clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S75 a doručenky
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S75 a doručenky

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NightKing
začátečník
začátečník

Založen: 01. 07. 2004
Příspěvky: 76

67.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 6:32 pm    Předmět: S75 a doručenky Odpovědět s citátem

Nedá se nějak nastavit doručenka jako to mají SE nebo Nokie - tj že přijde pouze výpis (jakási speciální SMS)? Například na K700i to jen tak pípne, Nokie ukáže tu speciální zprávu. Siemens přijme obyč SMS s názvem doručenka.

Jinak mám problém s tím, že při nastavení melodie SMS na MP3 se ta melodie přehrává jakoby 2x - nejdřív se usekne a pak se přehraje znovu celá. Chová se to někomu podobně?

_________________
Rapid evolution ;-) C25 - The Founder-> M55 -> S75
Chevrolet Camaro - Unleashed Fuel Only
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Miňa
kolemjdoucí

Založen: 10. 02. 2007
Příspěvky: 10

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 6:48 pm    Předmět: Re: S75 a doručenky Odpovědět s citátem

NightKing napsal:
Nedá se nějak nastavit doručenka jako to mají SE nebo Nokie - tj že přijde pouze výpis (jakási speciální SMS)? Například na K700i to jen tak pípne, Nokie ukáže tu speciální zprávu. Siemens přijme obyč SMS s názvem doručenka.

Jinak mám problém s tím, že při nastavení melodie SMS na MP3 se ta melodie přehrává jakoby 2x - nejdřív se usekne a pak se přehraje znovu celá. Chová se to někomu podobně?


V nastavení SMS si zadáš doručení zprávy a zazvoní ti to jak SMS tón tebou nastavený, máš tam napsaný vše ( kdy, v kolik hodin,komu,prostě vše potřebné) měl jsem FW 24,40 a nyní 47
Trochu špatně je tam řešený odesílání, vlevo nahoře malá zeměkoulička, trochu nešťastné, když z toho hned nevyjedeš stane, při zvuku ten sekanec, ale normálně při nezávysým příjmu odehraje MP3 kterou si můžeš i zkrátit nebo prodloužit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na Siemensoch do CX75 som bol spokojný práve s tým, že aj doručenka sa tvárila ako normálna SMS, dala sa archivovať a pod.
Od S75 je to inak Shocked
A tiež nie som spokojný s tým, čo vidím na SE, resp. Nokiách.
Ak mám doručenku, tak predpokladám, že je to istý dôkaz (ako tomu bolo do CX75) a nie kadejaké preblikávania a pod., čo mizne, resp. komunikačné softy ani nevedia zobraziť. Brick wall
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Štěp@
badatel
badatel

Založen: 06. 02. 2007
Příspěvky: 114
Bydliště: divoký západ

25.94 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stano.mania napsal:
Na Siemensoch do CX75 som bol spokojný práve s tým, že aj doručenka sa tvárila ako normálna SMS, dala sa archivovať a pod.
Od S75 je to inak Shocked
A tiež nie som spokojný s tým, čo vidím na SE, resp. Nokiách.
Ak mám doručenku, tak predpokladám, že je to istý dôkaz (ako tomu bolo do CX75) a nie kadejaké preblikávania a pod., čo mizne, resp. komunikačné softy ani nevedia zobraziť. Brick wall


Tak to já jsem si zase na přeblikávání zvykl u C35i a ty SMS mi u C65 vadily. Když jsem to zapoměl vymazat tak to zabíralo paměť na SMS a tak podobně.

_________________
Půlka pravdy může lhát!

C35i => C65 => S75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Štěp@ napsal:
...
Tak to já jsem si zase na přeblikávání zvykl u C35i a ty SMS mi u C65 vadily. Když jsem to zapoměl vymazat tak to zabíralo paměť na SMS a tak podobně.

Závisí od prístupu, bežne nič v mobile nemám, ale všetko v PC cez Simoco a tak môžem aj spárovať doručené resp. problémové SMS, a to považujem za dôležité.
Doručenka je významný dokumentačný materiál pri doručovaní dôležitých dokumentov cez poštu.
A ak slovo doručenka nemá podobný význam aj v mobiloch, tak tie podivné preblikávacie SMS treba nazvať inak, ale nie doručenky, totiž, ak sa nedajú uchovať, čítať komunikačnými softvérami a pod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
S.h.I.t.
kolemjdoucí

Založen: 03. 03. 2006
Příspěvky: 19

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stano.mania napsal:
Na Siemensoch do CX75 som bol spokojný práve s tým, že aj doručenka sa tvárila ako normálna SMS, dala sa archivovať a pod.
Od S75 je to inak Shocked
A tiež nie som spokojný s tým, čo vidím na SE, resp. Nokiách.
Ak mám doručenku, tak predpokladám, že je to istý dôkaz (ako tomu bolo do CX75) a nie kadejaké preblikávania a pod., čo mizne, resp. komunikačné softy ani nevedia zobraziť. Brick wall


na S75 (mám fw 47) je doručenka jako běžná SMS stejně jako to bylo třeba na Sie C55,S55,S65...

A s problémem se zvukem jsem se setkal jen když sem odeslanou zprávu včas nezavřel, jinak všechno mi jede ok
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group