clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - EL71 dead
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

EL71 dead

 
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> Třída E
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
flemo
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 537
Bydliště: Trnava

3205.06 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 11:27 am    Předmět: EL71 dead Odpovědět s citátem

Ahoj, minuly tyzden som mal nejak smolu, po E71, ktora mi nastastie ozila, sa mi podarilo umrtvit EL71, mam obavy ze vaznejsie.

Zacalo to tym, ze som sa pokusal do telefonu, ktory uz bol vo factory mode, nainstalovat jednoduchy patch. Estre predtym som urobil upgrade na verziu 41.
Prva divna vec - upgrade program na zaver zamrzol. Po vypnuti pocitaca a odpojeni telefonu sa vsak telefon normalne rozbehol.

Samotne nainstalovanie patchu bolo neuspesne - vklay mi vyhlasil chybovu hlasku, ktoru si presne nepamatam, ale nieco v tom zmysle, ze pri napalovani doslo k chybe a dostal odpoved FFFF namiesto 0COC.
Telefon sa uz nerozbehol.
Pokusil som sa napalit zalohovany fullflash, ale vklay hlasil rovnaky problem.

Vzal som teda winswup v31 a prepalil som fw. Prepalenie sa podarilo, ale v momente, ked Winswup napisal na zaver, ze telefon sa teraz vypne, tak telefon spravil len PX.

To iste po pokuse o upgrade na v38 cez winswup.

V papua som si spravil user swup z mojej fullflash a pokusil sa ho napalit - toto sa mi nepodarilo, winswup zahlasil, ze funkcia nie je podporovana telefonom.

Potom som sa striedavo pokusal cez VKlay a WinSwup, ale vysledky boli rovnake.

Nakonies som sa zacal hrat s papua, kde sa mi zrejme podarilo cosi ukliknut, pretoze zrazu sice telefon prestal pipat, ale winswup uz hlasi "No bootcore" a vklay pri pokuse o napalenie ziadnu chybu nehlasi, akurat nic neprenasa. Fullflash ale stale urobit dokaze, bohuzial z jeho obsahu je zjavne, ze som premazal bootcore, su tam same ff.

Co mi nie je jasne, je to, ze papua sa sprava striedavo - raz sa odmiene s telefonom bavit, a po odpojeni a pripojeni mi zrazu pekne vypise IMEI, ESN a vvselijake ine veci, ale skonci to hlaskou, ze nevie citat z adresy A0000000 (toto je dost nepresne, upresnim vecer, nepamatam si to presne)

Predpokladam, ze bez testpointu sa z toho nevylizem. Alebo mi niekto dokaze poradit nieco ine?

_________________
....S65-AX75-CX75-EL71-E71-SXG75-E71-S68-C81-M81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prihlaseny
táta fóra
táta fóra

Založen: 18. 10. 2005
Příspěvky: 1043
Bydliště: Jadro Zeme

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

O 2 topici nizsie http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=28985
_________________
..."Jsem vernym citatelem Siemensmanie" Arrow Oživenie A65 v Joker
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
flemo
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 537
Bydliště: Trnava

3205.06 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vinco ja viem, samozrejme ze som to cital, a viac-menej mi je jasne, ze testpoint podla tvojho navodu je asi moja zachrana. Ale zaujima ma aj to, ci niekto vie vysvetlit, co sa dialo este pred tym, ako sa mi podarilo zmazat bootcore.
_________________
....S65-AX75-CX75-EL71-E71-SXG75-E71-S68-C81-M81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prihlaseny
táta fóra
táta fóra

Založen: 18. 10. 2005
Příspěvky: 1043
Bydliště: Jadro Zeme

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to sa spytaj vyvovajarov preco je boot nestabilny, neboj, hlasky na mrtvom telefone, ak sa snazis ozivit tak vipise vo winsupe device protected, alebo not Boot-block1, vela ludi to ma, a jedine TP je sanca
_________________
..."Jsem vernym citatelem Siemensmanie" Arrow Oživenie A65 v Joker
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
flemo
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 537
Bydliště: Trnava

3205.06 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 12:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No a teraz uz vobec nerozumiem, co sa deje. VKlay mi pred chvilou zacal napalovat fullflash, ako keby mi to s rovnakym loaderom predtym asi 50 krat neodmietol. Zeby znizenie rychlosti na 115200 bolo klucom k uspechu? Bez TP!

EDIT: hm, napalovanie bolo prerusene akousi chybou a .... telefonec zije. A pak se v tom vyznejte.

_________________
....S65-AX75-CX75-EL71-E71-SXG75-E71-S68-C81-M81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> Třída E Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group