clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - dca-510 >dulezite pls<
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

dca-510 >dulezite pls<

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Doplňky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cz3pa
kolemjdoucí

Založen: 19. 02. 2007
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 9:42 pm    Předmět: dca-510 >dulezite pls< Odpovědět s citátem

vubec mi nereaguje kabel dca 510. zapojim do jakehokoliv portu(com) a spustim vsfe a napise mi to error hlasku! ikdyz prepinam na jinej port furt to samy...a sou tam na vyber jenom 2 misto 3(1 a 3+tam ma bejt ten v kterym to je) nereaguje ani pres simoco tak sem ho znova instaloval a chce to po me podelanej klic...stahnul sem si kvuli tomu i mobile phone manager ale ten uz vubec nereagoval a navic sem nevedel co mam delat pac sem ho mel poprvi tak sem ho hned smaznul pac mi zabiral misto na disku...a este k tomu nejde ani nabijeni!!! jedina znamka: furt sviti nebo blika zeleny svetlo u RXD(prijimani dat) tak nevim jestli se ten kabel totalne zesral nebo nevim co...pls poradte!!!caw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cz3pa
kolemjdoucí

Založen: 19. 02. 2007
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 12:32 pm    Předmět: Re: dca-510 >dulezite pls< Odpovědět s citátem

cz3pa napsal:
vubec mi nereaguje kabel dca 510. zapojim do jakehokoliv portu(com) a spustim vsfe a napise mi to error hlasku! ikdyz prepinam na jinej port furt to samy...a sou tam na vyber jenom 2 misto 3(1 a 3+tam ma bejt ten v kterym to je) nereaguje ani pres simoco tak sem ho znova instaloval a chce to po me podelanej klic...stahnul sem si kvuli tomu i mobile phone manager ale ten uz vubec nereagoval a navic sem nevedel co mam delat pac sem ho mel poprvi tak sem ho hned smaznul pac mi zabiral misto na disku...a este k tomu nejde ani nabijeni!!! jedina znamka: furt sviti nebo blika zeleny svetlo u RXD(prijimani dat) tak nevim jestli se ten kabel totalne zesral nebo nevim co...pls poradte!!!caw

tak uz sem ho dokazal nainstalovat do pc = uz se i nabiji ale porad se nemuze pripojit ani v simoco:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Doplňky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group