clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S88 - microSD
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S88 - microSD

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michelin
začátečník
začátečník

Založen: 25. 03. 2006
Příspěvky: 54
Bydliště: praha taková malá díra po granátu

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 2:12 pm    Předmět: S88 - microSD Odpovědět s citátem

mam takovou otazku.rozhoduji se mezi S88 a SE K750i.spis si kiupim S88 ale chci se zeptat jestli je to s pamet. kartou stejny jako u CX75.Hry jsem musel ulozit do telefonu a pak hrat a obrazky co jsem daval na plochu se zase ulozili do telefonu takze to zabralo hodne mista.takze taky se u S88 ukladaji do telefonu?? d'oh! u SE K750i to vsechno bezi z karty a nic se do telefonu neuklada.
_________________
Plnou parou back;)
schwarz(e)negr.

CX75+RS-MMC 512MB+HHS-700(po třetí v opravně)(rikam to nerad ale asi pujdu do nokie 6280 Twisted Evil Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
liborse
začátečník
začátečník

Založen: 18. 09. 2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Měchenice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2007 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, nevím, jestli jsem tvou otázku pochopil dobře, ale já mám v S88 kartu MicroSD s 512 MB a funguje dobře. Ale doporučit ti S88? S javou jsou tam samý problémy, ani patchovat nejde (i když to jsem nikdy nedělal), s foťákem ale spokojený vcelku jsem, i když žádný fotoaparát to není. Jinak přístup na kartu funguje pomocí režimu "mass storage", takže to funguje jako běžný flash disk. Nic víc, nic míň. Je ale fakt, že data se z a do mobilu nahrávají o mnoho rychleji než třeba u S75 apod...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
idiver
kolemjdoucí

Založen: 19. 02. 2007
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

liborse napsal:
...Ale doporučit ti S88? S javou jsou tam samý problémy, ani patchovat nejde ... Jinak přístup na kartu funguje pomocí režimu "mass storage", takže to funguje jako běžný flash disk....


Muj novej BS S88 doslavo ablbnil, sam se vypinal zapinal, nesli nektere java hry, nesli MMS atakdale, dal jsem ho spatky a sel do servisu, kde prehrali firmware.
Nicmene pokud nahraju nejake JAD, JAR hry ci uz na kartu nebo do telefonu tak NEJSOU VIDET. Jsou tam jen ty dve puvodni ze servisu.
Nahraval jsem jak pres orig programek a USB kabel ,nebo i pres ten mass storage primo. V cem je problem ? Taky neveme vetsi hry nez 230kB. diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
liborse
začátečník
začátečník

Založen: 18. 09. 2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Měchenice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ti nevím, ale nahráváš opravdu oba soubory - jar i jad soubor hry? To patří k sobě, prosím neplést. V JADu je popis a jiný věci a v JARu je samotný program (JAR soubor se dá vygenerovat). Pokud se oba soubory nahrajou do složky s JAVOU (nikam jinam!, leda do podadresáře), tak to potom funguje. Připravte se na to, že 80 % her vám tam nepojede a nebo hodně pomalu. U 98 % nebude fungovat ukládání a dost často se nedostanete ani na síť. Je to opravdu na zblbnutí... Jediné SuDoKu mi tam jede zcela bez problému (zlaté české ručičky=D> ) a umí i ukládat aktuální pozici.

idiver napsal:
...a sel do servisu, kde prehrali firmware.


FAKT? Mě skoro vyhodili a ještě mi řekli, že jestli ještě přijdu s tou samou "vadou", tak že budu platit, p***ti! Prý že to jsou normální funkce (viz. ty problémy s javou, různé defekty apod.). IMHO jsem se teď dozvěděl, že Siemens byl rozkradenej. Kde to žijem. Prý tak ztrátový nebyl... GRR a ještě jednou GRRR!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jen tě malinko opravím: vygenerovat se dá samozřejmě JAD. Tak si to třeba oprav, ať tím překlepem nikoho nezmateš..
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mart22
elfmaster
elfmaster

Založen: 03. 05. 2005
Příspěvky: 1346
Bydliště: Tábor

56669.28 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rozhodni se ještě mezi cenou. Nevim kolik stojí K750i nebo S88, ale Bang!-Siemens E71 stojí 4000 nový.
_________________
Arrow E71v45 + Testpoint, MasterPatch 14, ElfPack 2.3CZ , 1GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group