clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Lze zaheslovat SMS archív?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Lze zaheslovat SMS archív?

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Joan
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 24. 06. 2005
Příspěvky: 474
Bydliště: panelák v Brně...

2378.10 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 8:59 am    Předmět: Lze zaheslovat SMS archív? Odpovědět s citátem

Zdravím Very Happy ,
potěšilo by mě, kdyby šel zaheslovat SMS archív - máte prosím někdo potuchy jak a jestli vůbec to jde Question Jedná se o C75 fw11
Díky moc za nápady Angel.

_________________
Motorola T2288R > Samsung C100 > C55 fw 24 (888kB) > C75 fw 11 & CX65 fw 25 → fw50

------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LumkaCZ
všeználek
všeználek

Založen: 06. 02. 2007
Příspěvky: 780
Bydliště: Praha 8

4280.50 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukal jsem se po patchi na C75 a nějak jsem ho nenašel, ale mám pocit že existuje. Snad ti někdo kdo je více zasvěcený odpoví večer Smile
_________________
HTC TyTN + 1GB miniSD + pouzdro, handsfree, kabel + WM5 (čekám na pořádnou ROM 6.5)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Joan
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 24. 06. 2005
Příspěvky: 474
Bydliště: panelák v Brně...

2378.10 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidím, že zodpovědět moji otázku nebude zřejmě jednoduché Confused , tak se zkusím zeptat jinak:
lze obsah SMS archívu (= čas, datum, odesílatel + text) nějak jinak uložit v telefonu C75 FW11, aby šel ZAHESLOVAT? Mám v telefonu i MicroReader.
Kdyby byl patch na SMS archív přímo, bylo by to super, ale taky jsem ho nenašla Crying or Very sad
Děkuju předem za help.

_________________
Motorola T2288R > Samsung C100 > C55 fw 24 (888kB) > C75 fw 11 & CX65 fw 25 → fw50

------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na M65 jsem měl patch, co chránil různé podmenu kódem telefonu, ale nevim, jestli na C75 je taky... Think

Zaheslovat přímo sms archiv asi nijak nepůjde.. ale pokud vím, tak se SMS archiv u x65 ukládá do složky 0:/SMS archive nebo tak nějak.. takže když Smi/smo soubory přesuneš někam jinam, třeba do skryté složky, tak ten, kdo o tom neví, tak to nemá šanci najít... Think

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Joan
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 24. 06. 2005
Příspěvky: 474
Bydliště: panelák v Brně...

2378.10 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi to takto bude nejlepší: našla jsem si na SM něco o existenci SieFM, který mi snad umožní skrývat složky a jakmile "zmizím" složku Archív, mohlo by to splnit můj záměr Laughing
Přes víkend na to mrknu Cool
Jinak díky

_________________
Motorola T2288R > Samsung C100 > C55 fw 24 (888kB) > C75 fw 11 & CX65 fw 25 → fw50

------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LumkaCZ
všeználek
všeználek

Založen: 06. 02. 2007
Příspěvky: 780
Bydliště: Praha 8

4280.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SieFM to umí, ovšem skrytí ti bude k ničemu protože systém ji v archivu uvidí - neuvidí ho jen ten kdo bude chtít vidět složku jako takovou. Spíš přidej atributy skrytý samotným souborům nebo to přejmenuj na třeba SMSArchiveX a když to budeš chtít tak X umaž.
_________________
HTC TyTN + 1GB miniSD + pouzdro, handsfree, kabel + WM5 (čekám na pořádnou ROM 6.5)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Joan napsal:
Asi to takto bude nejlepší: našla jsem si na SM něco o existenci SieFM, který mi snad umožní skrývat složky a jakmile "zmizím" složku Archív, mohlo by to splnit můj záměr Laughing
Přes víkend na to mrknu Cool
Jinak díky

SieFM je skvělý správce souborů, složku Ti umožní skrýt. Ale potom ještě musíš z menu telefonu odstranit položku SMS archiv.
Na to použij Menu Creator.
Budeš editovat soubor Messages.fs, který by se měl nacházet na disku Config ve složce japp/FlexMenu.

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joan
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 24. 06. 2005
Příspěvky: 474
Bydliště: panelák v Brně...

2378.10 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pánové Laughing , bohatě mi stačí, co dovede SieFM: v SMS archívu jsem si přes SiMoCo vytvořila ještě jednu složtičku, právě kterou jsem chtěla zneviditelnit (pracovní věci). A opravdu se navenek tváří, že tam není = aby ji někdo odkryl a četl, musel by mít o správě Siemensu minimálně takové znalosti jako já Whistle (se ale vytahuju, že Mr. Green ) a z vlastní zkušenosti vím, že málokdo z běžných lidí šťourá do útrob telefonu do až takové hloubky Angel
Co mě moc nepotěšilo je, že samotné archivní soubory *.smi tento file manager neschroustá Crying or Very sad, zobrazí jen směsici různých, i ruských znaků, takže zřejmě budu muset přes SieFM změnit atribut složky, vyběhnout z něj ven a vlézt normálně do archivu SMS a pak zase přes SieFM zatrhnout "hidden". I když jsem *.smi dala číst jako text, tak se zobrazily paznaky. S tím asi nejde nic udělat, že Rolling Eyes

_________________
Motorola T2288R > Samsung C100 > C55 fw 24 (888kB) > C75 fw 11 & CX65 fw 25 → fw50

------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LumkaCZ
všeználek
všeználek

Založen: 06. 02. 2007
Příspěvky: 780
Bydliště: Praha 8

4280.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 12:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nelze, Java se neumí vrtat "tak hluboko" až do asociace přípon telefonu. To umí jen vestavěný správce souborů a SieFM všechno otevírá jako text. A pokud vím tak bohužel na vestavěného správce není moc triků jak něco skrýt - napadá mně jen otevření disků a skrývání SMSArchive na jiný disk - disky se odkrývají a skrývají pomocí kódu.
_________________
HTC TyTN + 1GB miniSD + pouzdro, handsfree, kabel + WM5 (čekám na pořádnou ROM 6.5)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Joan
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 24. 06. 2005
Příspěvky: 474
Bydliště: panelák v Brně...

2378.10 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LumkaCZ napsal:
...SieFM všechno otevírá jako text...

Kdyby SieFM otvíral *.smi jako text (ať už TXT nebo TMO) bylo by to super, ale to už bych chtěla moc, neva Hand
Jsem ráda za to, co mám Smile

_________________
Motorola T2288R > Samsung C100 > C55 fw 24 (888kB) > C75 fw 11 & CX65 fw 25 → fw50

------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group