clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Patching M35
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Patching M35

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LumkaCZ
všeználek
všeználek

Založen: 06. 02. 2007
Příspěvky: 780
Bydliště: Praha 8

4280.50 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 2:12 pm    Předmět: Patching M35 Odpovědět s citátem

Ahoj, dneska jsem získal Siemens M35i a zajímalo by mně jaké existují patche mimo ty zde na SM, jak patchovat atd. ? Můžete mi prosím někdo poradit? Tento telefon je už starší a nenašel jsem zde v článkách nic moc. Dále bych ho potřeboval odblokovat, děkuji.
_________________
HTC TyTN + 1GB miniSD + pouzdro, handsfree, kabel + WM5 (čekám na pořádnou ROM 6.5)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
koc.pet
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 03. 04. 2005
Příspěvky: 435
Bydliště: Břeclav

2272.06 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže odblok provedeš prográmkem Freia. Nastavíš, spustíš, klepneš na "Direct unlock also saves map" a dole najdeš tlačítko " Use original IMEI." Potom už následuje červené tlačítko.

K tomu patchování- ono ani myslím moc patchů nebylo. Můžeš si aspoň upravit ikonky menu programem SPC3. Kdyžtak se zkus podívat na http://www.siemensc35i.wz.cz/flash/index.php , takových stránek už moc není.

_________________
S68 fw 47, ale se*e mě špatně slyšitelný a rezonující reprák!
ME45i fw4 VĚČNÝ STROJ, KTERÝ NIKDY NEZKLAME!
SL45i fw56 s nefunkčním aku
Historicky vzato: C25->MT50->C55->SL42i->CF62->SL45i->ME45->S75->ME45->ME45+S68?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2008 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Žádný další patche, než ty, který jsou tu na SM asi neexistujou. Ty základní přidával ještě hanni a ty ostatní (od patche č.38 nahoru) jsem přidával já, a mám je z jedné polské stránky, co se zabývala přímo patchingem x35... Dneska je ta stránka už zrušená, škoda, že jsem si nepostahoval i všechny patche pro S35i.. Sad
bylo jich tam mnohem víc než pro C/M35

Jinak já patchoval normálně V_Klayem...

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group