clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Ruský FW do českého telefonu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Ruský FW do českého telefonu

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Firmware
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
to.tak
kolemjdoucí

Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 5

10.56 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 9:37 am    Předmět: Ruský FW do českého telefonu Odpovědět s citátem

Zdravím, našel jsem několik pěkných patchů na ruským fóru, ale jsou vázaný na konkrétní ruský firmware. Co se mi změní v mobilu v případě přehrání ruským FW( krom ztráty záruky samozřejmě ) Půjde zvolit jako jazyk čeština a vybrat česká Té9ka? nebo tam bude jen azbuk ? Pokud vám tenhle dotaz připadá triviální tak sorry.. každý někdy začínal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som daval jediny rusky FW do EF81. Bola tam aj slovencina ale cestina nie. Takze tazko povedat ci aj v inych ruskych bude slovencina prip. cestina.
_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

záleží jaký to je telefon a jakou má variantu FW - v článku o variantách jsou rozepsány konkrétní jazyky pro všechny varianty Wink
_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Angličtina tam bude na 100%..

A nebylo by od věci napsat o jakým telefonu se bavíme. Pokud se jedná o "normální siemensy" (x65 a z nich vycházející) tak rozdíl mezi jazykovými mutacemi je jen v langpacku, tedy jazykovém balíčku.. Důležité je o jaké číslo FW se jedná, pokud máme dva firmwary stejného čísla lišící se v jazykové verzi, tak mezi nimi není kromě jazyka žádný rozdíl..

Pokud ale je FW daného čísla jen v ruštině a česká verze neexistuje, tak není problém si ji počeštit... Sám jsem si počešťoval FW52 pro S75, a spousta lidí počešťovala např. FW45 pro E/EL71 a jiné...
Jde jen o vytáhnutí langpacku ze starého FW a nahrátí jej do telefonu s novým FW..

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
to.tak
kolemjdoucí

Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 5

10.56 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc. Typ telefonu jsem nepsal záměrně. Kdybych napsal, že mi jde o Samsung E250, tak mi odpovíte, že jsem na špatný adrese. Siemense mám samozřejmě taky, a toho korejce chci přivést aspoň do tak použitelného stavu, jako je můj obstarožní Sie c65. Bohužel patchováním Samsungů se zabývají jen rusáci a navíc v čechách neexistuje pořádný fórum o samsungu, tak chodím tahat rozumy z vás, protože tady je ta část fóra o flashování a patchování dokonale vedená.
Ještě jednou dík. Applause
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za chvíli bude mtuning, ten se bude zabývat tuningem všech telefonů...
Takže, pokud bude nějaká Samsung sekce, tak tímhle se tam budou zabývat... Wink

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Firmware Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group