clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - sx1 + Psiloc eLog?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

sx1 + Psiloc eLog?

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
y0k
kolemjdoucí

Založen: 28. 12. 2007
Příspěvky: 15

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2007 12:55 pm    Předmět: sx1 + Psiloc eLog? Odpovědět s citátem

Dobry den. Na sve 7610 a 3230 provozuji aplikaci Psiloc Extended Log (eLog) 1.52, bohuzel na sx1 se po kliknuti v menu na tuto aplikaci nic nestane, jen to problikne a jsem zas z5 v menu. Mate nekdo prosim zkusenosti? nerad bych se teto aplikace na kontrolu provolanych penez vzdal Sad Pokud by to enckdo chtel vyzkouset poslu mu odkaz na ceskou verzi a klidne i nastaveni pro t-mobile bav se, byl bych moc vdecnej Sad(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marekkuran
kolemjdoucí

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Používám verzi 1.52 na SX1 a funguje. Mimochodem je to skvělý program, jen chybí volba smazat starý log. Už tam toho mám moc a načítání "výkazu" je dost pomalé Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
y0k
kolemjdoucí

Založen: 28. 12. 2007
Příspěvky: 15

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vazne? Sad ja mam tu samou verzi a nespusti se to, jen tam blikne ta uvodni obrazovka s tou kostickou puzzle a zmizi to..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
michal.simon
pisatel
pisatel

Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Ostrava Michálkovice
Telefon: HTC HD2
100942.78 SMM

Příspěvky na SM: 20,-
PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

překontroluj, jaký máš Firmware. je možné, že v nové verzi FW už to funguje a ve staré ještě ne... Pokud máš 15, tak bych skusil instalaci na čistý mobil. vyčistíš ho trojhmatem (* + # + červený telefon). Stalo se mi totiž že telefon byl zaneřáděný všelijakým "odpadem" a nekteré aplikace přestaly korektně pracovat... Zdá se mi, že mi tahle verze šla taky rukama a myslím, že mi fungovala. :-)
_________________
A55->M65->SX1 FW15 Symbian OS 6.1 / Linux - kernel 2.6.18-omap1-gc307cb, Qtopia 2.2.0, Mio Multipatch, 1GB MMC, TomTom Navigator 4.4, 1x mrtvá...Nyní znovu plně funkční Smile - Po roce a pul se bohužel rozhodla moje milovaná SX1 zase stávkovat.. Sad Koupím SX1 na součástky nebo aspoň MMI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
y0k
kolemjdoucí

Založen: 28. 12. 2007
Příspěvky: 15

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 1:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo, to znam, trojhmat, ale je docela cistej.. par dni po formatu, nemuze to byt nejakou envhodnou kombinaci patchu?? Uz mam potvrzeno z vice mist, ze to funguje.. Asi zkusim trojhmat, nic bych nemel mit presmerovany na C:/

EDIT: FW samozrejme 15..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
michal.simon
pisatel
pisatel

Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Ostrava Michálkovice
Telefon: HTC HD2
100942.78 SMM

Příspěvky na SM: 20,-
PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to možné, že to nějak koliduje s Pathema. Třeba LCG Jukebox taky nejede kdyz mas patch "E before Z". Ale ja mam prepatchovanou SX1 až až a jede mi...:-) myslím že patchema to nebude... leda bys měl nějaký neobvyklý...
Ten trojhmat je podle mě dobra volba, aspoň si vyčistíš phone

_________________
A55->M65->SX1 FW15 Symbian OS 6.1 / Linux - kernel 2.6.18-omap1-gc307cb, Qtopia 2.2.0, Mio Multipatch, 1GB MMC, TomTom Navigator 4.4, 1x mrtvá...Nyní znovu plně funkční Smile - Po roce a pul se bohužel rozhodla moje milovaná SX1 zase stávkovat.. Sad Koupím SX1 na součástky nebo aspoň MMI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
y0k
kolemjdoucí

Založen: 28. 12. 2007
Příspěvky: 15

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak rikam, telefon byl temer cistej, ted sem rpehral na cistej 15cz a furt nic. este teda zkusim ejdnou format..

EDIT: tak mam problem s hvezdickou.. je docela v haji, v pustenym stavu ji vzdycky nak namackam, ale tady to neudelam Sad neni nakej kod, jako u nokii *#7370# (snad)? nebo pomoci patche premapuju hvezdicku treba na mikrofon..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marekkuran
kolemjdoucí

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemáš nějakou špatně cracklou verzi exten. log? Zkus tam dát jinou verzi. Já tam měl ještě dvě starší verze a nikdy nebyl problém
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
y0k
kolemjdoucí

Založen: 28. 12. 2007
Příspěvky: 15

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim ze ne, sla mi na 7610, 3230.. Tak teda pomoci premapovaciho patche sem si nastavil hvezdicku na diktafon. Krom toho sem prohodil i 0 a 1, abych to mel jako na nokii Wink Ted sem formatoval, tak uvidime

Ale tu 0 a 1 asi vratim zas z5. Pri psani cisel to neni idealni, ale to se pak da zas upravit pomoci toho sx1layoutu myslim ne?

Heh, tak vazne, ted bezi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group