clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - SiemensMania - otevřená zpověď
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

SiemensMania - otevřená zpověď
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pňaky
kolemjdoucí

Založen: 17. 10. 2004
Příspěvky: 5
Bydliště: Teplice - Jablonec n/N - Brno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Hanni: No je vtipný, kolik si dokážeš představit věcí pod písmenky S-M (sádra-malta, sádlo-maso, stará-mladá)... Dancing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Seten napsal:
Na tej stranke nefunguje skoro ziadny odkaz pre stahovanie.
Vacsinou to chce stahovat z http://www.weitless.pc.cz .


Download zo Siemenswordu nefunguje,iba stranky.

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pňaky napsal:
2Hanni: No je vtipný, kolik si dokážeš představit věcí pod písmenky S-M (sádra-malta, sádlo-maso, stará-mladá)... Dancing


Fantázii sa medze nekladu wink


Inac ma celkovo mrzi,ze sa debata k tomuto clanku namiesto diskusie o historii SM zvrhla na debatu uz uzavretych veci medzi SM a BI.
Smutne.... Sad

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lion
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 318
Bydliště: Ivančice (u Brna)

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebudu se vyjadřovat k vašim žabomyším válkám. Článek jsem si přečetl s chutí, ani jsem netušil, jakým vývojem si stránky SM prošly. Oceňuji práci redaktorů, že nám, obyčejným čtenářům, bez jakýchkoliv nároků na odměnu, pomáhají objevovat svět Siemensu. Vážím si vaší práce. Applause Applause
A ještě něco, aby to byo fifty-fifty: SM může být sado-maso zaměření. Ale tuším také, že BI se označují bisexuální osoby. Tolik krátká lekce ze sexuologie. Embarassed

_________________
Alcatel OTE > Sie C25 > MT 50 > M55 > SX1 FW15cz + 1 GB MMC plus Transcend + patche
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Little_S
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 05. 2004
Příspěvky: 733
Bydliště: 48° 45'N 18° 36'E

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeden by nepovedal, ze toto su stranky o Siemensoch
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ghost_z_kca
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 20. 05. 2004
Příspěvky: 444
Bydliště: kremnica

2065.50 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vsetci sa zhodneme ze ani jedna skratka nieje velmi vyherna. myslim ze sa mali najskor vymysliet skratky a nasledne az k nim nejaky nazov myslim ze tato stranka veci je zanedbana

co by jeden povedal? o com su toto stranky ak nie o siemensoch?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CYB
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 20. 03. 2004
Příspěvky: 425
Bydliště: Kutná Hora

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K tomuhle opravdu není co dodat...myslím, že to, co bylo psáno o BI bylo v článku trochu přehnané, ale tím se nezabývejme, stejně to nevyřešíme..

Můžu jedině souhlasit s Romulusem, že vzájemná rivalita mezi dvěma největšími weby o telefonech Siemens nás dovede k ještě větší snaze informovat co nejpřesněji a nejrychleji čtenáře o novinkách v oblasti Siemensů...

K rozhovorům - rozhovory se zahraničními patchery jsem dělal já..nikdy jsem nekoukal na to, aby se vydaly co nejdříve, ale na to, aby byly pokud možno kvalitní a jestli se na nich dalo něco upravit, byl jsem rád, že jsem na to měl více času...

Myslím, že neni podstatné, kdy jsou vydané, ale co v nich je...

Toť můj názor..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ghost_z_kca
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 20. 05. 2004
Příspěvky: 444
Bydliště: kremnica

2065.50 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

suhlasim ze nieco vydat na zaklade "co najskor" je hlupost. preto kazda diskusia kto to vydal skor a ci to bol napad je hlupost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egro
badatel
badatel

Založen: 04. 03. 2004
Příspěvky: 127
Bydliště: Piestany,Slovakia

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem za tento článok. Keďže je to moja pomaly najnavštevovanejšia stránka som rád, že som sa čo to dozvedel o jej histórii.
Prvý krát som navštívil Siemensmaniu keď mi ešte pred nejakým rokom Loco z BI napísal, že im kradnete články (asi to bol výmysel?). No pomaly som viac a viac začal navštevovať SM. Hlavne teraz po zmene stránok BI. To ich fórum je na prd- neprehľadné, nevieš čo je nové, pomaly načítava... A teda dúfam, že zostanete na tom systéme čo teraz používate.
Ti celkom závidím koľko tam máš mobilou na stole (možno sú to ceny do vianočnej súťaže Smile ).
Si ešte mohol napísať kde pracuješ, kdesi chodil do školy... ale to už asi patrí do iného článku.

_________________
Ericsson A2628 -> Siemens C25 -> Siemens C45 -> Siemend MC60 fw.10 3,5MB + patche -> Siemens CXT65 (fw.16>50) 30 servisnych + kopec grafickych patchov Smile

DCA 510 (prerobeny z DCA500)

Eurotel SK>T-Mobile SK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Bonfire
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 03. 2004
Příspěvky: 3887
Bydliště: Brno, Viničné Šumice
Telefon: HTC HD2
9259.32 SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

konkurence a rivalita je zdrava, ale ze by se takhle melo napadat to uz je fakt moc. ja si myslim ze SM i BI jsou kvalitni stranky, a taky se priklanim k nazoru ze je dulezite co se dozvim ze clanku.

A abych neco prihodil k tematu o historii siemensmanie -
2Weitless: pamatujes si na prvni reakce na siemensworld? Smile

_________________
C1,C2,C3,C4,C5,P1,S3,S3plus,S3com,S4,S6,S8,C10,E10,S10,S10active,SL10,U10,S15,C25,C28,S25,C30,M30,A35,A36,C35,M35,S35,S40,S42,
S45,S46,SL42,SL45,ME45,A50,M46,M50,MT50,C55,A60,C60,C62,CF62,M55,MC60,S55,SX56,A57,A65,C65,CFX65,CX65,CX70,M65,S65,SF65,SX1,
A75,AX75,C75,CC75,CF75,CF75B1,CL75,CX75,SL75,SG75,SXG75,E61,E71,CF110,CL85,EF61,EF81,EF82,EF91,SLV140,SL98
Xelibri X1,X3,X4,X7,X8

>> Siemens Museum <<

Koupím Siemens, který nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
S55_KeNnY
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 05. 08. 2004
Příspěvky: 538
Bydliště: Poprad, Slovensko - Port 3784

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

egro napsal:
Ďakujem za tento článok. Keďže je to moja pomaly najnavštevovanejšia stránka som rád, že som sa čo to dozvedel o jej histórii.
Prvý krát som navštívil Siemensmaniu keď mi ešte pred nejakým rokom Loco z BI napísal, že im kradnete články (asi to bol výmysel?). No pomaly som viac a viac začal navštevovať SM. Hlavne teraz po zmene stránok BI. To ich fórum je na prd- neprehľadné, nevieš čo je nové, pomaly načítava... A teda dúfam, že zostanete na tom systéme čo teraz používate.
Ti celkom závidím koľko tam máš mobilou na stole (možno sú to ceny do vianočnej súťaže Smile ).
Si ešte mohol napísať kde pracuješ, kdesi chodil do školy... ale to už asi patrí do iného článku.


Akoze toto sa uz ukoncilo ... preco znova ohovaras stranky BI? Ked sa ti na nich neco nepaci tak to napis radsej na BI a nie tu na S-M!

_________________


Foun: Ericsson A2618s (r. 2002) >> Sendo S200 (r.2003-2004) >> Siemens S55 (r.2004-2005) >> SonyEricsson K750i (This Summer 2005 wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
S55_KeNnY
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 05. 08. 2004
Příspěvky: 538
Bydliště: Poprad, Slovensko - Port 3784

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ako na kritiku sme zvyknuty ale na urazky nie! Je smutne, ze sa tu hadame jak deti na piesocku....
_________________


Foun: Ericsson A2618s (r. 2002) >> Sendo S200 (r.2003-2004) >> Siemens S55 (r.2004-2005) >> SonyEricsson K750i (This Summer 2005 wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KaRLiK_CZ
začátečník
začátečník

Založen: 05. 09. 2004
Příspěvky: 55
Bydliště: Ceske Zlatniky, okr. Most

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Informace o historii stranek jsou dobre. To jestli ma nekdo s nekym rozepre uz me tolik nezajimalo, ale kdyz uz jste to tu tak dlouze ve foru psali, tak jsem si to precetl. Asi tezko se ale z techto informaci nekdo muze priklonit na jednu nebo druhou stranu(pokud nebyl osobne u zrodu problemu). Pravdu ma jen jeden. A ten druhy lze. Kdo? Ani nevim, zda bych to chtel vedet.

Uzavrete historii. Pred nami je budoucnost. Necht se ukaze jak silni jste(SM i BI) a zda nakonec nebudou oba weby spolupracovat.

NIKDY nerikej NIKDY!

_________________
1st : M55 TestPoint (dead - by water) -> CF62 (dead - by force) -> M65 ( live:)

2nd : A50 ( deathless:) -> M55 ( live:)



Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
PavelBE
kolemjdoucí

Založen: 18. 10. 2004
Příspěvky: 1
Bydliště: Brno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2004 11:24 pm    Předmět: bohužel , vrací se staré časy . . . Odpovědět s citátem

I když této cti jsem již nikdy nechtěl dosáhnout, jsem zaregistrován ....
Jsem sice o pětiletku starší než pan Balcar, ale za dědka se jěště také nepovažuji. A jsem ten, kdo stojí za týmem BI formou sponzorování webhostingu, provozu etc.
Některé zveřejněné polopravdy byly uvedeny na pravou míru členy týmu SM ( díky ) ale věta:
" Více se nemá cenu jakkoliv vyjadřovat k webu a práci Beinspired, který dle NAŠEHO názoru svou prací spíše poškozuje dobré jméno Siemens." je opravdu trochu moc i na mne!
Dávno jsem zapoměl na 1. dubna, ani Hanni není rozhodně na mém black listu ( temperament se může i cenit ) , chyby byly snad na obou stranách, ale měl jsem dojem, že setkání s Krokodýlem a Romulusem mnohé poslalo do temné historie.
Bohužel, formou neřízené střely se opět realizoval pan Radim Zeman. A bude to někdy jiné? ? ?
Vážený pane šéfredaktore, pokud hodláte používat způsoby vhodné spíše pro diskotéky na veřejně přístupných webových stránkách, budete se případně divit, pokud po Vás bude někdo chtít vysvětlení VAŠEHO stanoviska ???
P.S. Celkem přivítám, pokud tento příspěvek nebude cenzurován či smazán. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egro
badatel
badatel

Založen: 04. 03. 2004
Příspěvky: 127
Bydliště: Piestany,Slovakia

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2004 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S55_KeNnY napsal:
egro napsal:
Ďakujem za tento článok. Keďže je to moja pomaly najnavštevovanejšia stránka som rád, že som sa čo to dozvedel o jej histórii.
Prvý krát som navštívil Siemensmaniu keď mi ešte pred nejakým rokom Loco z BI napísal, že im kradnete články (asi to bol výmysel?). No pomaly som viac a viac začal navštevovať SM. Hlavne teraz po zmene stránok BI. To ich fórum je na prd- neprehľadné, nevieš čo je nové, pomaly načítava... A teda dúfam, že zostanete na tom systéme čo teraz používate.
Ti celkom závidím koľko tam máš mobilou na stole (možno sú to ceny do vianočnej súťaže Smile ).
Si ešte mohol napísať kde pracuješ, kdesi chodil do školy... ale to už asi patrí do iného článku.


Akoze toto sa uz ukoncilo ... preco znova ohovaras stranky BI? Ked sa ti na nich neco nepaci tak to napis radsej na BI a nie tu na S-M!

Ja som len pisal ako som sa 1x dostal na SM. Chapes? Twisted Evil

_________________
Ericsson A2628 -> Siemens C25 -> Siemens C45 -> Siemend MC60 fw.10 3,5MB + patche -> Siemens CXT65 (fw.16>50) 30 servisnych + kopec grafickych patchov Smile

DCA 510 (prerobeny z DCA500)

Eurotel SK>T-Mobile SK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group