clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - EL71 a video
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

EL71 a video

 
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> Třída E
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukipuki
kolemjdoucí

Založen: 04. 02. 2007
Příspěvky: 22

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 6:55 pm    Předmět: EL71 a video Odpovědět s citátem

Cawte. Hladal som hladal, ale nenasiel som. Asi som zle hladal. xcem vedet ake max rozlisenie prehra el71(mne to cuca iba 176x144 a aj pri tom mi to seka) a ci nieje nejaky FW na zvysenie na 320x240. Docital som sa ze e71 to prehrava a ten ma zevraj to iste vnutro az na par blbosti ako el71.
za odp a rady dik.
lukipuki
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mispulin
badatel
badatel

Založen: 09. 07. 2004
Příspěvky: 144
Bydliště: Olomouc

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 8:55 am    Předmět: Re: EL71 a video Odpovědět s citátem

EL71 přehrává video v 320x240 parádně (obraz skvělý), ale je třeba zvolit vhodný Frame/sec a Bitrate při převodu videa do formátu 3gp (případně mp4). Je to celkem věda a zabralo mě hooooodně času, než jsem vhodnou kombinaci zkoušecí metodou našel. Už tady bylo nějaké téma, kde se to rozebíralo a každý tam psal své nejvhodnější nastavení. Když to mám porovnat, tak každému prakticky sedí jiná kombinace. Z mých zkušeností vyplývá, že záleží hlavně na tom v jakém programu si video konvertuješ, protože při stejném nastavení dvou různých programů je výsledek zcela odlišný - jednou jde obraz plynule a podruhé se seká. Takže já používám program Super a nastavení 10 (12,5) Frame a 480 (240) bitrate a jsem spokojený. Smile
Doporučuju ti najít si nějaký vhodný program který ti bude vyhovovat, naučit se ho ovládat a pak strávit několik hodin zkoušením nějakého krátkého videa až narazíš na vhodnou kombinaci nastavení. Pak máš vyhráno a můžeš koukat na filmy.... wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukipuki
kolemjdoucí

Založen: 04. 02. 2007
Příspěvky: 22

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diiy moc pomohol si

EDIT: mohol by si mi pols dat nejaky odkaz na free verziu toho programu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mispulin
badatel
badatel

Založen: 09. 07. 2004
Příspěvky: 144
Bydliště: Olomouc

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.erightsoft.com/SUPER.html#Dnload

Je to freeware.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co tahkle trosku pohledat?
Arrow http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=27084&highlight=video+pres+cely+display

Stejne nastaveni se da pouzit i pro SUPER

_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
lukipuki
kolemjdoucí

Založen: 04. 02. 2007
Příspěvky: 22

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja som si stiahol tu znelku s toho topicu a nejde mi(el71) neviem preco vypise medialny subor sa neda prehrat

EDIT: problem vyrieseny. dal osm si prepalit sw do orangeu a secko facha. diky vam za pripomineky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> Třída E Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group