clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - WVA TNG v3.1 pro CX70v56 update 08.10.2007
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

WVA TNG v3.1 pro CX70v56 update 08.10.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Přejete si další tuning?
Ano
100%
 100%  [ 5 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 5

Autor Zpráva
Otisaq
kolemjdoucí

Založen: 06. 03. 2007
Příspěvky: 7

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobra prace :-)

Mam uz napatchovat ted nebo jeste chvili pockat ? Vzhledem k rychlosti vyvoje :-) Mam sotva 2 tydny verzi2.

Jinak nechce se ti udelat takovy mensi navod co jaky patch dela ? Jak se da nastavit a pod ? Prece jen mene zkusenemu uzivateli nazvy patchu jako "bellevue, advnet" atd moc nereknou. Nemusis primo delat svuj navod, stacilo by linky treba i na info od tvurce patche :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pažout
badatel
badatel

Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 172
Bydliště: Divokej západ

454.16 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

večer zkusim,páč mám slabou baterku.Swup se spojí v pohodě,takže nevidím problém.jenom jeden dotaz.Proč musím mít aktivní Walky-Talky?nepoužívám ho a je mi nanic.jinak mám ve founu tvojí verzi WVA 2.0 a fakt super
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 8:39 pm    Předmět: Konec vývoje? Odpovědět s citátem

Očekávám brzký konec vývoje :-) Už jsem dodělam mainscreeny v profilech (i když hodiny by se šikly). Teď budu muset zkusit MMSky :-/ A pokud nepůjdou, tak tam nahraju ještě nějaký zrychlující patche.

Pažout: Protože jinak ti nebude fungovat klasické menupusk pod levou softkey, i když ho poctivě nastaví pod else_opencapl (chce to jen jeden blok eep (viz. návod na cx65@70)

EDIT (20:50): Asi jsem už zprovoznil elf MapView. Dokážu tam dát svojí vlastní mapu. Ale zatím nechápu způsob, jak to provázat s MiniGPS.

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Otisaq
kolemjdoucí

Založen: 06. 03. 2007
Příspěvky: 7

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A neplanujes pridat do toho tuningu patch "blinker" ? Prislo mi to jako dosti uzitecna vecicka :-)
Ale zkousel sem to v wva2 a zdalo se mi to, ze se to trochu "hada" s jinyma patchema...ale zatim sem to poradne neozkousel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, neplánuju. Já ho nahradil masterpatchem Route DL, který synchronizuje blikání LED diod s blikáním klávesnice (popř. i displeje). To mi plně dostačuje. Když jsem blinker zkoušel, tak jsem měl menší problémy s nastavování a když jsem ho nastavil, tak čas od času přestal fungovat a já ho musel restartovat v Master Midletu.
_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Screen MS při jednotlivých profilech a při spořiči. Už je nebudu měnit. Teď jenom se poohlídnout po patchích a elfech, co přidat, a vykoumat MMSky.


_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zpráva o stavu Tuningu:
kód:
Podařilo se mi zprovoznit doplňky do iconbaru i s MiniGPS
Přidal jsem zrychlení javy, její spuštění odkudkoliv. disable retarget exit, extended at command, 100% kompresi jpg, netmonitor data pro javu, cteni sms pri blok. klavesnici, foceni libovolnym tlacitkem.
Anglický elf Traffic Counter

Další zrychlující patche tam nestrkám dokud nebudu vědět, co dělají (Disable AUMA, UDIAL a MMS debug, MMI Logging).

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vytvořil jsem Téma (konečně) WVA TNG v3.
Wallpaper jsem přebral od D4X a Skin trochu upravil kvůli lepší čitelnosti.

DOWNLOAD

// Idea jen tak na okraj poznámka k vývoji: "Vzpomněl jsem si k tomu patchi na čtení SMSek při zamčeném displeji - SMSku si sice přečtete a zmizí ikonka nepřečtené zprávvy, ale mobil bliká pořád jako když by přijal SMSku -> stejně se musí vlézt do menu a tam tu zprávu ještě jednou přečíst :-/
A druhá poznámka: tentokrát k patchi Iconbar Additions - položka Animation - teda animovaná blbůstka na MS je neuvěřitelně agresivní, zřejmě kvůli jejímu krátkému refreshi nebo co, že ji nepřekryje ani elf Callcenter Not talking a ještě jsem nepřišel na to k čemu jsou tam ty net icons a hlavně jaké obrázky tam dát. Spolu s tímto patchem jsem si nainstaloval i další Netmode icons ty ale chtějí adresu funkce, kterou nemám, jinak PXují a potom se tam mají ještě dát adresy obrázků. A ještě jednou poznámečka: ten patch má i MiniGPS Support - píše se to v DEC na třetí řádek TMO souboru - pak zobrazí ten obrázek - spolupracuje pouze s MP verzí patche - já tam nemám SIM a MP MiniGPS bez přihlášení do sítě nefunguje (ale elf ano (viz screeny)).

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 10:02 pm    Předmět: Konec TNG Odpovědět s citátem

Dokončil jsem tuning.

Skončil jsem u verze 3.05f. Ve spolupráci s vedením SM připravím článek.
K dispozici bude, jak verze pro instalaci přes patche a soubory, tak i verze přes WinSWUP nwbo tuningový fullflash.

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice je článek už odeslaný dva dny, ale jsou s tím nějaké problémy, tak sem dávám tuningovou fullflash. Kod telefonu je potom 1508. Musí se potom zase odblokovat jako u nahrati eeprom.

kód:
http://rapidshare.com/files/48072517/WVA3_05_Fullflash.bin


EDIT: Oprava: Na zveřjněné články není čas, tak tu jen dwnld ff na rs.com.

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz


Naposledy upravil michalkopecky dne pá srpen 10, 2007 12:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S clankem problemy nejsou, spis ted neni cas a tenhle vikend ani nebude. Takze pristi tyden wink
_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Thompson
trvalý ban
trvalý ban

Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Kyjov Telefon:CX75 black

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nwm proč po aplikování těch 72 patchů u mé m65 předělané na cx70s fw56 nebo aplikování ff nejde zapnout ani nepípne nic nevíte co s tím? Brick wall
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Odblokoval si to?
_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Robino-tuner
kolemjdoucí

Založen: 14. 04. 2007
Příspěvky: 18

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemohol by si to dat niekam inam ako na rapidshare?
To cakanie je hrozne.
Mohol by si to dat napriklad na upnito.sk.

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V patchích by problém být nemel. Mam na cistym FF CX65@70v56 (+eep pro ptt) uplne ty same.

Po aplikacu FF to musis de bloknout. Je to tam asi jedna věta před odkazem.

Proč ne jinam než na rapid?
Na rapidshare to házím kvůli tomu, že je to bezproblemovy pro upload a kdyz jsou sloty nebo premium tak i fajnova rychlost. Navic mam svuj 50 mb web na wz uz plny.
Dale jsem zalozil program podporte sveho tunnera (je to trochu zmineno na zacatku). Jelikoz jsem ten tuning delal dost dlouho a zadarmo, tak bych byl rad, kdybych z nej mel aspon par premium pointu na RS.com.
Potom by byl mozny i czshare, ale aby se to rentovalo, tak by to chtelo tak 20 downloadu.

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group