clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Migruji k HTC
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Migruji k HTC
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spike napsal:
No když už je to vlákno o ničem...

Všichni rozhodně NEmáme... zdá se mi, že mi asi Ježíšek nadělí Artemis taky...
Na základě vašich příspěvků a komentářů si sxg taky přesunu do vitrýny. Ale na čestné místo..


Přesně tak...ježíšek je pěkná věc Smile snad stihnu taky na neco našetřit...ale jestě přesně nevím na co. je tu nejak víc zajemnců

_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
SPIKEBOY
čestný člen
čestný člen

Založen: 30. 05. 2006
Příspěvky: 2742
Bydliště: NZ, Slovensko

98063.28 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spike napsal:
Na základě vašich příspěvků a komentářů si sxg taky přesunu do vitrýny. Ale na čestné místo..


Tak ako ja ... je mi luto ich predať.

Tuner D4X nám tiež odchádza a dostal prezývku "zasloužilý senior", tak SXG75-ky by sme mohli nazvať Zasloužilý SIEMENS Smile 8) Applause

_________________
SM
Podpořte SiemensManii|C35i-S65|Pravidlá SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
spike
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 16. 08. 2005
Příspěvky: 524
Bydliště: Kocourkov v Jižních Čechách
Telefon: HTC Artemis
2081.72 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jo.

Jinak aby se to tu obrátilo aspoň přibližným směrem, mohli by tu ti majitelé HTC rozvést Co je přimělo ke koupi konkrétního modelu?

Třeba Jirkab psal, že by šel teď už do Kaiseru. Tak to hned kupuju tvuj Trinity Very Happy Very Happy Very Happy .
ikdyž on tenhle model nemá gps Think

_________________
-> Jdoucí na smrt tě zdraví <-

Kariéra: C10->Azalis238->M35->M35->M65(fw.50)+lampička->SXG75+RSMMC-512MB+RSMMC-1024MB-> HTC Artemis_wm6+2GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trinity GPS má, jen je třeba ho aktivovat a to jirkab měl ihned po koupi. Vím to, na to jsem ho totiž zlomil k tomu aby to koupil Smile Smile Já si vybral Artemise, protože jsem si ho osahal a zjistil, jak rychlý je i s papírově o polovinu slabším procesorem. Jen o taktu to není wink Dále jsem nepotřeboval a pár let ještě určitě nebudu potřebovat UMTS a nejdůležitější bylo že má super GPS a stál mně začátkem roku 8000,- což se prostě nedalo odmítnout Smile
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPIKEBOY
čestný člen
čestný člen

Založen: 30. 05. 2006
Příspěvky: 2742
Bydliště: NZ, Slovensko

98063.28 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spike: Áno, treba aktivovať, ako píše FOXXX....stačí si pozrieť jirkabov podpis ... wink
_________________
SM
Podpořte SiemensManii|C35i-S65|Pravidlá SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Abych rekl pravdu tak mne k tomu z jiste casti primel FOXXX, jemu patri velke diky a ted mi pomaha ze zacatkama, sam vi, jak ho casto otravuju na ICQ
_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BunGee
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 14. 03. 2005
Příspěvky: 589
Bydliště: Brno

0.52 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to ja sem taky presel k HTC, uz sem o tom nakou dobu premyslel a je fakt ze jirkab i FOXXX(dokonce sme se uz videli tvari v tvar Very Happy ) mi pomohli s vyberem, mel sem taky artemise, ale musel sem ho vratit, pac se mi stala takova neprijemnost. Tak sem premyslel, ale rekl sem si ze dvakrat do jedny reky nevstoupis, a taky me moc nevyhovovalo to ovladani tim koleckem a kulickou, i kdyz kolecko by se ted sakra siklo, hlavne na net a filmy, tak sem presedlal na AUŠUSKA P535, ma vetsi romku jednou tolik, takze se nemusim bat, ze se mi nevleze naka aplikace, vyzvaneni... do PDA. Taky je komplet v cestine, zadnej interwrite od sunnysoftu, ale primo pocestena ROM, takze rychlost stejna, jak na artemisu anglictina, a ten procesor, to je lahudka, filmy zadny zmensovani, takze treba simpsny nahraju a valim do prace, fotak taky v poho s AF, diodou. Timto nechci nikoho odrazovat, protoze ma taky sve mouchy, hlavne "HTC=siemens a ASUS a vsici ostatni=nokia, SE..." Takze jakykoli nastaveni, at de o kontextovy tlacitka az po registry je trosku o necem jinym, to je vse co bych vam k tomu chtel rict, ja vim, je to nuda

EDIT: jinak moucho, nechcu rejpat Very Happy , ale MDA compact III neni HTC artemis, vypadaji stejne, akora artemis ma wifi cip, kdezto MDA compact III je HTC Hero

_________________
Může-li se pokazit více věcí za sebou,

pokazí se v nejnevhodnějším pořadí


Ericsson T10=>

Siemens M65=>Fuj Blokia 3410(nenavidim blokie)=>SXG75/SVN 22 + Blesk + 1GB SanDisk + DCA-540 + ASUS P535

Vodafone 4ever
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bungee1 napsal:
jinak moucho, nechcu rejpat Very Happy , ale MDA compact III neni HTC artemis, vypadaji stejne, akora artemis ma wifi cip, kdezto MDA compact III je HTC Hero


no a nechci rýpat ani já wink ale najdi mi někde specifikaci nějakého HTC Hero 8) O tom se psalo ze začátku, když se začal prodávat CIII a přišlo se na to, že tam není WiFi. No ale v čipu to asi nebude, protože ten tam je stejný, který zvládne i tu WiFi. Rozdíl je, že vevnitř je prázdné místo po anténě... Prostě o Heru nenajdeš zmínku nikde jinde, než v diskuzích - žádný sabemíň oficiální zdroj. podle mého "pátrání" je to fakt to samé, bez antény Silenced

_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BunGee
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 14. 03. 2005
Příspěvky: 589
Bydliště: Brno

0.52 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ok, tady mas treba recenzi: http://www.mobilnaut.cz/index.php?a/1071
_________________
Může-li se pokazit více věcí za sebou,

pokazí se v nejnevhodnějším pořadí


Ericsson T10=>

Siemens M65=>Fuj Blokia 3410(nenavidim blokie)=>SXG75/SVN 22 + Blesk + 1GB SanDisk + DCA-540 + ASUS P535

Vodafone 4ever
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli se mi bude chtít, tak ti pohledám fotky, že tam jsou čipy stejné wink je to Artemis, jen tam nedali antenu a vyřadili WiFi... Dokonce jsem někde viděl návod jak to v registrech odblokovat. Měl jednu malou vadu a sice, že ani potom WIFi nefungovalo Smile
ta "recenze" podle mně vychází zase z těch fám, co se kdysi rozšířily, viz datum... od té doby už nikde o Hero ani zmínka. A u HTC už vůbec ne...

_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BunGee
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 14. 03. 2005
Příspěvky: 589
Bydliště: Brno

0.52 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vsak to melo byt brano jako takovy stouchnuti, ale jinak kde se teda vzal ten nazev Hero?
_________________
Může-li se pokazit více věcí za sebou,

pokazí se v nejnevhodnějším pořadí


Ericsson T10=>

Siemens M65=>Fuj Blokia 3410(nenavidim blokie)=>SXG75/SVN 22 + Blesk + 1GB SanDisk + DCA-540 + ASUS P535

Vodafone 4ever
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No to já samozřejmě netuším... Vlastně to může být jakkoliv, NET je plný nejrůznějších protichůdných informací. Další co ale mluví pro to, že jsou stejné je, že se do nich dají flashovat stejné ROM...
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se optat majitelů HTC. Všedu se tu píše o různých upravach...K čemu sou dobré? resp jaké konkretně to sou a co se jimi da ziskat?
_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dam priklad na Compactu III, puvodni plocha vypada takhle:
http://www.pdamania.hu/images/machines/20061120_HTC_Artemis.jpg

a po nainstalovani dvou programu to vypada priblizne jako na techto screenech.

A samozrejme "tuningovat" se da jeste lip, tohle ber jen jako priklad

_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

|Tak že vlastne obdoba Siemensu..no vypada to dost zajímavě. skoda ze ty HTC jsou pomerne dražší nez konkurence
_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Další
Strana 8 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group