clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Displej S65
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Displej S65

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Hardware
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MikeMaster
všeználek
všeználek

Založen: 02. 05. 2006
Příspěvky: 794
Bydliště: Plzeň Telefon:M65 Caged Plasma TnG + CX65 + S65 (zkompletoval jsem řadu x65)

4379.18 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 11:41 am    Předmět: Displej S65 Odpovědět s citátem

Po delší době zdravím SiemensManiaky... Sice jsem v poslední době nebyl moc aktivní, na Siemens jsem stále nezanevřel. V poslední době se ke mně dostávají různé mobilní telefony Siemens, jelikož jejich majitelé si pořídili již nový přístroj a nebo jim Siemens vypověděl službu (pro nás nic neopravitelného Mr. Green ). Takže se mi za poseldních 14 dní povedlo sehnat dvě S65. Obě měli stejnou závadu a tím byl displej. Jedna z nich si prožila výlet do vína, takže nic neočekávaného, že nejde. Telefon zapnout šel, ale displej se jen bílé rozsvítil a nic. U druhého kousku je problém trochu jiný. Displej funguje, ale jen do té doby než zhasne a znovu se rozsvítí. Po snaze ho rozsvítit se začne obraz pomalu vytrácet mezi pomalu se rozšiřujícími bílými pixely po displeji. To trvá asi 10 sekund a pak je slyšet zvuk vypínajícího se telefonu. Znovu zapnout jde, ale opět do té doby než se poprvé zhasne displej a já se ho snažím zase rozsvítit. Mno, jen mi zajímá jestli někdo neví, jaká součást na displeji za to může. Jinak jsem z těchto dvou S65 složil jednu a použil nejzachovalejší části. Very Happy Displej jsem jeden funkční náhradní měl, ale již mi náhradní díly docházejí... Holt na takový přísun mobilů jsem nebyl zvyklý. Angel
PS: Siemense beru až od řady x65 o starší nemám zájem. (výjimku tvoří M55, která mě fascinuje svými diodami již od mých 12 let Mr. Green

Sry za trochu OT v textu. Všeználkovi se odpustí. Angel

_________________
Siemens M65 (motherboard from CX65)+patches+elfs+Caged Plasma TnG
Mp3, MiniGPS, Xtask, TalkPhone, TalkKbd, MenuPusk
Nintendo/GameBoy(Color)/Sega Games
Accesories: Bike-o-Meter, Siemens Mp3 Player USB (MMC-256MB), USB cable DCA-510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Hardware Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group