clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Mrtvá SX1, problémy s patchováním a podobné (SW,HW)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Mrtvá SX1, problémy s patchováním a podobné (SW,HW)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FloydPink
kolemjdoucí

Založen: 23. 11. 2008
Příspěvky: 3

28.12 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Potřeboval bych poradit s vitruálním com portem, ovladače sem sice stáhl, ale nejdou nainstalovat. Podle návodu se mi to nepodařilo. Mám WinXP, podle výrobce: Když zapojím siemens k počítači tak mě vyzve k naistalování toho ovladače Siemens_swup.inf ale podle výrobce mám místo něho ukázat na ten ovladač viruálního portu. Jenže se mi siemens nedostane do swup modu takže se ani nepřihlásí k počítači. Nevěděl by někdo poradit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

15732.22 SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zapnes mobil vo swup mode ,. pripojis ho k PC ,. najde nove zariadenie ,. a nainstalujes rucne driver zo SM http://www.siemensmania.cz/download.php?file=/software/usb_sx1.zip
_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FloydPink
kolemjdoucí

Založen: 23. 11. 2008
Příspěvky: 3

28.12 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

říkám že mi mobil nenajede do SWUPu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michal.simon
pisatel
pisatel

Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Ostrava Michálkovice
Telefon: HTC HD2
100942.78 SMM

Příspěvky na SM: 20,-
PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

řekl bych že asi odešla MMI.. skus podložit procerosr paírem a vyčistit celý phone..

něco podobného se stalo i mě, jenže mě už podložení nepomáhá.. když si vyjedu info z jokera, tak mi ukáže toto: http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?p=380041#380041
sou tam divné hned 2 věci:
kód:
Code(0A): BootKEY misses in EEPROM
DisplayID: 0, Unknown or misses


nevíte náhodou co s tím? předem děkuju.

_________________
A55->M65->SX1 FW15 Symbian OS 6.1 / Linux - kernel 2.6.18-omap1-gc307cb, Qtopia 2.2.0, Mio Multipatch, 1GB MMC, TomTom Navigator 4.4, 1x mrtvá...Nyní znovu plně funkční Smile - Po roce a pul se bohužel rozhodla moje milovaná SX1 zase stávkovat.. Sad Koupím SX1 na součástky nebo aspoň MMI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
FloydPink
kolemjdoucí

Založen: 23. 11. 2008
Příspěvky: 3

28.12 SMM
PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 11:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám podložený procesor, hardwarově je v pohodě, ale musím přepsat firmware, a to jedině přes COM port, protože nemusím být ve SWUPu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangerelectronic
badatel
badatel

Založen: 02. 01. 2007
Příspěvky: 159
Bydliště: Hronec a Banska Bystrica

413.06 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

michal.simon napsal:
řekl bych že asi odešla MMI.. skus podložit procerosr paírem a vyčistit celý phone..

něco podobného se stalo i mě, jenže mě už podložení nepomáhá.. když si vyjedu info z jokera, tak mi ukáže toto: http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?p=380041#380041
sou tam divné hned 2 věci:
kód:
Code(0A): BootKEY misses in EEPROM
DisplayID: 0, Unknown or misses


nevíte náhodou co s tím? předem děkuju.


Tu MMI treba najlepsie prefuknut teplovzduchom, ja to robim normalnou klasickou teplovzdusnou pistolou, pisal som sem niekde do fora navod v minulosti

_________________
C35i => [Funkcny]
CX65@70 => (Dead, pripravuje sa na opravu) [Nefunkcny]
SX1 + Pretec 1GB => (Dead MMI) [Nefunkcny]
SX1 + Pretec 1GB (Symbian) + A-Data 1GB (Linux) => (Dead MMI, opravena MMI + HW tuning, Dead MMi) [Nefunkcny]
CX75 => (novy material, caka na patchovanie) [Nefunkcny / rozobraty]
Nokia E51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michal.simon
pisatel
pisatel

Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Ostrava Michálkovice
Telefon: HTC HD2
100942.78 SMM

Příspěvky na SM: 20,-
PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To vím a už asi druhý rok vkuse chodím a všude se ptám, jestli někdo takovou pájku nemá.. bohužel zatím bezúspěšně..Very Happy každopádně dík.. Smile
_________________
A55->M65->SX1 FW15 Symbian OS 6.1 / Linux - kernel 2.6.18-omap1-gc307cb, Qtopia 2.2.0, Mio Multipatch, 1GB MMC, TomTom Navigator 4.4, 1x mrtvá...Nyní znovu plně funkční Smile - Po roce a pul se bohužel rozhodla moje milovaná SX1 zase stávkovat.. Sad Koupím SX1 na součástky nebo aspoň MMI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
xXxTRA^^
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 13. 07. 2006
Příspěvky: 871
Bydliště: Ostrava

5896.92 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vim ze horky vzduch neni bezne pristupny (tedy i je, ale ponekud drahy) tak si poridte plynovou pistolovou pajecku dremel, kterou bez nasazeneho hrotu s trochou sikovnosti lze pouzij jako horkovzduska, vyzkouseno opet mam, ale bacha, ja tim jednoho svaba seskvaril, fakt to chce zrucnost a hlavne pozor i na to, kdyz procesot nahrejete, aby vam po BGAckach neujel a spoje se neslily (trba pred pajenim osetrit!)
_________________

IMG Hosting | iProtebe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tupy rastislav
kolemjdoucí

Založen: 04. 10. 2006
Příspěvky: 8
Bydliště: stara tura

149.80 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 10:38 pm    Předmět: zdravim mam problem sx1 Odpovědět s citátem

zdravimm kamarat mi doniesol sx1, ze jak ju spravim mozem si ju nechat, tak by som ju chcel dat dcere, ja mam spv m700a mam tam 6,1 soft ide bez problemov, tak simbianom moc nerozumiem vie mi niekdo poradit ked ho zapnem len za bzuci zasvieti a zhasne, ideto spravit a ako. Kabel mam len usb data cable for c75 neviem ci to pojde komunikovat, vie mi niekdo poradit vopred dakujem Tupy Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

15732.22 SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vyskušaj trojhmat , drž * a # a zapni telefon , vsetko naraz musis drzat a mal by sa ti sformatovať Wink Wink
_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tupy rastislav
kolemjdoucí

Založen: 04. 10. 2006
Příspěvky: 8
Bydliště: stara tura

149.80 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dik za radu ale nefunguje trojhmat nic nerobi len za vrci a toje vsetko nevies co este to moze bit nech to spojazdnim lebo dcera ma samsung e 250 a nato nejdu ziadne hry len cez vap ked ich zaplati mam doma ale 200hier tak jej chcem spojazdnit tu sx1 mozem aj nejake poslat alebo programi na wm 6,1 posli imeil tupy
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tupy rastislav
kolemjdoucí

Založen: 04. 10. 2006
Příspěvky: 8
Bydliště: stara tura

149.80 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stiahol som aj winswup pripojil som ho knemu http://www.siemensmania.cz/content.php?id=329 tohto navodu tak jak popisuje avtor ale nejde mito Can start copro-mode a nic neviem ci je kabel dobri lebo nemam original mam usb data cable for c75 nevie mi niekdo poradit moc sa simbianom nerozumiem mam spv m700 ten som si flesoval sam to bolo jednoduchsie dakujem za radu Tupy Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad d'oh!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

15732.22 SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

skus drzat sltaceny joy (ciže stredna poloha ) a tak zapnut mobil , mal by nabehnut do specialneho SWUP módu , v ktorom je mozne prehrat firmaware pomocou PC cez datovy kabel DCA-540 (o aky kabel ide zistis ked si na nejakom funkcnom siemense pripojis kabel k PC a k mobilu , na mobile zadas *#06#das viac info a v polozke ACC: by malo byt DCA-540

, ak ti nejde telefon zapnut do swup modu mas v háji MMI dosku ,hardwarova porucha najbeznejsia u SX1 opravit je viacmenej nemozne

_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tupy rastislav
kolemjdoucí

Založen: 04. 10. 2006
Příspěvky: 8
Bydliště: stara tura

149.80 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skusal som jak si radil len zabzuci zasvieti vipise simens mobile a zhasne a si bude v haji toje skoda lebo mam aj kopec programov ktore som dal na moju stranku mozna neuzitocne neviem hadam sa niekomu nieco zide http://tupy.huu.cz/paneltop/programi-sx1 dik za radu Tupy Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michal.simon
pisatel
pisatel

Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Ostrava Michálkovice
Telefon: HTC HD2
100942.78 SMM

Příspěvky na SM: 20,-
PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skus podložit MMI desku. Při té přiležitosti ho rovnou důkladně ale opatrně vyčisti. Můžeš se třeba inspirovat při rozebírání mojim videem http://www.youtube.com/watch?v=eojDwV8CxrI snad ti pomůže... Wink
_________________
A55->M65->SX1 FW15 Symbian OS 6.1 / Linux - kernel 2.6.18-omap1-gc307cb, Qtopia 2.2.0, Mio Multipatch, 1GB MMC, TomTom Navigator 4.4, 1x mrtvá...Nyní znovu plně funkční Smile - Po roce a pul se bohužel rozhodla moje milovaná SX1 zase stávkovat.. Sad Koupím SX1 na součástky nebo aspoň MMI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Strana 10 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group