clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Vodafone SMS Gratis
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Vodafone SMS Gratis
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Použiváte SMS Gratis od Vodafonu?
Jasně, je to super služba.
51%
 51%  [ 24 ]
Slyšel jsem o ní, ale je pro mě jednoduší psát sms normálně.
4%
 4%  [ 2 ]
Nevim voco GO.
36%
 36%  [ 17 ]
Je to naprd.
8%
 8%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 47

Autor Zpráva
feromero
badatel
badatel

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 179

SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

toncekk napsal:
metrix.m napsal:
prosím dal by tu někdo jad soubor který má na svojem siemensu neboť jsem nikde nenašel nic.Klidně si vymažte pasword a tel číslo


Zkus to stahnout normalne z Live! Vcera sem to po delsi dobe zkusil a i kdyz neprojdu kontrolou (C75), dole uz je odkaz na stazeni.
Ale jak se tu uz pise, stejne to na APN wap nechodi, jenom pres internet a ten bude placenej.
Jeste by se mohli ohlasit ti, kteri tu psali, ze jim to chodi - jestli maji nastavenej profil APN wap.
Tady i na mobilmanii je plno zarucenych postupu, ale nikdo to jeste neshrnul do neceho ucelenyho, popr. se zaverem, ze to proste pres APN wap na siemensech nejde.


i shrnul i shrnul Smile i kdyz mozna je to predcasny zaver. nekde stranu dve zpatky jsem psal, ze jsem to zkousel pres http profil a pak se hrabal v nastaveni wapoveho porhlizece. wap a htpp protokoly jsou kazdy neco jineho. x65tky umoznuji por javu pouzit pouze http profil a server, kam se pripojuje sms gratis, zrejme podle vseho jede jen na wapu, takze smula.

jestli uz neni placene apn internet to nevim, tedka mi skoncilo vyuctovani a v tomhle mesici jsem to jel pres wapovy prohlizec, az bude konec mesice, tak zkusim poslat par sms a podle podrobneho vyuctovani se zase uvidi.

mimochodem eurotelovske icq podle help linky jede zadarmo na apn wap (wap.o2active.cz) aji apn internet (internet). neoverene, zkusi se az vecer, ale to je do jine diskuze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mareka
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 21. 09. 2004
Příspěvky: 416
Bydliště: Prágl

SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mou zkušeností je, že opravdu občas neumí přečíst to, co si předtim uložila!
Stačí smazat soubory v system java, číslo mám jiné, než to co zde někdo uvedl.
Myslim, že ho mám 33369 nebo něco podobnýho.
Ale novější verze by to měla spravit.

Pokavaď to někomu blbne a voláte operátorovi, tak to že něco zkouší neznamená, že to vede k cíli.
Dokonce ani technici mi neuměli pomoci, pokud vám to píše, že nejste reg a opravdu vám nejde posílat, tak si to deaktivujte a znovu aktivujte, bohužel aktivace může trvat až měsíc (nové zúčtovací období), ale můj případ byl asi extrém.


Jinak, když si koupíš novou sim, tak ji nijak aktivovat nemusíš, aktivuje se sama tím, že se s ním příhlásíš do síte, jinak bys nemohl nic, možná tak pustiti tel!!!

_________________
Erics GA628->A1018s->T10->Sie. MT50->CX65->M75fw25+DCA 510+Kingston 512+M65+Bike-o-Meter
Loox 718->Loox N560 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Otisaq
kolemjdoucí

Založen: 06. 03. 2007
Příspěvky: 7

SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes sem si tu aplikaci stahl...vse plne funkcni na M65 ! :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
feromero
badatel
badatel

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 179

SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 10:04 am    Předmět: s65 Odpovědět s citátem

me to posilalo a posilalo a najednou se to kouslo, neprecetlo to po sobe ulozene data (tradicne, takze odinstalovani, preinstalovani z wapu a jedeme dal). po preinstalovani se to porad tvari jako ze se rozbiha a nic nepomohlo. takze znova odinstalovani a nove nainstalovani. ted vsechno v poradku, jen po odeslani (cerveny pruh dojde do konce) to vyhodi, ze neoveril cislo a konec neodesle se. predpokladam, ze je neco ulozene v konfiguracich, nemam na to tedka cas zjistovat kde a co. pres ten wap uz jsem si tak nejak zvyknul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně na tý aplikaci nejvíc štve, že nedělá automaticky velký písmena po tečce. Třeba takovej Bombus to umí, takže možný to je.
_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec
badatel
badatel

Založen: 29. 10. 2004
Příspěvky: 171
Bydliště: Brno

SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mart22 napsal:
Odesílání funguje ok ale občas (nevim jak často) když spouští aplikaci tak dělá jako že se furt načítá(bílá obrazovka). Zatím pomohlo smazat soubory v
kód:
0:\System\java\[i]<číslo tý aplikace tušim 21128)>[/i]\

Tak tenhle problem mam taky.

Jsem uzivatelem tehle aplikace teprve od vcerejska, ale uz dneska veskere nadseni skoncilo.

Zaregistroval jsem se, aplikace se stahla a nainstalovala, spustim - nadseni z toho ze muzu cislo zadavat z telefoniho seznamu a odelsani nekolika sms.

Vecer jsem telefon vypnul, rano zapnul a aplikace spustit sla, ovsem pri odesilani sms se sekla. Neslo nic delat, tak jsem nasilne vylitl do menu. Ted uz nejde zapnout a nemuzu ji ani znovu stahnout z netu. Aplikace se spousti - prosim cekejte, ale to je vse..

Co delat?
Siemens ME75.

_________________
MT50->fw18 | ME75->fw22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mareka
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 21. 09. 2004
Příspěvky: 416
Bydliště: Prágl

SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Palec napsal:
mart22 napsal:
Odesílání funguje ok ale občas (nevim jak často) když spouští aplikaci tak dělá jako že se furt načítá(bílá obrazovka). Zatím pomohlo smazat soubory v
kód:
0:\System\java\[i]<číslo tý aplikace tušim 21128)>[/i]\

Tak tenhle problem mam taky.

Jsem uzivatelem tehle aplikace teprve od vcerejska, ale uz dneska veskere nadseni skoncilo.

Zaregistroval jsem se, aplikace se stahla a nainstalovala, spustim - nadseni z toho ze muzu cislo zadavat z telefoniho seznamu a odelsani nekolika sms.

Vecer jsem telefon vypnul, rano zapnul a aplikace spustit sla, ovsem pri odesilani sms se sekla. Neslo nic delat, tak jsem nasilne vylitl do menu. Ted uz nejde zapnout a nemuzu ji ani znovu stahnout z netu. Aplikace se spousti - prosim cekejte, ale to je vse..

Co delat?
Siemens ME75.



To číslo aplikace je špatně, správně je: 33498


Jinak, smaž jí (ale ofiko=>v menu dáš smazat, ne že smažeš soubory jad a jar) a znovu nainstaluj.
Co znamená, žeti to znovu nejde stáhnout?
adresa je: live.vodafone.com/smsgratis

_________________
Erics GA628->A1018s->T10->Sie. MT50->CX65->M75fw25+DCA 510+Kingston 512+M65+Bike-o-Meter
Loox 718->Loox N560 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Palec
badatel
badatel

Založen: 29. 10. 2004
Příspěvky: 171
Bydliště: Brno

SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mareka napsal:
Co znamená, žeti to znovu nejde stáhnout?
adresa je: live.vodafone.com/smsgratis

Chyba pri nahravani Sad

//edit

Tak se to nechalo premluvit, aplikace se stahla a je to opet funkcni. Radeji jsem si ji okamzite zalohoval na PC..

Jeste bych mel otazku ohledne stahovani. SMS jsou zadara a clovek neplati ani za prenos dat smsky pres gprs. Vztahuje se to i na tu reklamu, ktera se do telefonu stahuje?

Abych se pak na konci zuctovani nedivil, jak moc zadarmo to je..

_________________
MT50->fw18 | ME75->fw22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
feromero
badatel
badatel

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 179

SMM
PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cely provoz te aplikace by mel byt zadarmo uz aji pres apn internet, prubezne to kontroluju pres Chytry prehled a zatim mam ucet jen 30 korun, ktere naskakaly pri pouzivani ostatnich aplikaci. dva dny jen sms gratis a ucet se nezvednul. po vanocich prijde pozdrav, tak jsem zvedavy kolik v men budou chtit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toncekk
kolemjdoucí

Založen: 08. 10. 2006
Příspěvky: 14

SMM
PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze taky potvrzuju, aplikace posila zadarmo i pres APN internet.
Ze nepise velky pismena po tecce a jiny drobnosti ani nepocitam, ale vadi mi pomalost, pri ktere se prepina T9 treba v pulce slova, takze nekdy nezbyva, nez psat pomalu slovo znova.
Zda se mi, ze se to stava jenom, pokud se chce aplikace pripojit k netu uz pri jejim spusteni. To prehazuje data pri psani porad. Kdyz zada pripojeni az po napsani zpravy, je to uz o neco lepsi. Treba na K750 to jde pry rychle, takze to asi hardware nestiha. No ale co chtit po aplikaci, co je zadarmo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

SMM
PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tim připojením je to tak. Třeba u Bombusu pokud zrovna přichází zpráva, tak se chvilku nedá psát. Když jich přijde několik po sobě, tak telefon je třeba 5 vteřin nepoužitelnej. A podobný je to tady. Když se stahuje, tak je rychlost ubohá. Ale tak zvykl jsem si. Jen doufám, že nebudu mít moc problémů to po Vánocích rozjet na Voxovi Smile
_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec
badatel
badatel

Založen: 29. 10. 2004
Příspěvky: 171
Bydliště: Brno

SMM
PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2007 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je fanjne.. K te pomalosti.. U me jak kdy. Nekdy to pise stejne rychle jako pri psani obyc sms. Nekdy se porad neco stahuje a pak se teda pise o neco obtizneji.

Ty chyby, jako preruseni slova pri skoku na novy radek, ktery je uz na spodni hrane displeje, ci nepsani velkych pismen po tecce. No zvyknout se na to da, ale mohli by tohle vice vychytat. Ale jak rikate, je to zadara, tak co muzem chtit..

Jsem jedinej ve svym okoli, kterymu to normalne funguje i s moznosti vkladat cisla z vlastniho seznamu.. Ostatni jsou bud odkazani to psat pres Vodafone Live! a pamatovat si tel. cisla a nebo jim to pro zmenu nejede vubec.

A to to provozuju na nepodporovanem telefonu. Opet me siemens nezklamal Applause Laughing

_________________
MT50->fw18 | ME75->fw22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mareka
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 21. 09. 2004
Příspěvky: 416
Bydliště: Prágl

SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Siemens mě taky nikdy nezklamal, jen je škoda, že už nebude Smile
Kdyby to nebylo zadarmo, tak se nedoplatime, pač já za týden používání natřádal cca 1.5MB co je docela dost a když si to přepočítám, na kolik by to vyšlo, tak to je 1500*0,06=90Kč jestli se nemylim a toh bych si ve vyúčtování všiml.

_________________
Erics GA628->A1018s->T10->Sie. MT50->CX65->M75fw25+DCA 510+Kingston 512+M65+Bike-o-Meter
Loox 718->Loox N560 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
honza2
kolemjdoucí

Založen: 26. 04. 2006
Příspěvky: 2

SMM
PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 3:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj.Tak mi dnes konečně šla stáhnout aplikace i když můj S65 neprošel kontrolou.Doufám,že to otevřeli pro všechny typy mobilů.Aplikace se mi nainstalovala a pár zkušebních SMSek přišlo v pořádku ale nad prvním řádkem Vytvořit zprávu mi přibyl další řádek Vodafone Live! E-mail.Netušil jsem,že to je jen reklama a tak jsem celou aplikaci odinstaloval včetně internetových profilů a datových služeb s tím,že to stáhnu znova.Stáhnout a nainstalovat to šlo ale bylo to nefunkční.Aplikace při odesílání hlásila Chyba přihlášení.Restartujte aplikaci atd.Několikrát jsem zopakoval stáhnutí ale stále stejné.Nakonec pomohlo smazat aplikaci,smazat všechny internetové profily,smazat všechny datové služby,vypnout -zapnout telefon a přehrát do továrního nastavení.Potom si poslat z internetové samoobsluhy nastavovací SMS pro Připojení k WAPu a Vodafone live! a stáhnout aplikaci vodafone sms gratis.Několikrát jsem to zkoušel bez továrního nastavení a nikdy to nebylo funkční.Asi v mobilu i po odinstalaci zůstane část aplikace uložená a brání správné funkci nově nahráté a teprve tovární nastavení ty zbytky odstraní.Snad to někomu pomůže.
Pěkný den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dayslypper
kolemjdoucí

Založen: 14. 03. 2008
Příspěvky: 18

SMM
PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 12:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Píšeš to, jako by bylo nutné provést všechno, co jsi popsal, o čemž silně pochybuji. Myslím, že by stačilo promazat tempovou složku javy.

Každopádně nyní bych si chtěl stáhnout Student SMS Grátis http://www.milujteje.cz/

Ale nechce se mi to stahovat z Vodafone Live!, pokud je přenos dat odtud zpoplatněn.

Nevíte, kde by se to dalo z internetu stáhnout?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group