clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S75 v47 -> aplikuju Pictures add-on v5 -> telefon mi chcipne
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S75 v47 -> aplikuju Pictures add-on v5 -> telefon mi chcipne
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Patche
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
shamal
kolemjdoucí

Založen: 16. 02. 2004
Příspěvky: 23
Bydliště: Ústí nad Labem

92.08 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 12:12 pm    Předmět: S75 v47 -> aplikuju Pictures add-on v5 -> telefon mi c Odpovědět s citátem

Mozna tu ta odpoved nekde je, ale kouzelne tlacitko "hledat" mi ji neodhalilo, proto predkladam problem sirokemu publiku, verim ze se nekdo chytne :-)
Problem: po aplikaci patche 835 - Pictures add-on v5 (nebo i jinych - 809 692) mi telefon po zapnuti ukaze logo Siemens a cca po 3 vterinach s pipnutim exne.
Mam aplikovany nasledujici patche: API_070821, Cut heap, Functions Library 071025, Master Patch v14 a jeden grafickej: S75v47_Blue_net_and_akkum jinak to byl novej cistej foun.
Mam vytvoreny adresare:
0:/Misc/Patches/ptc
0:/Java/jam/Applications ...tam je nahranej MasterMidlet v0.7
Mimochodem problem cislo 2, nejspis souvisejici: po spusteni Master midletu (Pictures add-on je v tu chvili odinstalovyny) napíše "Chybná aplikace" a když stisknu info "Configuration version entry missing". Pokud udelam refresh pomoci Vzdalene synchronizace, opet pipne a chcipne. ale pak nastartuje.
Btw postupoval jsem podle nasledujiciho clanku http://www.siemensmania.cz/content.php?id=667
Snad jsem na nic nezapomel...

_________________
Ericsson A1018s (jako bodná zbraň dobrý)-> A55 -> M55 iridium, fw91cz+patche (kdybych ho neztratil, mám ho asi dodnes)-> SXG75 (to se soudruhům fakt nepovedlo) -> S75 fw52 + HTC Wizard (MDA Vario) WM5 -> jen S75 fw52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Sefinko
elfmaster
elfmaster

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 986
Bydliště: Strážske (Okolie) Telefon: CSL65v53 EL71v45 + 1GB Kingston (c) Benlux

6980.53 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze musis mat vytvorene vsetky tieto zlozky:
0:\Misc\Patches\ptc
0:\Misc\Patches\Dis
0:\Misc\Patches\gpf


- vytvorit prazdny subor configs.txt do zlozky:
0:\Misc\Patches\ptc\configs.txt

A ako som si vsimol tak asi nepouzivas ElfPack, tak preto skus pouzit tento patch: (692) Pictures ad-on - verze 5, ale najviac zaujimave je ze nemas (648) SWI - hook a ide ti zapnut tel, lebo ten je tiez velmi dolezity ak nepouzivas ElfPack. Potom je este potrebny patch (833) Mainscreen Dispatcher v6.

A co sa tyka MasterMidletu pouzivas zastaralu verziu skus tuto, nemam sice S75 ale mala by fungovat: MasterMidlet v0.95

_________________
C(SL)65v53 + MP14 + ELfpack 2.01 | Patche, Elfy, atď. pre EL71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
shamal
kolemjdoucí

Založen: 16. 02. 2004
Příspěvky: 23
Bydliště: Ústí nad Labem

92.08 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ElfPack jsem chtel rozchodit az pozdeji, rozhodne s nim pocitam. Ale jak to ctu, je to: bud chces Elfpack a pak musis mit tyhle patche, nebo nechces ElfPack a pak musis mit tamty, nebot se nesnaseji... Takze ho tam zkusim vrazit hned, schvalne co to udela :-)
Ohledne SWI hook - pochopil jsem ze je v ElfPacku, takze zkusim instalnout ElfPack a pak uvidim.
MasterMidlet - ta stara verze by mohla byt problem, dik za info

_________________
Ericsson A1018s (jako bodná zbraň dobrý)-> A55 -> M55 iridium, fw91cz+patche (kdybych ho neztratil, mám ho asi dodnes)-> SXG75 (to se soudruhům fakt nepovedlo) -> S75 fw52 + HTC Wizard (MDA Vario) WM5 -> jen S75 fw52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Sefinko
elfmaster
elfmaster

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 986
Bydliště: Strážske (Okolie) Telefon: CSL65v53 EL71v45 + 1GB Kingston (c) Benlux

6980.53 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak Wink Ak das ElfPack tak pouzi v 2.3, a aplikuj tie posledne patche co boli pridane v sekcii patche. Tie su s nim uz kompatibilne (,alo by tam byt v popise kompatibilne s ElfPackom 2.2+). A nezabudni este vytvorit zlozky potrebne pre ElfPack, alebo tu mas uz kompletnu zlozku ZBin, len ju nakopiruj na kartu: ZBin a este ak tu zlozku nakopirujes na kartu tak doporucejem najpr vymazat vsetky elfy zo zlozky Daemons okrem elfu ExtD.elf ten tam musi byt, z ostatnych zloziek netreba mazat nic, a az ak ti telefon bude dobre fungovat tak tie vymazane elfy skusat.
_________________
C(SL)65v53 + MP14 + ELfpack 2.01 | Patche, Elfy, atď. pre EL71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
shamal
kolemjdoucí

Založen: 16. 02. 2004
Příspěvky: 23
Bydliště: Ústí nad Labem

92.08 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem dal MasterMidlet v0.96, ElfPack 2.3, pak (833) Mainscreen Dispatcher v6 a (692) Pictures ad-on - verze 5 ted jde nainstalovat bez problemu. Mr. Green Jen mi ted chvili po prihlaseni do site oznami "ExtD parse error!" a pak normalne funguje. Pouzil jsem adresar Zbin, ktery jsi mi dal a ty elfy v nem mi jaksi zatim moc nefungujou. vlastne ani jiny ne. Kdyz je sustim nic se nedeje. Jako bych na nekliknul (napr charge icon, svatky, TextInfo... nemam ted jejich cisla). snad jen Cpumon funguje. Ale normalni vkp patche a dispatche jdou. Jeste zalaboruju a uvidim... Think
A dik za pomoc ;-)

_________________
Ericsson A1018s (jako bodná zbraň dobrý)-> A55 -> M55 iridium, fw91cz+patche (kdybych ho neztratil, mám ho asi dodnes)-> SXG75 (to se soudruhům fakt nepovedlo) -> S75 fw52 + HTC Wizard (MDA Vario) WM5 -> jen S75 fw52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Sefinko
elfmaster
elfmaster

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 986
Bydliště: Strážske (Okolie) Telefon: CSL65v53 EL71v45 + 1GB Kingston (c) Benlux

6980.53 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skus pouzit tento ExtD.elf: http://perk11.info/elf/ExtD_NSG.elf, ale premenuj ho aby sa volal: ExtD.elf
Elfy skus vyskusat odtial nejake: http://perk11.info/elf/

_________________
C(SL)65v53 + MP14 + ELfpack 2.01 | Patche, Elfy, atď. pre EL71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
shamal
kolemjdoucí

Založen: 16. 02. 2004
Příspěvky: 23
Bydliště: Ústí nad Labem

92.08 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ani tenhle ExtD nejde... Asi bude chyba mezi zidli a klavesnici :-) Elfy uz nejak jdou, jen porad nevim kde sehnat potrebny obrazky *.png pro extra info. Prave ty chybejici png soubory podezrivam z toho ze telefon chcipne po povoleni extra info v MP
_________________
Ericsson A1018s (jako bodná zbraň dobrý)-> A55 -> M55 iridium, fw91cz+patche (kdybych ho neztratil, mám ho asi dodnes)-> SXG75 (to se soudruhům fakt nepovedlo) -> S75 fw52 + HTC Wizard (MDA Vario) WM5 -> jen S75 fw52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
maugliknm
badatel
badatel

Založen: 06. 03. 2007
Příspěvky: 140
Telefon: EL 71,E71
645.34 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

shamal
http://patches.siemens-club.org/cnt.php5?d=x75v100&f=pic_for_ExtraInfo.zip
http://patches.siemens-club.org/cnt.php5?d=x75v100&f=ExtraInfo_v7_2_Gold.rar
http://patches.siemens-club.org/cnt.php5?d=x75v100&f=pic_for_ExtraInfo.zip
su pre patch extrainfo
a ked ti idu elfy tak skus aj
http://forum.siemens-club.org/attachs.php?action=getfile&attachID=20284 - elf
http://forum.siemens-club.org/attachs.php?action=getfile&attachID=19699 - fonty png

_________________
S 65 fw 58, M(CX) 75 fw 13,S 75 fw 47+,EL 71 fw 45,E71 fw 45 all MP 14 + EP 2.3
Jabber conference siemensmania@conf.netlab.cz
http://www.imghosting.eu/gallery.php?u=maugliknm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
shamal
kolemjdoucí

Založen: 16. 02. 2004
Příspěvky: 23
Bydliště: Ústí nad Labem

92.08 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dik, to jsem presne potreboval. Ted mam mainscreen jako vanocni stromecek. Tenhle patch vetsinu informaci zobrazuje a nepocita znovu, tak proc mi prijde ze mi ted telefon vydrzi polovicni dobu? Kdyby provadel haldu vypoctu, tak chapu, ale vzit z pameti teplotu baterie a zobrazit ji snad neni tak narocny...
_________________
Ericsson A1018s (jako bodná zbraň dobrý)-> A55 -> M55 iridium, fw91cz+patche (kdybych ho neztratil, mám ho asi dodnes)-> SXG75 (to se soudruhům fakt nepovedlo) -> S75 fw52 + HTC Wizard (MDA Vario) WM5 -> jen S75 fw52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
mucasco
všeználek
všeználek

Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 694
Bydliště: okr. Pardubice
Telefon: nyní S75
96233.80 SMM

Příspěvky na SM: 310,-
PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mám ten samý problém. Po aplikování patche Pictures add-on v5 telefon pxne. Nevěděl by prosím někdo co s tím? Složky mám vytvořené.
_________________
Používám: C35i --> M55 + QuickPic --> S75 --> E71 --> SK65 --> C81 --> S75

Moje sbírka telefonů

Rádio s tanečními hity 90. let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
shamal
kolemjdoucí

Založen: 16. 02. 2004
Příspěvky: 23
Bydliště: Ústí nad Labem

92.08 SMM
PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A co takhle kusit fw52? Me se osvedcil. Teď si nejsem jist co všechno jsem do telefonu nacpal a jestli tedy teď pictures add-on v5 provozuju, ale snad jo, už je to doba co jsem se v tom hrabal a záznamy o tom mi před prázdninama odešly i s diskem do věčných lovišť...
_________________
Ericsson A1018s (jako bodná zbraň dobrý)-> A55 -> M55 iridium, fw91cz+patche (kdybych ho neztratil, mám ho asi dodnes)-> SXG75 (to se soudruhům fakt nepovedlo) -> S75 fw52 + HTC Wizard (MDA Vario) WM5 -> jen S75 fw52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
mucasco
všeználek
všeználek

Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 694
Bydliště: okr. Pardubice
Telefon: nyní S75
96233.80 SMM

Příspěvky na SM: 310,-
PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za reakci Smile
Fw52 jsem zkoušel, ale u všech těch základních patchů (funkční knihovny, elfloader 2.3, API, Masterpatch v14, Picture add-on, mainscreen dispatcher, cup heap) mi to psalo kolizi. Nevím, jestli to je tím, ale nemohl nebo nevím, jak zprovoznit tak 1/3 dalších patchů co tu na SM jsou. Navíc postupuji podle návodu, co jsou u elfů (kam co nakopírovat) a funguje mi taky jen určitá část..... nevím jestli to je tou kolízí nebo dělám něco špatně d'oh! Think
EDIT: a vyřešil jsi to nějak v tom fw47?

_________________
Používám: C35i --> M55 + QuickPic --> S75 --> E71 --> SK65 --> C81 --> S75

Moje sbírka telefonů

Rádio s tanečními hity 90. let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Mucasco: Aplikuj to i přes kolizi.
A nebo si vyčisti místa FF, která se nepřehrávají přehrátím FW. (pomocí http://avkiev.kiev.ua/Siemens/Patches/s75/clear_0006.rar - rozbal, dvojklikem otevři ve Vklayi a nahraj - pozor, aby jsi to nahrál na adresu 0x00060000, ne jinam)

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mucasco
všeználek
všeználek

Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 694
Bydliště: okr. Pardubice
Telefon: nyní S75
96233.80 SMM

Příspěvky na SM: 310,-
PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže když si ten telefon pročistím, tak pak můžu nahrát bez kolizí patche na fw52 nebo mi patch Pictures add-on v5 bude fungovat na fw47? Jen by mně zajímalo, jaký smysl má to pročištění Smile
_________________
Používám: C35i --> M55 + QuickPic --> S75 --> E71 --> SK65 --> C81 --> S75

Moje sbírka telefonů

Rádio s tanečními hity 90. let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
shamal
kolemjdoucí

Založen: 16. 02. 2004
Příspěvky: 23
Bydliště: Ústí nad Labem

92.08 SMM
PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na fw47 jsem to asi neřešil a rovnou přešel na fw52, nevim přesně, mit ten disk tak bych věděl
Jestli jsem to dobře pochopil, pip@ má na mysli nahrát fw52, pročistit ty části flashe, který se při updatu fw nezmění a pak aplikovat patche pro fw52, který by se díky tomu že je FF čistej neměly s ničim tlouct
Jestli jsem to pochopil špatně, nechť mě pip@ opraví

_________________
Ericsson A1018s (jako bodná zbraň dobrý)-> A55 -> M55 iridium, fw91cz+patche (kdybych ho neztratil, mám ho asi dodnes)-> SXG75 (to se soudruhům fakt nepovedlo) -> S75 fw52 + HTC Wizard (MDA Vario) WM5 -> jen S75 fw52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Patche Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group