clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - BenQ T80 a E72 - pro práci i pro zábavu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

BenQ T80 a E72 - pro práci i pro zábavu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BenQ-Siemens -> Články
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

14900.34 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 09, 2007 6:22 pm    Předmět: BenQ T80 a E72 - pro práci i pro zábavu Odpovědět s citátem

Autor: Tomáš Bezouška

Objevily se první specifikace a obrázky BenQ T80. Také vám nabídneme další obrázky již známého E72.

http://siemensmania.cz/content.php?id=886
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 09, 2007 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

E72 vypadá fakt hezky. Ještě GPS a začínal bych možná přemejšlet.... hlavně teda o tom, kde na to vezmu
_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ccd98
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 10. 2005
Příspěvky: 1466

8031.04 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 09, 2007 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T80... Kde má schovanou hlaveň a pásy?
Jinak to vypadá jako plošší SL91, zepředu vypadá skoro stejně dobře jako ona, ale zezadu mi připadá o dost lacinější (když vidím řešení prostoru kolem foťáku). Akorát to trochu kazí ty růžový podsvětlený pásky mezi klávesama.

E72 se mi líbí... klasický plochý vajíčko, díky tomu červenýmu středu na bocích telefonu a nad číslicovými tlačítky nevypadá jako některé fádní hnusné *okie, ale ani jako ta celá perverzně červená další hnusná *okie (asi N76?).

Ale s Wi-fi, WM s fontem menším než 72px písmo na SXG75 a snad za lidovější cenu... hmmm... asi pomalu začnu checkovat to slavný polsko-český Aukro...

Ale stejně mi ten osud E72, která taky byla ohlášená snad už před dvěma rokama, silně připomíná osud jednoho jiného nejmenovaného telefonu...

_________________
S LXXV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mates.75
všeználek
všeználek

Založen: 26. 10. 2005
Příspěvky: 675
Bydliště: Czech Republic Telefony:CX75,CSL65

4269.72 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 09, 2007 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak T80 se mi vůbec nelíbí,lae ta E72,ta se mi opravdu líbí..Kéž by se časem začal i u nás prodávat........... Think Brick wall
_________________
Siemens CX75 fw25,CSL65 fw53,N73!!! ,přísl.:DCA-510,DCA-540,FCL-600,MMC-mobile 1GB,HHB-700,
operátor:Vodafone CZ,O2 CZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cherokee007
redaktor
redaktor

Založen: 03. 03. 2006
Příspěvky: 1713
Bydliště: Plzeň (Hadačka)
Telefon: SXG75
39.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: so červen 09, 2007 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky bych chtěl E72
_________________
Philips Xenium X830

SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Náhradní díly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GgDag-SK
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 09, 2007 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten T80 je pekny ale ak bude odjebana klavesnica tak ako na SL91 tak radsej ruky prec.
Návrat nahoru
flemo
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 537
Bydliště: Trnava

3205.06 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 09, 2007 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten ruzovy pasik na t80 je mrzky. E72 - naco ? Telefonov s Win Mobile je mnoho.
_________________
....S65-AX75-CX75-EL71-E71-SXG75-E71-S68-C81-M81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAO
táta fóra
táta fóra

Založen: 06. 01. 2005
Příspěvky: 1029
Bydliště: Ústí nad Orlicí

7890.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 09, 2007 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Zatím zůstává otázkou, zda se modely T80 a E72 objeví na evropském trhu. Nezbývá nám než čekat. Vzhledem však k předchozím neúspěchům značky BenQ-Siemens bude ještě nějaký čas trvat, než BenQ získá zpět důvěru evropanů.
moji duveru ma porad Applause
_________________
DancingHTC Kaiser [16GB]+HTC TOUCH HD Dancing
Jsem takový malý HTC Maniak. Applause
Skáču dobře, skáču rád. >>> www.roxet.eu <<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 09, 2007 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak možná už vidím některý z mých budoucích telefonů Smile , pokud udělají ještě něco s GPS (i když...), tak mám jasno. Smartphone od Benq :o !

K té T80: Pochybuji, že se nebudou dělat i jiné odstíny, než ten s růžovým pruhem a růžovým podsvícením klávesnice (to tak jedině pro T-Mobile wink) . Třeba bude verze pro O2... Modrá...
HW parametry u T80 jsou velice slušné, ale zvenčí vypadá jako levný plastový telefon nižší třídy, který se snaží o stylovku. Nemohu si pomoct Rolling Eyes

A teď jsem si všiml: Z E72 zmizelo logo Siemens Crying or Very sad. Vím, že se to dalo čekat, ale stejně je mi to líto Smile...

Jinak: Znovu opakuji, že by se měl v přehledu telefonů doplnit ralší řádek s rokem 2007 a vyšťourat, co všechno vlastně Benq-Siemens a Benq tento rok vytvořil, nebo představil wink

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 09, 2007 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přístrojů s Windows Mobile není nikdy dost!
Trochu mi vadí na dnešní (zítřejší) dobu malá RAM paměť - radím nekupovat nic co má 64MB. Pustíte si stereo stream přes BT - Win Media player, PIE, Navigace- třeba TomTom, Skype, ICQ no a už mu dojde dech ! Vypadá to, že nějak zaspali - chrlí věci ze skladu co už se měli rok prodávat, ale s tím se fakt díra do světa neudělá ( ano jsem zhýčkaný SXG75 : bez UMTS a GPS o přístroji ani neuvažuji a teď jsem to rozšířil o Wifi - to je taky suprová věc, no a samozřejmě HSDPA 8) ). Moje doporučení: Na tuto značku zatím zapomeňte. Dokud nezačnou "tvořit" něco pořádného tak to vidím na předsmrtnou křeč. Bohužel za ty problémy můžou podle mého názoru D manageři a takový zásek jaký udělali nedokázali ani rýžáci ustát (tedy jestli vůbec chtěli Think ).

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
N3o21
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 04. 07. 2004
Příspěvky: 914

5892.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Problem je, že zadny zarizeni s WM nema vic nez 64MB RAM Wink
A nevim cim je to dany, ja jsem na Palmu... Nicmene nedivil bych se, kdyby WM vic neumelo alokovat Very Happy kdyz dodnes neumi ani ctvercovy displej 320x320, ale musi mit 240x240.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mne se nelibi ani jeden ten telefon, na GPS uz jsem si taky zvykl a jelikoz tata ma MDA Compact III tak uz chci neco s WM, pristi telefon bude neco od HTC.

Ten prvni telefon je opravdu nejaky plastovy kryt, ten se mi vazne nelibi a to druhy vypada jak nejaka Nokie a taky uz zmizelo logo Siemens Crying or Very sad

_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

N3o21 napsal:
Problem je, že zadny zarizeni s WM nema vic nez 64MB RAM Wink
A nevim cim je to dany, ja jsem na Palmu... Nicmene nedivil bych se, kdyby WM vic neumelo alokovat Very Happy kdyz dodnes neumi ani ctvercovy displej 320x320, ale musi mit 240x240.
z toho tě vyvedu wink WM samozřejmě s větší RAM pracovat umí. Jen ji výrobci považují asi za zbytečně vyhozené peníze. Programy pro WM obvykle nejsou extrémně náročné a takové vytížení najednou, jak psal jirkab asi jen tak někdo nepotřebuje :-) když to jde dát do atheny s WM5, tak to jde dát kamkoliv Smile
...jo a abych nezapoměl na DUKAZ

no a levně podle mně vypadají oba ty telefonky... ale proč ne, pokud levné opravdu budou? wink

_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymous
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No na starý zlatý SIEMENS to nemá,ale ujde to. wink
Návrat nahoru
N3o21
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 04. 07. 2004
Příspěvky: 914

5892.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

FOXXX napsal:
z toho tě vyvedu wink WM samozřejmě s větší RAM pracovat umí. Jen ji výrobci považují asi za zbytečně vyhozené peníze. Programy pro WM obvykle nejsou extrémně náročné a takové vytížení najednou, jak psal jirkab asi jen tak někdo nepotřebuje :-) když to jde dát do atheny s WM5, tak to jde dát kamkoliv Smile
...jo a abych nezapoměl na DUKAZ

no a levně podle mně vypadají oba ty telefonky... ale proč ne, pokud levné opravdu budou? wink


Tak to je pak OK. Ale stejne widlophony jsou divne veci... Spoustu zakladnich veci neumi, a strasne se sekaji, i pri vykreslovani zakladniho systemoveho menu, nebo datumu... a pri 520MHz a 64MB RAM mi to prijde docela dost smesny ;-)

Btw, tyhle 2 telefony moc sanci na uspech nemaji Very Happy
Kdyz se podivate na trh s WM zarizenimi, jsou tam docela dobre lowendy, jako treba HTC S710, nebo nove HTC Touch. A tyto "lowendy" jsou docela dobre vybaveny, a stoji kolem 10 000. Touch ma nove rozhrani Touch FLO, a S710 ma zas ze strany vysuvnou klavesnici a vzhled obycejneho telefonu.
Tezko se BenQ widlophony dostanou na tak nizkou cenu, aby mohli temhle strojum konkurovat. to by museli stat tak 6, max. 7 tisic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BenQ-Siemens -> Články Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group