clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Složka zbin/img aneb mrtvá CX70 FW56 v2.3
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Složka zbin/img aneb mrtvá CX70 FW56 v2.3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Elfy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 4:55 pm    Předmět: Stále mi u CX70 nejde aktualizovat FW50 na FW56 Odpovědět s citátem

Pažout napsal:
ještě bych zkusil jedno.Možná to zní divně,ale ještě bych nahrál patch na smazání všech starých patchů z FW telefonu a pak nahrál to XBI,jak ti radil Mario
Nebo opravdu zkus nahrát muj userswup.Je to ořezaný jenom na SW a lg-pack,takže ostatní data zůstanou

Tak jsem to zkusil. Patch na smazání starých dat z firmwaru skutečně nebylo to pravé. V_klay mi napsal, že není, co aplikovat, že nová data v telefonu již jsou (Protože ta fullflash, co byla v telefonu, byla úplně čistá.).
A Tvůj userswup jsem také zkoušel, ale problém je v tom, že Winswup už se mi vůbec nespojí s telefonem. (Ovladače, emulaci COM a vše kolem kabelu mám určitě dobře. Telefon spolupracuje s Papuou, V_klayem...)
Píše hlášku bez přeskočení Pre check a zapnutým telefonem: "Cant connect to Mobile with BootstrapLoader on Com 6"; s vypnutým telefonem a přeskočením Pre check "Device protected. Only secure update allowed"
Nastavení mám tak, jak mi radil mario_liptov, ale zkoušel jsem je i změnit a výsledek je stejný. Winswup se mi s telefonem už vůbec nespojí...

Když tam nahraji svoji FF (ve které je již FW56), nahrát stále lze, ale telefon potom nelze zapnout...
Takže už opravdu nevím, jak tam ten FW56 dostat. Vlastně k ÚPLNÉ spokojenosti by mi stačilo portovat Elfpack v2.3 pro FW50.
FW50 je naprosto stabilní, funguje v naprostém pořádku a kromě Elfpacku na něj všechny patche, které jsem používal na FW56, existují a fungují...

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Elfy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group