clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - První CD s offline verzí SiemensManie
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

První CD s offline verzí SiemensManie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> SiemensMania
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JARO
všeználek
všeználek

Založen: 19. 08. 2004
Příspěvky: 654
Bydliště: Ostrava

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2004 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lopaticak napsal:
Urcite by tam mel byt aktualni archiv patchu.
DVDcko mi prijde zbytecny - za 1) toho asi nebude tolik a za 2) to asi zbytecne zatizi cenu...


Není až takový rozdíl mezi cenou CD a DVD Neutral

_________________
Skeptik má velkou výhodu – nic horšího než očekával, už ho nemůže potkat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIS
začátečník
začátečník

Založen: 26. 10. 2004
Příspěvky: 40

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2004 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vytvořit CD není tak docela špatný nápad, já sice mám připojení 128 kbps přes kabelovku, ale znám lidi, kteří internet nemají vůbec... Mohlo by se jim to hodit. Řekl by, že dávat na CD patche, jak již bylo zmíněno je docela blbost, protože než se CD dostane do zapadlých končin světa, ta patche už budou dávno staré a bude spousta nových... Možná by na CD mohly být emulátory novějších telefonů, i když to taky zestárne a programy pro správu... This is all
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mr.Ferda
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 21. 02. 2004
Příspěvky: 211
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2005 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
Pokud budou autoři patchů souhlasit, dáme na CD i patche. Určitě se tam vejdou, mají vždy jen pár kB. Zatím ale nic neslibuji.


Dobra chlapi a kdy bych to CD tak mohl cekat. Nebo jsem neco prehlidnul? Bylo IMHO psano ze clenum bude rozeslano. Zatim trpelive cekam

_________________
Přeji hezký a úspěšný den.



S6/S10A/S25/S+M+C35/SL45->SL45i/S+M55/C62/S65/SX1 az nouze N3650, N6600, a ted N70. Radu z nich pouzivam dodnes.

Navic ted trápim bratrovu M65+N70, N7710, MDA Vario, K750i. :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr.Ferda
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 21. 02. 2004
Příspěvky: 211
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2005 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

weitless napsal:
No, já si myslím, že ho určitě vydají a budou to oni "TI PRVNÍ" co je tento nápad napadnul - ostatně tak jako u všeho


A dyt je to jedno. Nasi politici nam tvrdi ze mame nizke dane a my do statni kasy odvadime kolem 60% toho co si vydreme a nikomu to nevadi. Proste se s tim pocita. Nejake kecy nekoho ze je Prvni uz IMHO dnes moc nenadchnou. Vsichni stejne vime sve. Embarassed Evil or Very Mad

_________________
Přeji hezký a úspěšný den.



S6/S10A/S25/S+M+C35/SL45->SL45i/S+M55/C62/S65/SX1 az nouze N3650, N6600, a ted N70. Radu z nich pouzivam dodnes.

Navic ted trápim bratrovu M65+N70, N7710, MDA Vario, K750i. :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 23, 2005 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr.Ferda napsal:
romulus napsal:
Pokud budou autoři patchů souhlasit, dáme na CD i patche. Určitě se tam vejdou, mají vždy jen pár kB. Zatím ale nic neslibuji.


Dobra chlapi a kdy bych to CD tak mohl cekat. Nebo jsem neco prehlidnul? Bylo IMHO psano ze clenum bude rozeslano. Zatim trpelive cekam


Už ti to CD přišlo? Koukám, že jsi z Ostravy, já jsem z Havířova, vypadá to, jakoby sem Česká pošta nedosáhla? d'oh! Brick wall

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mr.Ferda
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 21. 02. 2004
Příspěvky: 211
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 23, 2005 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ricky napsal:
Už ti to CD přišlo? Koukám, že jsi z Ostravy, já jsem z Havířova, vypadá to, jakoby sem Česká pošta nedosáhla? d'oh! Brick wall


CD Dorazilo. Problem je ze je nejake necitelne. Vylamal si na nem zuby i IsoBuster. Prectu akorat cast, offline verze a nektery SW je nejak poskozen. Zkousel jsem to na vice mechanikach i na ruznych PC le asi nejaky nepovedeny kousek. Coz se muze samozrejme stat. Romuluse se mi (na doporuceni krokodýla, zatim jaksi nepovedlo kontaktovat. Asi zijeme kazdy v jine casove zone pracovniho dne Laughing

_________________
Přeji hezký a úspěšný den.



S6/S10A/S25/S+M+C35/SL45->SL45i/S+M55/C62/S65/SX1 az nouze N3650, N6600, a ted N70. Radu z nich pouzivam dodnes.

Navic ted trápim bratrovu M65+N70, N7710, MDA Vario, K750i. :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 23, 2005 11:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr.Ferda napsal:
Ricky napsal:
Už ti to CD přišlo? Koukám, že jsi z Ostravy, já jsem z Havířova, vypadá to, jakoby sem Česká pošta nedosáhla? d'oh! Brick wall


CD Dorazilo. Problem je ze je nejake necitelne. Vylamal si na nem zuby i IsoBuster. Prectu akorat cast, offline verze a nektery SW je nejak poskozen. Zkousel jsem to na vice mechanikach i na ruznych PC le asi nejaky nepovedeny kousek. Coz se muze samozrejme stat. Romuluse se mi (na doporuceni krokodýla, zatim jaksi nepovedlo kontaktovat. Asi zijeme kazdy v jine casove zone pracovniho dne Laughing


přečti si tento odkaz ohledně špatně čitelných CD:
http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=5976&postdays=0&postorder=asc&start=45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mr.Ferda
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 21. 02. 2004
Příspěvky: 211
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2005 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

weitless napsal:
Mr.Ferda napsal:
Ricky napsal:
Už ti to CD přišlo? Koukám, že jsi z Ostravy, já jsem z Havířova, vypadá to, jakoby sem Česká pošta nedosáhla? d'oh! Brick wall


CD Dorazilo. Problem je ze je nejake necitelne. Vylamal si na nem zuby i IsoBuster. Prectu akorat cast, offline verze a nektery SW je nejak poskozen. Zkousel jsem to na vice mechanikach i na ruznych PC le asi nejaky nepovedeny kousek. Coz se muze samozrejme stat. Romuluse se mi (na doporuceni krokodýla, zatim jaksi nepovedlo kontaktovat. Asi zijeme kazdy v jine casove zone pracovniho dne Laughing


přečti si tento odkaz ohledně špatně čitelných CD:
http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=5976&postdays=0&postorder=asc&start=45


Jasne v pohode. Pocitacum se sice venuju jen velmi kratce. cca od roku 1988. a je mi jasne ze obcas se neco nepovede a rozumni lide se vzdycky domluvi 8) Ja jen ze jsem se o tom bavil pres ICQ s Krokodýlem a on mne odkázal primo na Romuluse ale jaksi se mi ho nedarilo kontaktovat. Od toho momentu co mi skoncila nemocenska tak jsem vetsinou od 6:00 do 19:00 na stavbe a tak jaksi uz nestiham ani zapnout PC natoz stahnout postu ci s nekym komunikovat pres ICQ delsi dobu nez padnu unavou. Crying or Very sad

Mam jenom dotaz. Kdyz jsem to porad prehazoval z mechaniky do mechaniky a potom i mezi ruznymi PC tak se to samozrejme neobeslo bez drobne stopy po pouzit. IMHO citelnsti by to nevadilo. Mam i podstatne horsi CD i CD-RW a fungujou. Je i tohle jeste reklamovatelne? Je mi jasne ze v kazdem pripade to musim poslat, teda hned jak se k tomu dostanu. Nechtel jsem o tom psat do konfery ale zeptat se zbezne jenom Romuluse. Ma toho ale asi hodne a urcite nejsem sam. Az po tomhle jsem napsal prispevek do fora.

Jeste jsem chtel rict ze pro mne ani nemusi byt potistene 8) U mne je dulezita funkcknost teda i obsah a ne jaku je na tom obrazek. Ryychleji se to diky tomu tocit nebude ani se na to medium diky potisku nevejde dvakrat tolik. Jenom to zvysuje cenu.

_________________
Přeji hezký a úspěšný den.



S6/S10A/S25/S+M+C35/SL45->SL45i/S+M55/C62/S65/SX1 az nouze N3650, N6600, a ted N70. Radu z nich pouzivam dodnes.

Navic ted trápim bratrovu M65+N70, N7710, MDA Vario, K750i. :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2005 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nějakej škrábanec nevadí. Hlavně ho nezlom vzteky napůl :o))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
frana
(člen klubu SM)
začátečník
(člen klubu SM)<br>začátečník

Založen: 04. 09. 2004
Příspěvky: 56

91.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 30, 2005 5:32 pm    Předmět: nefunguje mi CéDo Odpovědět s citátem

Tak se mi konečně do rukou dostal můj balíček siemensmanie, ale CD mi nefunguje - asi po minutě osahávání se načte (a to jen pod winXP, 98 si ani nevrzli, ale to je mžná mechanikou), ale autorun, index ani žádné jiné soubory nešli otevřít (/spistit)

Nevim jestli to tu někde bylo, mám docela na spěch a nechce se mi to hledat - mám to CD teda poslat natzpátek ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 30, 2005 5:39 pm    Předmět: Re: nefunguje mi CéDo Odpovědět s citátem

frana napsal:
Tak se mi konečně do rukou dostal můj balíček siemensmanie, ale CD mi nefunguje - asi po minutě osahávání se načte (a to jen pod winXP, 98 si ani nevrzli, ale to je mžná mechanikou), ale autorun, index ani žádné jiné soubory nešli otevřít (/spistit)

Nevim jestli to tu někde bylo, mám docela na spěch a nechce se mi to hledat - mám to CD teda poslat natzpátek ???


weitless napsal:
přečti si tento odkaz ohledně špatně čitelných CD:
http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=5976&postdays=0&postorder=asc&start=45

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
frana
(člen klubu SM)
začátečník
(člen klubu SM)<br>začátečník

Založen: 04. 09. 2004
Příspěvky: 56

91.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2005 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, v pondělí vám to pošlu zpátky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> SiemensMania Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group