clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Trička SiemensManie!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Trička SiemensManie!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jiri.Sko
administrátor
administrátor

Založen: 27. 10. 2005
Příspěvky: 1580
Bydliště: Kamenna

480623.78 SMM

Příspěvky na SM: 69,-
PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2008 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No pokud je problém v tomto, tak místo na dobírku bych poslal peníze předem. Je však otázka, abych nebyl jedinej (mých 350 Kč asi extra moc nepomůže Mr. Green )
_________________
A52 + A55 + A70 + C55 + C60 + C65 + C70 + C75 + CX65 + CX75 + E71 + EF81 + EL71 + M55 + MC60 + ME75 + M75 + S45 + S55 + S65 + S68 + SK65 + S75 + SXG75 + SX1
DCA-510 + DCA-540 + DCA-140 + Torx 5 + redukce na 3.5 mm JACK + čtečka + QuickPic + přídavný blesk
Tuningy: Windows XP S65 ~ CSL65 | AC55 | Mandriva Linux 2008 (zastaveno)

SM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
JirkaHDV
pisatel
pisatel

Založen: 25. 06. 2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Ostrava Telefon:SXG75,...

683.86 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2008 11:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

D4X napsal:
Všechno je realizovatelné, ale ve všem jsou peníze... čekali jsme, že více lidí pošle předem na účet a zbytek se doplatí z toho, co jsme vybrali na provoz... ale ani jednoho není tolik... mno a zase otravovat uživatele s tím, aby doplatili 20Kč na účet mi přijde jako řádná hovadina... no uvidíme jak se to vyvine Think

Proč hovadina? Já těch 20Kč klidně v pondělí pošlu na ten účet. Když už jsem poslal 360Kč, tak mě ta dvacka navíc snad nezabije.
Když má někdo o ty trička opravdový zájem, tak to snad není žádná věda tam poslat něco navíc a nikoho ten malý doplatek snad nezabije!!!
To je můj názor a snad nejsem sám! Exclamation Exclamation Exclamation Notak, lidi, nemějte jen na hubě a posílejte ty peníze, když jste měli přece o ty trika předtím zájem! Ta poslední věta patří jen těm, kteří jen slibovali a do teď neposlali ani kačku!

_________________
2x Alcatel OT GUM DB -> Sagem RC 922 -> Nokia 3510i Evil or Very Mad ->
-> Alcatel OT511 +C10 + 2x C25 + A36 + M35i (†) +A50 + MT50 + C55 + C60 + S55 + MC60 + CF62 + 2x C65 + 2x CX65
+SK65
+2x S75
+SXG75
- FW22, Hromadná oprava počeštění v1.1, 7 patchů ±2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 6:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JirkaHDV - řekni mi jeden jedinej rozumnej důvod proč posílat prachy předem?Ještě k tomu na nejistej projekt a navíc na serveru kde už se jednu vybíralo na provoz a pak se prašule někam zatoulali?He? Tenkrát tu sice bylo jiný vedení, ale to nic neznamená.
Jestliže nemám kapitál tak se do takovýhle akce nepouštím a veřejně nikde nic neslibuju.
A přeci se muselo počítat s tím že 90% lidí co si trika objednají to bude chtít platit na dobírku.
Hochu ona doba je zlá a každej dneska kouká na to aby měl svý jistý. Při mojí objednávce to dělá něco kolem 1000. Bohužel prachy neseru ani mi je necpou zazobaný rodiče.Musim si je nějak vydělat,takže koukám na to jak se nenechat vojebat. Tim nechci tvrdit že to maj nebo měli páni v úmyslu, ale prostě už se to tu jednou stalo i když oni u toho nebyli.
Takže jakmile u mě zazvoní pošta s balíkem tak ji vykešuju a pohoda. Jinak ale sorry, žádnej kšeftík.

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makavelina
mecenáš
mecenáš

Založen: 04. 07. 2005
Příspěvky: 510
Bydliště: Smržovka

3139.36 SMM

Příspěvky na SM: 400,-
PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Platba předem je dobrá věc, nehrozí že si pak někdo objednávku rozmyslí, nezaplatí dobírku a Davidovi zůstane na krku dvacet nezaplacenejch triček! Kdo má o triko vážnej zájem, tak mu platba předem nebude dělat problém
_________________
HTC Touch Diamond -> HTC Wildfire, WildPuzzle ROM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
J.M.C
mecenáš
mecenáš

Založen: 18. 07. 2005
Příspěvky: 969
Bydliště: Mimoň

33.00 SMM

Příspěvky na SM: 600,-
PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s dámou a pokud má někdo zájem, měl by projevit snahu. To, že jsou místní vedoucí dobráci neznamená, že za rádoby tvrďáky ražení některých uživatelů zde na SM budou platit 1000kč a toho pak srazí autem ještě větší tvrďák, kterej je tak tvrdej, že si sedne za volant opilej. Tak se věc prodtě má a pokud nesouhlasíš s podmínkama, nikdo nikoho nenutí Cool Je to stejný jako v místním BQS shopu Think Zboží je kvalitní a za nízkou cenu, ale výměnou za to, musí kupující projevit důvěru platbou předem Hand
_________________
Nikdy není škoda si udělat víc reklamy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Při oznámení že budou nový trika se nikde nic nepsalo o platbě předem ad1.ad2 - podle sebe soudím tebe zní jedno pořekadlo. Takže pokud si takovej že si někde něco objednáš a pak z toho cukneš tak prosim, ale nepodsouvej své chování jiným.
A o tom shopu bych raději pomlčel a netahal to ještě sem.

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makavelina
mecenáš
mecenáš

Založen: 04. 07. 2005
Příspěvky: 510
Bydliště: Smržovka

3139.36 SMM

Příspěvky na SM: 400,-
PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Při oznámení že budou nový trika se placení vůbec neřešilo, to se začalo řešit až posléze, a zmínka o tom, že by bylo nejlepší platit předem tam určitě padla, aby se to mohlo té firmě zaplatit celé a ne po kouskách, každá firma má nějakou dobu splatnosti a aby se nejdřív několik měsíců slejzaly peníze u D4Xe a pak se teprve a to ještě se zpozděním dodali do firmy která trička vyrobila, je hloupý a neseriózní.

Co se týče jamaicovi poslední věty - s tím souhlasím Mr. Green

_________________
HTC Touch Diamond -> HTC Wildfire, WildPuzzle ROM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, abych pravdu řekl, tak kapitál, měl být použit ze sbírky na provoz SM (případně z vlastních zdrojů), ale jelikož se oproti minulé "fake" sbírce vybrala pouhá čtvrtina, nebylo dost peněz. Obepisoval jsem osobně všechny zájemce o trička (60zpráv) a tam jim nabídl obě možnosti. Problém je v tom, že takovouhle akci dělám poprvé (pokud nepočítám sraz, ale ten byl o něčem jiném a i tak dopadl dobře) a uniklo mi více možností, kde se může stát chyba:
1. nedávat vůbec možnost "na dobírku"
2. úplně jsem vypustil DPH d'oh!
3. někdo si to může rozmyslet a co pak já budu dělat s tričkem, které má na zádech cizí nick Not talking

Jelikož své slovo držím a nehodlám si ponechat peníze v přímé "rodové" linii adminů SM (abych se vyrovnal svému "dědovi") a neustále čekám na Whiteka, který má teď tolik práce, že se s ním nedá na ničem domluvit, dávám všem, kteří už zaplatili předem na výběr, buď ponechají peníze na trička na účtu SM a vyčkají než se vyřeší problém (protože jestli je zájem trička budou) nebo zašleme všechny peníze z5. Takže SZ.

_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
J.M.C
mecenáš
mecenáš

Založen: 18. 07. 2005
Příspěvky: 969
Bydliště: Mimoň

33.00 SMM

Příspěvky na SM: 600,-
PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
... podle sebe soudím tebe zní jedno pořekadlo....


Příteli, zajímalo by mě jestli můžeš vždy vyloučit tu eventualitu, že se najde krysa Rolling Eyes Opravdu se omlouvám za útočnost mého příspěvku vůči tobě, ale myšleno to bylo ve smyslu nespolehlivosti všech lidí. Mám důvěru v lidi, ale někteří jsou vážně krysy, je tedy třeba s tím počítat.

Nevím o čem se tu bavíme, vždyť jde o to, aby jsme se dohodli na způsobu platby, prostor pro hádky tu není. Shhh

_________________
Nikdy není škoda si udělat víc reklamy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

D4X - nechci tě z ničeho podezírat ani Ti nic podsouvat. pokud sem se Tě nějak dotnoul tak sorry,nemyslel sem to tak. Jen sem měl za to že to máte lépe zajištěné.
Prachy dopředu ale nepošlu.Nikdy nerealizuju takový nákupy.Ale vždy a vše platím včas. Takže stačí jen když naskenuješ doklad z pošty že si poslal balík a já to okamžitěš převodem zaplatím a pošlu potvrzení o převodu.

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
J.M.C
mecenáš
mecenáš

Založen: 18. 07. 2005
Příspěvky: 969
Bydliště: Mimoň

33.00 SMM

Příspěvky na SM: 600,-
PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je přesně o čem mluvím Applause porozumění mezi lidmi je to pravý Angel

D4X: kolik je třeba sehnat? Možná bych mohl sponzorovat Wink

_________________
Nikdy není škoda si udělat víc reklamy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9100 a nevyplatí se to se současnou cenou triček... máme to holt blbě vymyšlené... druhý pokus doufám dopadne lépe Pray
_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kozino
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 04. 04. 2006
Příspěvky: 429
Bydliště: Piešťany

2156.42 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja by som peniaze dopredu poslal (dôverujem adminom) ale problém je v tom že keď som posielal príspevok do zbierky tak sa platba nedala identifikovať - asi neprešiel variabilný symbol alebo čo a bojím sa aby sa situácia neopakovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaHDV
pisatel
pisatel

Založen: 25. 06. 2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Ostrava Telefon:SXG75,...

683.86 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2008 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To "jamaica" - No dříve jsem neměl čas odepsat, jinak plně souhlasím s Makavelinou. Nechci opakovat to, co řekla, ale kdybych měl čas připojit se na SM dříve, tak bych napsal něco v tom smyslu, co napsala ona, ale asi ne tak dobře. Mr. Green Anxious
_________________
2x Alcatel OT GUM DB -> Sagem RC 922 -> Nokia 3510i Evil or Very Mad ->
-> Alcatel OT511 +C10 + 2x C25 + A36 + M35i (†) +A50 + MT50 + C55 + C60 + S55 + MC60 + CF62 + 2x C65 + 2x CX65
+SK65
+2x S75
+SXG75
- FW22, Hromadná oprava počeštění v1.1, 7 patchů ±2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2008 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lidi jsou od jakživa nedůvěřivý to je všem jasny. Ale proste nejakou dobu se tu už zname a je to neco uplne jinyho než to byvalo v těch dobach, kdy tu bylo stare vedení. Tricka a všechno kolem je D4Xova dobrá vule, že se do takového projektu vubec pustit. Je tu teměř každy den a stara se o chod webu a nekdy to neni vubec jednoduchý. Myslím že trochu tý vaší (resp. naší) důvěry by si taky zasloužil. Proste se poslou penize předem a když by trička nahodou nebyla,tak se jednoduse zase pošlou zpet. Nekdo je neztopí ani nic podobnýho.... No tak lidi vzpamatujte se a nehledejte ve všech hned krysy a nekoho ,kdo vás chce okrást....SM tu byla vždycky pro lidi a tak to i zustane
_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 8 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group