clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Nastavení operátorů pomocí části EEPROM pro x65
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Nastavení operátorů pomocí části EEPROM pro x65
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
IceKiller
kolemjdoucí

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po prosinec 20, 2004 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

budou zde obsahy i pro ostatní siemny např. MC60, C60, ... nikde jsem je zatím nenašel.

Ice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jdobry
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 22. 01. 2005
Příspěvky: 381

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 25, 2005 12:54 pm    Předmět: save All Odpovědět s citátem

Pozor Kdo udela Load All -> aplikovat zmeny v EEPROM -> Save all ma problem poku nema aplikovan patch CX65v25_odkrytie_vsetkych_blok_EEP.vkp. predem !!!! Lepsi je do EEPROM nahravat jen zmeny. Reseni jsem nasel a je tady:
http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=5311&postdays=0&postorder=asc&highlight=save+all+p%EDpne&start=15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 25, 2005 3:12 pm    Předmět: Re: save All Odpovědět s citátem

jdobry napsal:
Pozor Kdo udela Load All -> aplikovat zmeny v EEPROM -> Save all ma problem poku nema aplikovan patch CX65v25_odkrytie_vsetkych_blok_EEP.vkp. predem !!!! Lepsi je do EEPROM nahravat jen zmeny. Reseni jsem nasel a je tady:
http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=5311&postdays=0&postorder=asc&highlight=save+all+p%EDpne&start=15


Dobrý postřeh, ale pokud by jsi si řádně přečetl návod a prohlédl obrázek tak je tam zaškrtnuto Save selected a to naprosto záměrně

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xhibit
začátečník
začátečník

Založen: 03. 02. 2005
Příspěvky: 41

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 08, 2005 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si podle tohodle postupu prenastavil operatora a stala se mi jedna vec.. Vsechno se tvari tak jak ma,s telefonem jsem pracoval jak tady nekdo uz pise v diskuzi pri zapnuti,vse probihalo bez problemu.. Akorat ze se mi "spomalilo" nabehnuti po zapnuti mobilu.Kdyz uz se po zapnuti zobrazi cely display i se spodni listou,tak napisy(ikonka fotaku,napis menu...) na ni jeste par vterin nejsou,zobrazi se se zpozdenim nejake te vteriny.Zkousel jsem profil opet nahradit cistym, ale zpomaleni uz zustalo.. Po zapnuti a nabehnuti uz ale jede vsechno ok.Mam pocit ze tohle zpomaleni nastalo prave po prenastaveni profilu operatora... Nestalo se tohle taky nekomu? Muzu pomoci "Siemens_EEPROM_toolu" zkusit nahrat do telefonu zalohu EEprom pro muj M65 stazenou z techto stranek (M65_SW04.eep) ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 08, 2005 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xhibit napsal:
Tak jsem si podle tohodle postupu prenastavil operatora a stala se mi jedna vec.. Vsechno se tvari tak jak ma,s telefonem jsem pracoval jak tady nekdo uz pise v diskuzi pri zapnuti,vse probihalo bez problemu.. Akorat ze se mi "spomalilo" nabehnuti po zapnuti mobilu.Kdyz uz se po zapnuti zobrazi cely display i se spodni listou,tak napisy(ikonka fotaku,napis menu...) na ni jeste par vterin nejsou,zobrazi se se zpozdenim nejake te vteriny.Zkousel jsem profil opet nahradit cistym, ale zpomaleni uz zustalo.. Po zapnuti a nabehnuti uz ale jede vsechno ok.Mam pocit ze tohle zpomaleni nastalo prave po prenastaveni profilu operatora... Nestalo se tohle taky nekomu? Muzu pomoci "Siemens_EEPROM_toolu" zkusit nahrat do telefonu zalohu EEprom pro muj M65 stazenou z techto stranek (M65_SW04.eep) ?


Nejsem vševědoucí, ale myslím že chyba bude někde jinde. Ručím za to, že všechyn bloky které se nahrávají jsou pouze ty které mají co dočinění s nastavením oparátora. Z původních "národních" eeprom jsem vyházel všehcny ty které dělali cokoli jiného (změna funkcí kláves apod.)
Pokud jsi si udělal svou vlastní zálohu EEPROM, tak jak píšu v článku, nahraj ji tam zpět a uvidíš.
Spíše bych zkusil udělat Optimalizaci.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xhibit
začátečník
začátečník

Založen: 03. 02. 2005
Příspěvky: 41

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 08, 2005 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja prave nevim cim je to zpomaleni zpusobeno,poprve jsem si ho vsimnul az po prenastaveni profilu v eeprom.. Sad Nic dalsiho jsem ale nemenil,jen dohraval loga,melodie, vytvoril adresar ze seznamu SIM. Klidne to muze byt zpusobeno necim jinym.A ani to zadna velka vada neni,kazdy den pockat o 4 vteriny po zapnuti dele wink ,jen me zajima cim je to zpusobeno. Zkousel jsem i optimalizaci,uvolnit co nejvic mista v mobilu jestli nenacita kdo vi co kdovi odkud a nic,stale stejny vysledek.. Zalohu primo EEPROM sveho mobilu nemam, mam ale fullflash pres V-klay 3.2 ,ktery jsem udelal jako prvni vec nez jsem zacal s mobilem experimentovat ,to by melo stacit,ne? Nahrat ji zpet pres X65flasher nebo V-Klay ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2005 7:29 pm    Předmět: -- Odpovědět s citátem

Mohl bych se zeptat kde najdu nastaveni pro radu x55????
diky
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group