clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - krámy!!!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

krámy!!!
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dragunov87
kolemjdoucí

Založen: 06. 12. 2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Skalica (SR)

SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 8:58 pm    Předmět: krámy!!! Odpovědět s citátem

ja mnel same Siemensy, ale potom som si kupil pda phone s WINDOWS MOBILE. neda sa to porovnat, flexibilita, ziadna padani systemu a milion dalsich dovodov.
Zahodte ten bordel a prestupte na Windows Mobile!!!!

//nerow : přesunuto do správné sekce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pudl
pisatel
pisatel

Založen: 12. 11. 2004
Příspěvky: 288
Bydliště: matka měst

SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 9:03 pm    Předmět: Re: krámy!!! Odpovědět s citátem

jo, ještě chvilku počkat až sem přijde BenQ E72 s WM 6...........už asi v lednu.

//mario_liptov:necitujte predchadzajuce prispevky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Eh Shocked ? Tak toto jsem nepochopil. Jistě, že Windows Mobile bude lepší, než i tak dobrý Siemensácký FW.
Jenomže v době, kdy já jsem si za 10 000Kč kupoval skvělý Siemens M65, stály smartphony a komunikátory s WM okolo 25 000Kč Rolling Eyes.

A třeba UMPC s plnohodnotným desktopovým OS bude jistě ještě lepší d'oh!.
Na tom snad není co řešit, ne?

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechápu moc smysl topicu, ale když jsem viděl "krámy", tak mě napadlo něco uplně jinýho Whistle

Jinak WM je OS, to v Siemensech (ve většině) není. OS je uplně něco jinýho než obyč FW. Sám se chystam na HTC (nejspíš Vox), tak jsem si stáhl emulátor WM6 Standard a upřímně doufam, že verze v HTC bude vybavenější, protože to, co je v emulátoru, stojí za prd. Jasně, že si tam můžu programy nainstalovat. Ale zatim jsem v tom lama, takže to moc nehrozí (nevyznám se v tom).

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BTW: Taky mě napadlo něco jinýho .

WM nejsou o tom, že budeš používat jen ony předinstalované aplikace. Těch je tam pět a půl. Emulátor slouží převážně k testování aplikací. A aplikací pro WM nalezneš Tuny wink. A hlavně aplikace pro WM mají takové možnosti, že se o tom skoro nezdá ani Symbianu Razz. Jednou jsem vyzkoušel WM a jsem absolutní fanda. Asi tak, jako když jsem si koupil před několika lety svůj první Siemens Smile.

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně je to jasný, ale strašlivě se mi nedaří se v těch aplikacích vyznat. Navíc na tom emulátoru mi každá druhá padá, je pomalej (no tak co bych chtěl od MS Smile )... Třeba dneska jsem se pokoušel zjistit, jestli neni nějakej prográmek, kterej by na tom systému udělal nějaký hezčí témátka (aby třeba v nabídkách byl taky jako podklad obrázek - jako na siemensu) a nic jsem nenašel, protože mi google vypliv hromadu všeho možnýho, jen ne toho, co jsem hledal. Ale beru, moje chyba. Very Happy
_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kks som zvedavy co nam prinesu nasledujuce roky ,. ale technologicke vymozenosti ., Very Happy,. snad este nieco ako PDAcka a HTCcka a pod sa budu pouzivat ako mobily .,
_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Whitek
administrátor
administrátor

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 1015
Bydliště: Praha 8

SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 9:39 pm    Předmět: pouzitelnost siemensu Odpovědět s citátem

tedy taky me napadl naprosto jiny obsah topicu a chtel jsem ho hned zacit presouvat nekam na "sem ten tvuj nesmi"

Ja mam WM6 deivce (toshiba portege g900), za 18+ z anglie... A, jak bych to rekl, pouzitelnost telefonu jako telefonu (volani, psani sms) je ironicky u Siemensu proste vetsi - u WM mam problem se student sms gratis, ktera na Siemensu krasne bezi.

A pak je dalsi dulezita vec - uzivatelska privetivost. WM deivce, jak jsou nyni primarne koncipovany, jsou proste pro managery, kteri s tim umi. Ovsem vetsina lidi jsou BFU, a tem je MDA proste na nic, nevyuziji to a spis se v tom ztrati.

Proto jeste dlouhou dobu bude vek 'standartnich mobilu'.


Howk.

_________________


SM
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie | twitter @VitekJezek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
GgDag
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 3548
Bydliště: Taliansko Mobil:HTC One

SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechapem zmysel tohto topicu aj ked som si myslel ze tu bude nieco ine Smile Ale kazdopadne je to tvoj osobny nazor tak isto je moj ze WM je shit Smile
_________________
Siemens->HTC Sensation ->HTC Sensation XE ->HTC Evo 3D White->HTC Evo 3D Black->HTC One X Black->HTC One X White->HTC One silver->HTC One Black
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro někoho jistě wink Asi tak jak napsal Whitek. K tomu aby sis zamiloval WM ho musíš trochu zvládnout a pochopit. To ale nemusí být člověk zrovna programátor...


jinak toto vlákno by se mělo přejmenovat, potom přesunout, potom zamknout a nakonec smazat

_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Julda
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 27. 02. 2006
Příspěvky: 371
Bydliště: Plzeň

SMM

Příspěvky na SM: 200,-
PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nevim, mam PDA a rozmejšlel jsem to dlouho jestli by mi vyhovovalo si koupit nový abych mohl i volat a nakonec zůstávám u Looxe a na volání a SMS mam Siemens.
_________________
DCA-510 a M65> ME75> A55> CX65>SX1> opět M65; CX75; CX75; PDA FS LooX 420>PDA FS Loox C550
C35i (na alarmu v autě)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPIKEBOY
čestný člen
čestný člen

Založen: 30. 05. 2006
Příspěvky: 2742
Bydliště: NZ, Slovensko

SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale si všimni že doba kráča vpred Applause .Aj ja mám WM, presnejšie Kaisera (aj keď sa občas stane že ho mám na poličke asi týžden bez dotyku ! Laughing, práve mi zapípal, že je batéria vybitá, skoro som nato zabudol ). Siemensom som začal a ešte aj dnes ho používam (momentálne SL75)a nemienim sa ho zbaviť/zabudnúť naň. Ešte stále sa niekto nájde, kto ho potrebuje opraviť a ja sa hlásim ako dobrovolník Razz
_________________
SM
Podpořte SiemensManii|C35i-S65|Pravidlá SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
coyotelada22
všeználek
všeználek

Založen: 02. 11. 2005
Příspěvky: 721
Bydliště: Liptovský Mikuláš

SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som tiez presiel na WM 6 a 520 Mhz procesor hra tiez svoju rolu,
ale Siemens ostava v Rodine wink

_________________
> Siemens A 50 podsvietenie biele
> Siemens MC 60 vlastny tuning
> Siemens S 65 + ELF 1.8++ MP 14
> 1 GB MS DV RS MMC Apacer
> PDA ASUS P 735, 624 MHz WM 6
> 16 GB Micro SD class 2

>JBenchmark1 27 638 bodov

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 9:30 pm    Předmět: Re: pouzitelnost siemensu Odpovědět s citátem

Whitek napsal:
...
A pak je dalsi dulezita vec - uzivatelska privetivost. WM deivce, jak jsou nyni primarne koncipovany, jsou proste pro managery, kteri s tim umi. Ovsem vetsina lidi jsou BFU, a tem je MDA proste na nic, nevyuziji to a spis se v tom ztrati.

Proto jeste dlouhou dobu bude vek 'standartnich mobilu'.

Howk.


Tak tohle by mě vůbec nanapadlo. Když jsem začal číst tvůj příspěvek, čekal jsem, že budeš kladně hodnotit uživatelskou přívětivost právě WM.

Když se nad tím zamyslím, tak je to možná pro někoho pravda. Sice když jsem si já pořídil první WM zařízení, hned mi bylo všechno jasné a dokonce jsem obdivoval podobnost (logiku) rozmístění různých nastavení stejně jako u stolních Windows. Problémy s ovládáním a "složitostí" systému jsem skutečně neměl. Asi je to tím, že si jako BFU nepřipadám . Pokud by mi šlo skutečně jen o volání s SMS, potom samozřejmě nepotřebuji OS, to je jasné...

Já WM prostě zbožňuji. Je to můj názor a každý, ať si udělá svůj wink. Když umíte WM využít naplno, je to prostě nepřekonatelné Applause.

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

SMM
PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2007 6:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dá se do WM smartphonu sehnat něco lepšího na ty SMS? Jestli to u Voxe vypadá stejně jako na tom emulátoru, tak se z toho asi zbláznim... I když zatim ne, protože bych používal Vodafone SMS Live... Jinak rozjel na WM tenhle program někdo v pohodě? Ne SmartManii jsem četl, že to rozjeli, ale nejde se tim dostat do Adresáře, takže si číslo musí pamatovat. Někdo navíc psal, že s nějakým emulátorem se dostal do adresáře, ale nešlo se mu připojit... Takže to tam předpokládám půjde.

Jináč ptal jsem se i na VSN, ale nikdo mi pořádně neodpověděl. Jakým prográmkem si můžu snadno změnit pozadí u těch menu (aby to nebyl jen takovej ten gradiend z bílý do světlezelený apod, ale místo toho obrázek)

Né, zeptám se jinak: je něco jako slunečnice nebo stahuj, kde by byly programy pro WM a hlavně, aby to bylo hned ze začátku rozdělený na WM5, WM6... pak na PPC a SmartPhone... Všude, kde jsem zatim byl byl buď děsnej bordel a bylo to smíchaný (nejlíp ještě s PalmOS atd, viz slunečnice) a nebo se tam příšerně orientovalo a výběr mi nepřišel nic extrovního (viz)


//no jendo, to nam trosku zavani warezem wink , Whitek

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group