clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Oprava poškrábaného sklíčka displeje ANEB RECENZE DISPLEXU!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Oprava poškrábaného sklíčka displeje ANEB RECENZE DISPLEXU!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marzon
badatel
badatel

Založen: 10. 07. 2005
Příspěvky: 158
Bydliště: OREL 174,53821 Slatiňany

268.50 SMM
PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jelikož jsem autoelektrikař tak se v práci podívám po té pastě,jsem zvědv co to dokáže,vyděl jsem jen jak spravily díru na předním skle auta cca 1cm pomocí nějakých past a technologií,tak uvidíme:-))
_________________
Alcatel OT303 -> SIEMENS S65 -> NOKIA N-GAGE -> SIEMENS SXG75 -> Nokia N70 -> N73 a Siemens S65 ! Smile

www.x65mobil.ic.cz - starý web pro x65ky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Procitat to tady je fakt zazitek...boze boze. Tak pokud s tim chcete neco udelat tak to hold bude neco stat. Stačí Displex. Pokud ne tak mate nejspis smulu..vetsina zubních past a podobnejch veci moc nefunguje
_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jan Knop
začátečník
začátečník

Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 85
Bydliště: Vyškov

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Hand jj...já to jenom zkusil:-D
_________________
I love this part
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thompson
trvalý ban
trvalý ban

Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Kyjov Telefon:CX75 black

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm tak dat 200kč za nějakou sračku od duplexu ktere je tam 10ml a nefunguje leštící pasta na auto funguje stojí 80kč a je jí tam 200ml Dancing Exclamation
_________________
S6-ME45-M65+hodně patchů-CX75180mhz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pozor - banán údajně skutečně na CD funguje. Něco jsem o tom četl. Je to ale potřeba tou slupko třít skutečně - skutečně dlouho. A nevím, jak by dopadlo SXG po tření slupkou skutečně - skutečně dlouho
_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marzon
badatel
badatel

Založen: 10. 07. 2005
Příspěvky: 158
Bydliště: OREL 174,53821 Slatiňany

268.50 SMM
PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to si taky nedovedu představit Brick wall
_________________
Alcatel OT303 -> SIEMENS S65 -> NOKIA N-GAGE -> SIEMENS SXG75 -> Nokia N70 -> N73 a Siemens S65 ! Smile

www.x65mobil.ic.cz - starý web pro x65ky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Serifus
badatel
badatel

Založen: 16. 11. 2006
Příspěvky: 150

805.58 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vážení přátelé,

tak jsem pro Vás otestoval DISPLEX na mobilních telefonech Siemens. Koupil jsem jej v www.e-mates.cz za 130 Kč. Doufal jsem, že to bude paráda. Párkrát táhnu a škrábance v tahu. Dostal jsem to v taštičce, pouze tubu s tím svinstvem. Žádný český návod, nic. Angličtina na tubě ještě nebyla tak hrozná, tak jsem se podle návodu začal řídit. Vzal jsem bavlněný hadřík (kapesník - jeden hrubší a hladší Smile ) a jal jsem se leštit. Displej SXG75 jsem leštil hodinu a půl Exclamation Nekecám! A na všechny možný způsoby a srůznými dávkami Displexu. Tzn. vstoje, vleže, vsedě... zkoušel jsem jemné šimrání, i nehty zarývající se vysokým tlakem do displeje. Výsledek se na displeji mírně dostavil. Za ty prachy a námahu to fakt nestálo. Rozhodně nedoporučuju. Zkusil jsem i displej SL75 a tam jsem pořídil ještě o něco hůře. Nevím, ale možná má Siemens speciálně odolné displeje. Chtěl bych vidět ty "papíráky" na kterých to něco vyleštilo. Když jsem koukal na ten ilustrativní obrázek tady a porovnal s realitou, bylo mi do breku Crying or Very sad Nevím, jestli jsem nechytil něco MADE IN CHINA, ale obal vypadá originálně Ale také něco ke kladům: Ačkoliv je na obalu výslovně nedoporučeno snažit se patlet to na plasty jiné, než kryjící displej, zkusil jsem to na poškrábaném plastu SXG. To pomohlo výrazně lépe! Téměř škrábance zmizely! Byl jsem až překvapen. Na displej je to na prd. Ale plasty jako nové! Ještě pro Vás zkusím líh, benzín (u C35 mi to pomáhalo wink ), pastu na leštění aut, tekutý písek a pak dám vědět.

_________________
C35i ---> SXG75 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marzon
badatel
badatel

Založen: 10. 07. 2005
Příspěvky: 158
Bydliště: OREL 174,53821 Slatiňany

268.50 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo díky,určitě to ve výběru podstatně pomůže!!! Applause
_________________
Alcatel OT303 -> SIEMENS S65 -> NOKIA N-GAGE -> SIEMENS SXG75 -> Nokia N70 -> N73 a Siemens S65 ! Smile

www.x65mobil.ic.cz - starý web pro x65ky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sentello
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 08. 2005
Příspěvky: 1107

6613.08 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Serifus napsal:
Vážení přátelé,

tak jsem pro Vás otestoval DISPLEX na mobilních telefonech Siemens. Koupil jsem jej v www.e-mates.cz za 130 Kč. Doufal jsem, že to bude paráda. Párkrát táhnu a škrábance v tahu. Dostal jsem to v taštičce, pouze tubu s tím svinstvem. Žádný český návod, nic. Angličtina na tubě ještě nebyla tak hrozná, tak jsem se podle návodu začal řídit. Vzal jsem bavlněný hadřík (kapesník - jeden hrubší a hladší Smile ) a jal jsem se leštit. Displej SXG75 jsem leštil hodinu a půl Exclamation Nekecám! A na všechny možný způsoby a srůznými dávkami Displexu. Tzn. vstoje, vleže, vsedě... zkoušel jsem jemné šimrání, i nehty zarývající se vysokým tlakem do displeje. Výsledek se na displeji mírně dostavil. Za ty prachy a námahu to fakt nestálo. Rozhodně nedoporučuju. Zkusil jsem i displej SL75 a tam jsem pořídil ještě o něco hůře. Nevím, ale možná má Siemens speciálně odolné displeje. Chtěl bych vidět ty "papíráky" na kterých to něco vyleštilo. Když jsem koukal na ten ilustrativní obrázek tady a porovnal s realitou, bylo mi do breku Crying or Very sad Nevím, jestli jsem nechytil něco MADE IN CHINA, ale obal vypadá originálně Ale také něco ke kladům: Ačkoliv je na obalu výslovně nedoporučeno snažit se patlet to na plasty jiné, než kryjící displej, zkusil jsem to na poškrábaném plastu SXG. To pomohlo výrazně lépe! Téměř škrábance zmizely! Byl jsem až překvapen. Na displej je to na prd. Ale plasty jako nové! Ještě pro Vás zkusím líh, benzín (u C35 mi to pomáhalo wink ), pastu na leštění aut, tekutý písek a pak dám vědět.


A zkusil Smile ja mam ozkousenej banan a ten je fakt super

_________________
->Alcatel OT Club db, C35i, N3310, N3410, S45i, CTSL65, 2x S75, SXG75, HTC Touch Pro (Raphael) Dancing
->SE K750i
->ZTE Blade Dancing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jan Knop napsal:
zkoušel jsem ten sidol...a teda žádný škrábance nezmizeli...možná jich je tam ještě víc...a to leštidlo na auta...zmizi škrabance??...a nevadi že bych měl náký inčí než ty...

Sidolem sem úspěšně vyčistil displej SX1 a S45...takže funguje, asi to děláš blbě

_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jan Knop
začátečník
začátečník

Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 85
Bydliště: Vyškov

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám sidol od babičky na vyleštění nákejch kovovejch věcí nebo co...taková hnědá břečka a opravdu to nefunguje...možná má sxg nákej inčí displej než sx1..btw u sxg se mi displej škrábe zatím nejvíce ze všech phonů co jssem kdy měl...Sad
_________________
I love this part
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MuF123
badatel
badatel

Založen: 19. 03. 2007
Příspěvky: 104
Bydliště: Cassovia

151.74 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cele je to o tom ze vosk (alebo aj tuk, olej, ktovie) zaplni ryhy a tak uz na nich nedochadza k lomu svetla - takze ich nevidno aj ked tam su a o to ide. preto funguje stuff na auto a banan (dake prirodne vosky tuky abo co to v tom banane vlastne je). povedal by som ze lieh prave robi opacny efekt -vymyva ryhy. a benzin/riedidlo atd (organiku) na plast nikdy nedavajte! teda je sanca ze to nebude leptat ale... Smile

skusenost (sice skoro uplne offtopic ale princip asi rovnaky Angel ): lepil som nieco sekundovym lepidlom, ale to vyslo aj na povrch.. a ked zaschne, spravi taku bielu skrupinu. a ako sa toho zbavit a "spriehladnit" to? trochu oleja (na sijacie stroje ^^), pomastit a je to. predpokladam ze princip je ten isty ako s voskom - na hrbolatom povrchu za zapchali ryhy a tak to lepsie vedie svetlo.

teraz ma moze nejaky fyzik sprdnut Laughing

_________________
HTC Wizard Tuning - http://www.youtube.com/watch?v=ethB7XaeFz4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
v6ak
kolemjdoucí

Založen: 07. 05. 2009
Příspěvky: 3

25.30 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Snad vám nebude vadit, že mám mobil jiné značky, zvlášť když mi přijde, že následují Siemens (podle ekonomických výsledků asi se vším všudy :-(). Doufám, že nebudete proti objemu oživení tohoto tématu.
Banán je celkem strukturovaný, která část se používá? Vnitřní strana slupky? Vnější strana slupky? Vnitřek asi ne, že? Vidíte v tom nějaké riziko?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
d[E]sann
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 31. 12. 2004
Příspěvky: 517
Bydliště: Prostějov
Telefon: EL71
2352.42 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2009 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem zkoušel ten banán (slupku) a opravdu to funguje Applause Dancing zkoušel jsem to na své EL71 a má teď sklíčko jak nové Smile
_________________
CX65@CX70 - DCA-510 --> EL71 With blue SLI LED FW45 + Boot-Box + Stereo HF HHS-150 + 2GB Applause --> HTC Dream
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
v6ak
kolemjdoucí

Založen: 07. 05. 2009
Příspěvky: 3

25.30 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2009 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byla to vnitřní strana slupky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group