsem si chtěl opět přes Simoco nahrát adresář zpět ale ouha. Ten soubor měl najednou 0b, byl prostě prázdný. TAkže potrébuju napsat návod na to, jak mohu vytáhnout ten adresář ze zálohy, kterou jsem si udělal na disku.. Předem děkuji, je do dost naléhavé... Brick wall



zapoměl jsem se přihlásit...


Dnes na to bude návod na stránkách, ale abys neřek, jsou to dva adresáře a to DATA\system\apo\addr a DATA\system\apo\idx, ty obnov ze zálohy, vypni a zapni telefon a bude to OK.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mico
kolemjdoucí

Založen: 19. 01. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2005 12:27 pm    Předmět: ORANGE filesystem Odpovědět s citátem

Zdravim! Kedze mam aj ja podareny kusok CX65 upraveneho Orange-om (inak sqely mobil) rozhodol som sa vratit telefon do povodnej orginalnej podoby. Mal som chvilu pozicany kabel (len DCA 540), tak som si stiahol FFSInit_CX65_2_ru-RussianRetail_12_0251.zip, !! Open Disk, MPM.
Samozrejme ze som najprv archivoval co sa dalo pomocou MPM, a este som skopiroval komplet zobrazeny obsah telefonu na hdd. Pouzil som Open Disk a myslel som ze co otvorit mal tak to aj otvoril. Ale zial bol zobrazeny len skryty adresar System. Congif a Cache mi ani po xy pokusoch nezobrazilo. Nebol som na nete, tak som to riskol aj ked som mal pocit ze to asi nie je vsetko (kabel som mal len na chvilu) a rusky patch pouzil. Samozrejme ze mi odstranil vsetky zalozky a ine blbosti od orangeu, ale odpalil aj vsetky nastavenia GPRS,MMS,zoznam,spravy. Ale vsetko potrebne som dostal naspat. Bol som spokojny. Az kym som nezistil ze ak budem mat problem s telefonom, a budem potrebovat reklamovat, nemozem tam vratit povodne ikony. Preto by som sa chcel spytat ci nemozem od niekial stiahnut komplet filesystem orangu alebo ci mi ho niekto nemoze nahodou poslat. Dakujem moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sh@dy
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 01. 2005
Příspěvky: 1275
Bydliště: Svidník

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2005 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mohli by ste mi poslat celu povodnu zlozku config (nie orange...) Nasiel som zlozku config na x65, ale to nie je pre C65. Poslite mi prosim na mail imshady@azet.sk
_________________
A35 -> C35i -> M35i -> C60 +4.14MB+patche -> C62 -> C65 - CsL65 +patche+elf - novy displej //DEAD CPU Sad -> C75 fw22+elf -> nokia 6300 + SIEMENS C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
big.mac
(člen klubu SM)
kolemjdoucí

Založen: 22. 09. 2004
Příspěvky: 24

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2005 8:27 am    Předmět: Prosba Odpovědět s citátem

Ahoj všichni!
Link na stažení programu nemaká, potřebuju nutně FFS na C65. Máte někdo??? Nebo link kde je ke stažení. Sice jsem oprášil ruštinu, ale nenašel jsem nikde nic Crying or Very sad .
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2005 7:04 pm    Předmět: Re: Prosba Odpovědět s citátem

big.mac napsal:
Ahoj všichni!
Link na stažení programu nemaká, potřebuju nutně FFS na C65. Máte někdo??? Nebo link kde je ke stažení. Sice jsem oprášil ruštinu, ale nenašel jsem nikde nic Crying or Very sad .
Díky


Dík za upozornění, on nechodí už ani jeden. Do zítra vše napravím. Mám už sehnané i FFSinit s českými verzemi java aplikací.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

19990.28 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2005 7:06 pm    Předmět: Re: Prosba Odpovědět s citátem

big.mac napsal:
Ahoj všichni!
Link na stažení programu nemaká, potřebuju nutně FFS na C65. Máte někdo??? Nebo link kde je ke stažení. Sice jsem oprášil ruštinu, ale nenašel jsem nikde nic Crying or Very sad .
Díky
FFS zmenis ked zmenis TXT subor ccq_vinfo.txt.Je ot ut napisane uz pred tim a myslel som si ze som na to prisiel ja Smile
_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 21, 2005 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak, článek je aktualizovaný a vyměnil jsem všechny FFSinit za verzi 25 pro LG 04.
_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

14900.34 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 21, 2005 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
houmlesak :)
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 21, 2005 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak ale tym prehranim sa straca zaruka,a kto nema servisak a rupne mu mobil tak je v prdeli.
Návrat nahoru
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 21, 2005 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

by som sa rád spýtal v článku je písané ,že je to obnova disku pre FW43, a pri tých súboroch je napísané FW25.Tak čo je pravda?? Smile Inač naozaj strácam záruku ked to do telefónu nahrám????Dík.
Návrat nahoru
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: po březen 21, 2005 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Před každou operací zasahující do mobilního telefonu si udělejte zálohu fullflash a v případě reklamace si ji nahrajte zpět a o záruku nepříjdete. Pokud nevíte co děláte, tak to radši nedělejte. 8)
_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 22, 2005 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
by som sa rád spýtal v článku je písané ,že je to obnova disku pre FW43, a pri tých súboroch je napísané FW25.Tak čo je pravda?? Smile Inač naozaj strácam záruku ked to do telefónu nahrám????Dík.


A kde jsi se dočetl že je to bnova pro fw43??? Je tam napsané pro "firmware 400", myšleno variant 400 - jazyková verze včetně CZ A SK.
FFS init je originální obnova dat od Siemens, jak píšu v článku, takže nenahraješ do telefonu nic upravovaného či špatného.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group