clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - GgDag
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

GgDag
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Je to rozumne?
Ano
31%
 31%  [ 6 ]
Nie
68%
 68%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 19

Autor Zpráva
GgDag-SK
Anonymní




PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano mam 2 nicky.
1->GgDag->Whitek sa nudil a dal BAN ale mal preco.
2->GgDag-SK->Orpheus sa nudil ale zistil po case ze mi dal BAN nepravom tak ho zrusil.
Návrat nahoru
Anonymous
Anonymní




PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už chápu.
Kvůli tomu,že si napsal např. o tom jak někdo potřeboval pomoc a místo do fóra napsal do inzerce tak to přeci není důvod k udělení BANu,ne? Shocked
Neřeknu kdyby si psal o tom jestli někdo náhodou neví za kolik se prodávaj banány ve městě,to by pak bylo uděleno v pořádku.
Spoustu lidem jsi pomohl a to se cení. Smile

Ne že bych byl na straně GgDaga SK,ale snažím se na to dívat neutrálně.

Více se už nebudu k tomuto tématu vyjadřovat.
Na SM by se měly řešit problémy z mobilama a ne se tady hadat kvuli blbostem. wink

Toť můj názor.
Návrat nahoru
GgDag-SK
Anonymní




PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne je to uz uplne vsetko jedno. Dostanem BAN tak skoncim a nebudem si tu robit apson nervy s ludmi ktory si o sebe myslia ze su majstri sveta zato ze su adminy-a ostatne vyssie sarze ako bezny uzivatelia. Vsak staci sa nato pozriet a je vidno ze si vela o sebe myslia a popritom su taky isty ako obycajny uzivatelia. A je to sveta pravda. Aj ja som sa xoval tak na svojej stranke ale zistil som ze je to zbytocne hrat sa na nieco co nie som. A takto isto to bezi aj tu.

Dokopy ak je tu 50 rozumnyx ludi tak je vela. ALe tym sm to nieje. A neberte to ako nadavku ale ako skutocnost. Pravda niekedy boli.
Niektory ludia by sa uz mali tu spametat s toho ako sa spravaju a nie som to len ja.
Návrat nahoru
Unnamed
badatel
badatel

Založen: 02. 02. 2006
Příspěvky: 103
Bydliště: |-|-Paskov-|-| Telefon: |-|-K750i-|-|

SMM
PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

promin, po precteni sem zjistil ze jsem stejny pripad jako lindan.... chtel sem rict ANO pro pokracovani - NE pro lock Very HappyVery Happy
_________________
byl: Siemens A36, M35i, MC60, SX1; je SE K750i@W800

Klikni prosim. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
GgDag-SK
Anonymní




PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi to uplne jedno uz. Zajtra aj tak mam BAN cize to uz berem sportovo.
Návrat nahoru
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
SMM
PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LinDan napsal:
Už chápu.
Kvůli tomu,že si napsal např. o tom jak někdo potřeboval pomoc a místo do fóra napsal do inzerce tak to přeci není důvod k udělení BANu,ne? Shocked
Neřeknu kdyby si psal o tom jestli někdo náhodou neví za kolik se prodávaj banány ve městě,to by pak bylo uděleno v pořádku.
Spoustu lidem jsi pomohl a to se cení. Smile


Někdo napsal svůj problém do inzerce a ještě dnes byl v inzerci inzerat GgDaga o pujceni nabijecky k dobiti telefonu Arrow zbytecna ironicka reakce

2GgDag: kdyz se chovas normalne tak jsem s tebou ochoten vychazet a zadny osobni problem neresim ani nemam... ale jelikoz tady delas neustale bordel Not talking

_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GgDag-SK
Anonymní




PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

D4X napsal:
Někdo napsal svůj problém do inzerce a ještě dnes byl v inzerci inzerat GgDaga o pujceni nabijecky k dobiti telefonu Arrow zbytecna ironicka reakce
Nebolo to ironicky ale islo o to ze sa tu uz robi co xce.

D4X napsal:
2GgDag: kdyz se chovas normalne tak jsem s tebou ochoten vychazet a zadny osobni problem neresim ani nemam... ale jelikoz tady delas neustale bordel Not talking
Pokial su normalny ostatny tak som normalny aj ja ale ked nie tak nie. A kedze neustale robim bordel tak dnes koncim zo SM a nebudem Vam tu zavadzat. Urcite moje radi ohladne BREW uvitaju na inych forach ako tu. Nakolko si myslim ze to nerobim pre seba ale pre inych
Návrat nahoru
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

SMM
PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Achjo. Co se tu zase řeší? Já to ani nečetl, protože je mi jasný, že se tu řeší zase nějaký krávoviny, lidi se tu uráží a vůbec se neřeší problémy ohledně telefonů. Že vás to furt baví. Jste jako malý děcka.
_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GgDag-SK
Anonymní




PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zaujimave ze si nas janda vsimol ze sa tu riesia kraviny. Uz len cakat kedy to lockne. Si mylsim ze ked je to v ostatnych tak je ejdno co tu bude pisane.
Návrat nahoru
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

SMM
PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nevim, co proti mě furt máš... Lockovat to nebudu, protože nevim, co se tu píše a jestli je to na lock...
//doufam že se nedovíte o nový SM, aby jste pak nelezli tam a neprudili tam...

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GgDag-SK
Anonymní




PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jenda.69 napsal:
Já nevim, co proti mě furt máš... Lockovat to nebudu, protože nevim, co se tu píše a jestli je to na lock...
//doufam že se nedovíte o nový SM, aby jste pak nelezli tam a neprudili tam...
Vidi sa ti zeby som mal nieco proti tebe ? ALebo ma xces len vytocit aby bol BAN ? Lebo ak ano tak ti to je zbytocne lebo uz zajtra ma tu neuvidis. xe. A nova SM ? Xe a naco aby sa kecalo o pocasi ? xe. Radsej spravte AZET2 bude sranda .
Návrat nahoru
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

SMM
PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GgDag-SK napsal:
Pokial su normalny ostatny tak som normalny aj ja ale ked nie tak nie. A kedze neustale robim bordel tak dnes koncim zo SM a nebudem Vam tu zavadzat. Urcite moje radi ohladne BREW uvitaju na inych forach ako tu. Nakolko si myslim ze to nerobim pre seba ale pre inych

Jenže ti to nedokážou ocenit, tak proč se snažit? To co si předvedl v topicu o SL91 si udělal hlavně kvůli sobě a svojí uraženosti

Ale díky za screen ikonek, sou pěkný Smile

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GgDag-SK
Anonymní




PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BEZY napsal:
To co si předvedl v topicu o SL91 si udělal hlavně kvůli sobě a svojí uraženosti

Ale díky za screen ikonek, sou pěkný Smile


Nic v zlom ale urcite som to nerobil kvoli sebe uz len preto by som si nedaval namahu a kebyze to robim kvoli sebe tak to iste som mohol spravit o kazdom mobile co mam doma a aj FW nemyslis ?
Návrat nahoru
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

SMM
PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to GgDag-SK: Orpheus sa nenudil a BAN ti dal pravom, za tvoje spravanie. Jedina vec preco som ten ban zrusil je to, ze ked si normalny, tak aj prispejes do tohto skoro mrtveho fora nieco, co sa tyka siemensov... Ak vsak nadalej budem vidiet od teba nevhodne prispevky do inzercie, alebo do fora, rozmyslim si to a dam ti trvaly ban na tvoju osobu, to jest na kazdy nick cez ktory sa regnes alebo budes prispievat. Myslim ze som sa vyjadril jasne a ocakavam ze sa o tom nadalej nebude diskutovat, lebo tymto je tato vec UZAVRETA!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
whito
všeználek
všeználek

Založen: 06. 09. 2005
Příspěvky: 648

SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2007 12:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja som nekonfliktny typ,,,ale teraz sa GgDaga zastanem. Ja som tu vela ludom nepomohol, ani som tu informacii tolko nedal, ako som si zobral, ale vravim jedno. Ja GgDaga poznam dost dobre a je to fpohode xlap!!! A ci reaguje prehnane??? Subjektivny nazor kazdeho...podla mna to bolo v pohode. Aj tak SM zomiera a ludi tu treba a su tu iny, ktorym by sa ban usiel lepsie ako GgDagovi!
jenda.69 napsal:
//doufam že se nedovíte o nový SM, aby jste pak nelezli tam a neprudili tam...

si fajn xalan... Applause Applause Applause Applause

_________________
A35>A55@C55>C60>S65>SX1>S75>SXG75=KO>CF62>SXG75>SL91>CX75
SE d750i CID36 red Smile>w800i CID36 red Smile+tunning (patche vkp)

Motorola Rokr E1
SE P1i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group