clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - A50 - pípne, chcípne
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

A50 - pípne, chcípne
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x50
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Julda
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 27. 02. 2006
Příspěvky: 371
Bydliště: Plzeň

16.72 SMM

Příspěvky na SM: 200,-
PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 4:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo dělal jsem to naprosto obyčejnym COM kabelem... (když dělám novější tf tak na kabelu DCA-510 taky vypínam napájení), připojil ho k telefonu a dlouho mi to trvalo než se mi podařilo nastavit rychlost a typBoot tak aby to komunikovalo a nakonec nahrál FF do fonu. Tim samym kabelem jsem tu FF pro tebe z toho telefonu zase vytáhl. Kabel bez úprav...
Když mi nějaký telefon nejde připojit tak přefiknu TP, spojím ho s V-Klay (tam je nejlíp vidět jestli to komunikuje s počítačem pokud ne řežu TP znovu o trochu hlouběji a tak to pořád opakuju dokud to není O.K.)
Pak V-Klay vypnu a pokračuju v Jokerovi. Nastavim BootTyp na Normal >(to je pro TP) dám zapsat FF a přepočet klíčů + úprava BCoore.

Pokud to někde spadne a nepodaří se zapíšu FF, kterou stáhneš ze sekce Download (já se pojistil a vše už postahoval páč kdo ví jak dlouho tady ještě...) přes V-Klay a pokud proběhne zápis dobře dám potom jenom v Jokerovi zapsat z FF (udělano Jokerem tedy tu co jsem Ti poslal) Bcoore a Eeprom a zaškrtnuto úprava Bcore + přepočet klíčů.

Další důležitá věc je mít nabitou baterku. Kolikrát se stane že si myslím že je tf už totálně mrtvej (spojení padá) a stačí dát baterku z jinýho fonu a pak to vesele jde. Napřed ji doopravdy nabij v jiným fonu.

Když to spadne to nahrávání i ve V-klay tak je to potom nejspíš HW chyba a nějaká součástka je poškozená.. Tf. je potom zralej jen do vitrýny.

_________________
DCA-510 a M65> ME75> A55> CX65>SX1> opět M65; CX75; CX75; PDA FS LooX 420>PDA FS Loox C550
C35i (na alarmu v autě)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frogggg
badatel
badatel

Založen: 25. 01. 2005
Příspěvky: 110
Bydliště: Jaroměř, Josefov

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se tedy opět hlásím. Zatím jsem tam kde jsem byl, nepodařilo se mi spojit telefon s jakýmkoliv softwarem. Já osobně to svádím na to, že to je kabel s 323 obvodem, navíc je ten kabel domácí výroby, jinak totiž nevím, kde je problém. Zkusil jsem snad všechno.
_________________
Siemens S6 --> C10 --> C28 --> S55 --> SX1 black oxygen edition+512MB SanDisk+joy 6600+mio mod+8 patches,OC CPU 156 MHz/MMC 24MHz --> !Už zase žije! --> už zase nežije Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x50 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group