clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - c25 přestal vyzvánět i upozorňovat na příchozí SMS.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

c25 přestal vyzvánět i upozorňovat na příchozí SMS.

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
schmitt
kolemjdoucí

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 10:13 am    Předmět: c25 přestal vyzvánět i upozorňovat na příchozí SMS. Odpovědět s citátem

Ahoj, mám stařičkou c25 (08/2000), stále chodila bezvadně, již 2 roky s novou vysokokapacitní baterií Li-ION 1400 mAh (výdrž oproti standartní baterii při normálním používání zhruba 7-10 dnů, při prvním nabití vydržela dokonce 14 dnů v pohotovosti) nyní přestala vyzvánět při příchozím hovoru nebo při došlé SMS-ce. Když zkouším volit jiné vyzvánění, mobil mlčí.
V čem by mohl být problém?

Mám ještě jednu c25 (07/2001) také s baterií Li-ION 1400mAh, která zatím chodí bezvadně.

Díky schmitt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Setkal jsem se se stejnym problemem, nějaký špatný kontakt tam je. Rozdělat mobil sem mi nepodařilo, ale pomohlo ho různě promačkat, pokroutit, protřepat
_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
schmitt
kolemjdoucí

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 9:25 pm    Předmět: Pořídil jsem si starou C25 přes Aukro. Odpovědět s citátem

Pořídil jsem si starou C25 přes Aukro. Byl skoro zadarmo. Bohužel má ten mobil nějaký problém, se kterým si nevím rady.
Pokud se jej pokusím zapnout, po zadání PINu se mobil při přihlašování k síti sám vypíná. Pokud zadám DEMO režim, funguje mobil normálně, tedy donekonečna běží v DEMO režimu, pokud bych náhodou zadal chybný PIN, mobil okamžitě reaguje varovným tónem a chybovou hláškou. Když zkusím SOS volání, mobil se také vypíná. Vypadá to tedy na to, že jakmile se mobil pokusí navázat spojení s okolním světem, až už přes SOS volání nebo přihlášením k síti, tak se ihned a sám vypíná.

Takže jsem palcem stále držel tlačítko červeného telefonu a ostatními volnými prsty namačkal nejprve PIN, mobil se přihlásil do sítě T-Mobile a posléze jsem vytočil číslo 4601, namluvený hlas mi oznámil výši kreditu.
Ale jakmile jsem klávesu "červený telefon" pustil, mobil se okamžitě vypíná.

V čem by mohl být problém ??

U svých mobilů (mám dvě C25) jsem se s podobným problémem nikdy nesetkal.

Díky. Schmitt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group