clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Obrovský problém u SXG75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Obrovský problém u SXG75
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Straces
badatel
badatel

Založen: 23. 08. 2005
Příspěvky: 147

1013.16 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 7:32 pm    Předmět: Obrovský problém u SXG75 Odpovědět s citátem

Mám obrovský problém, Na SXG75 jsem posílal pár obrázků (PNG) přes IrDa, potom se mobil restartoval a při každým zapnutí po potvrzení pinu se restartoval.. tak jsem chtěl jsem přehrát FW ale mobil to nepobral a při přehrávání se restartoval a potom nešel zapnout... takže jsem podle tohoto návodu: "http://www.spssoftware.cz/?view=zabava/sxg75/opravasxg1" přepl mobil do download módu, začátek vpoho ale mobil nechce naběhnout do faktory test módu a pořád svítí bílá obrazovka s logem Siemens a NV EFS Restorer napíše: IMEI not present. Co mám dělat?? Poradí mi někdo??
Pray Brick wall Crying or Very sad Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ta obnova NV Items se povedla pouze někomu a to někdy až na několikátý pokus - takže zkoušet....
Osobně bych přepnul telefon do DM a pokusil se nahrát fw se zaškrtnutím políčka Emergency download. Třeba to projde - zkusit oba fw co jsou zde jak 22 tak i 26 mají každý jinou bázi.
Podstatné je pokud se něco podobného stane je třeba postupovat s chladnou hlavou. T.j. zapnout požadavek na pin (pokud neni požadavek na pin aktivní, vložit SIM do jiného telefonu a tam požadavek aktivovat), zapnout telefon a nezadavat pin. V teto chvili pokud pujde telefon spojit s nejakym programem tak projit EFS a najit a promazat "závadné" soubory (jako např. špatné téma, java, doručené soubory apod.).
http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=30426 - neco jako tady.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Straces
badatel
badatel

Založen: 23. 08. 2005
Příspěvky: 147

1013.16 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc děkuju za radu.. včera jsem strašně zazmatkoval.. problém mám částečně vyřešen, dnes jsem zkusil FW 26, povedlo se ale jen částečně takže se mobil dostal do faktory test módu, potom jsem zkoušel FW 22 ale taky nechtěl úplně přehrát tak jsem zkusil oficiální 22 a hle mobil se rozběhl Applause ale mám jiný problém.. mobil zapnu ale dostane se do offline módu a nelze z něj vylézt.. přes červené tlač. se nezobrazí volba "přepnout na online" a na displaji místo loga to píše: "Služba požad.".. Setkal se stím někdo?? Poradíte mi?? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Straces
badatel
badatel

Založen: 23. 08. 2005
Příspěvky: 147

1013.16 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a když zapnu nějakou javu tak se mi zobrazí logo javy (Java POWERED) ale to u FW22 nebylo ne??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

z Offline můžeš do online pomocí BMC
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom a Jerry napsal:
Jo a když zapnu nějakou javu tak se mi zobrazí logo javy (Java POWERED) ale to u FW22 nebylo ne??

Asi to mas aktivovany v NV Items, da se to tam zase deaktivovat

K tomu offline modu, zkus vyndat SIMku a zase ji tam zandat

_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Straces
badatel
badatel

Založen: 23. 08. 2005
Příspěvky: 147

1013.16 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přejití z offline módu přes BMC nefunguje a když jsem zkoušel přehrát FW 26 tak mi to napsalo: "Can not read customization version" a o 2 řádky níže: "You have to many uninitialized NV-Items on your phone". Atak jsem zkusil Customizaci a napsalo to:
"Downloading CEFS: CURRUPTED, last Msg:-561, Error during backup BRT, not all NV items was backuped"

Poradíte mi někdo?? nejde náhodou všechno vymazat a začít od začátku??
Pray Question Brick wall
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně nic nemazat .
Ano to je přesně ten výsledek přehrání fw co jsem předpokádal, teď pouze stačí nahrát přes QPST (software download) kompletní funkční zálohu NV Items ;zapnout pohrát si (bude funkční) a potom znovu přehrát fw včetně customizace a telefon je jako nový. Kdyby jsi potřeboval komplet čisté NV Items tak se ozvi. wink .

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, naprosto jak říká jirkab. Měl jsem přesně totožný problém s SXG, jak je zde popisováno. Nakonec jsem se dostal stejně do tohoto stavu (všechny NV Items jsem měl rozházené). Jakmile jsem ale obnovil NV Items, přehrál FW a udělal customizaci, vše bylo zase v pořádku. Také jsem zmatkoval, ale žádný strach, pojede to wink
_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moucha napsal:
Tom a Jerry napsal:
... zobrazí logo javy (Java POWERED)...

... aktivovany v NV Items...
...K tomu offline modu...

Toto všechno je právě způsobeno tím, že "You have to many uninitialized NV-Items on your phone" Ta hláška Javy je právě ve skutečnosti "neaktivní" (0). "Aktivní" (1) stav ve skutečnosti znamená nezobrazovat toto logo wink

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Straces
badatel
badatel

Založen: 23. 08. 2005
Příspěvky: 147

1013.16 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 7:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji všem za rady Applause , a kdyby něco tak ještě napíšu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Straces
badatel
badatel

Založen: 23. 08. 2005
Příspěvky: 147

1013.16 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám problém s QPST, potřebuju vybrat COM6 ale program mi zobrazí jen COM1 a COM2 co stím?? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Straces
badatel
badatel

Založen: 23. 08. 2005
Příspěvky: 147

1013.16 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Juhooo už to všechno funguje!! všem moc děkuji a pro příště už budu vědět.. konečně můžu vyzkoušet mapu kterou jsem udělal do Trekbuddy Applause Dancing Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GgDag-SK
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 02, 2007 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Posle mi niekto na email cistu NV z SXG75 ?
Návrat nahoru
eso.rimmer
badatel
badatel

Založen: 17. 12. 2004
Příspěvky: 109
Bydliště: NM, 788 03

338.94 SMM
PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 2:52 pm    Předmět: NV Items? Odpovědět s citátem

čauky zase všem po delší době, pořeboval bych poradit ohledne své EF81, asi před měsícem mi zkolabovala a před pár dny se mi podařilo přehrát FW58, nicméně se objevily problemy s NV Items již při instalaci, kterou jsem dokončil, ale při spuštění nelze najit operátora. Snažil jsem se ho obnovit přes QPST (konkrétně - software download, restore), ale při startu mi to píše "port does not contain a Phone in diagnostics mode". Nevíte někdo co s tím, telefon mam v DM, díkec.
_________________
Siemens C35i
SE T68i
Siemens CX65
BenQ-Siemens EF81/fw 58 CZ + MicroSD 1GB Transcend (BQS Crying or Very sad -> ?)
---------------
Nokia - Genetic People
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group