clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - SensorsTool 1.3/C35i
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

SensorsTool 1.3/C35i

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dmajl
kolemjdoucí

Založen: 12. 06. 2008
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 11:44 am    Předmět: SensorsTool 1.3/C35i Odpovědět s citátem

Potřeboval bych (v rámci dočasného oživení již odložené C35i) nastavit kalibrační hodnoty pro baterku. Kdysi jsem si s tím hrál (nový aku moc nedržel a když šla 35 na odpočinek, zkusil jsem to) a nevrátil to. Aku (LiIon 1350mAh) sice už nový není, ale něco ještě udrží (případná investice až po rozchození). Jenže tlf. se vypne (vybitá baterie), i když má zatížený aku přes 4V.

Bohužel SensorsTool (z balíku Siemens Battery Tool) se mi na žádném dostupném stroji s telefonem nespojí, ačkoliv jiné softy jo. (Jak jsem to kdysi dělal už nevím.) Ani jsem už nenašel, jak vlastně správně na to. Když se o zapnutí tlf. pokusím víckrát, časem se dostane do "Service Mode" (s nápisem na displeji), ale senzorník se neustále Trying to connect...

Alternativně: Neví někdo o jiném softu, který by uměl číst průběžně data ze senzorů?

TIA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group