clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Převod kontaktů ze S75 na jinou značku .. ?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Převod kontaktů ze S75 na jinou značku .. ?

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Premda84
kolemjdoucí

Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 2:39 pm    Předmět: Převod kontaktů ze S75 na jinou značku .. ? Odpovědět s citátem

Zdravím Vás borci Wink

měl bych takový trošku nevšední dotaz - jde nějakým způsobem docílit toho, abych převedl své kontakty ze Siemense S75 na nového Samsunga U800 ? Přijde mi v příštím týdnu - se Siemensem jsem byl až na vyjímky spokojený, ale vývoj nezastavíte Very Happy jedná se o cca 350 kontaktů tak bych to nerad cvakal ručně...díky za každý tip... Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flemo
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 537
Bydliště: Trnava

3205.06 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Najlepsi sposob ktory som nasiel ja bol ten, ze som sa zaregistroval na volnom SYNCML serveri spolocnosti Compelson (vyrobca softveru mobiledit) http://syncml.mobiledit.com/.
Tam som si preniesol kontakty cez internet a potom som si ich stiahol do noveho telefonu (N95).
Lepsi sposob som nenasiel - skusil som rozne triky. Prve co mi napadlo - odoslat vsetky kontakty do PC a nasledne ich odoslat do noveho telefonu zlyhalo na tom, ze Siemens bohuzial k..vi diakriticke znamienka. Priame odoslanie kontaktov tiez nebolo pouzitelne, lebo nokia chce potvrdit kazdu novu vizitku. A asi by nastal rovnaky problem s diakritikou. Mobiledit by bol vybornym prostriedkom na toto, bohuzial uz nepodporuje siemensy a benq-siemensy poslednej generacie. Este by sa mozno dalo preniest kontakty na starsi siemens a z neho cez mobiledit do noveho telefonu. Ale tam by sa zase mohli stratit niektore cisla, kedze S75 ma 4 typy telefonneho cisla ku kazdemu kontaktu, kdezto starsie maju len tri. Syncml server si s tymto problemom tiez poradil v mojom pripade
Prajem vela zabavy a nakoniec uspech :-)

_________________
....S65-AX75-CX75-EL71-E71-SXG75-E71-S68-C81-M81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Premda84
kolemjdoucí

Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

flemo - diky za tip...jelikoz se zatim nikdo dalsi neozval asi to bude opravdu jedina trosku "normalni" metoda :-)
Jenom mi prosim porad - stahl jsem si MOBILedita abych se s nim trosku naucil ( mobil jeste nemam Very Happy ) - napichl jsem si S75 - vse ok... jenze kdyz najedu do sekce Phonebook abych si nacetl kontakty vyjede mi tato hlaska:

During phonebook reading following error has occured: Phone is in inconsistent state, restart it please (00002B67)

Zkusil jsem vypnout a zapnout telefon a nic...vse ostatni z polozek v MOBILeditu jak se zda jede - to co nejvice budu potrebovat vypada, ze nejede.. Smile

Anebo se to na ten web dostava jinak? Zaregistroval jsem se tam taky.... na me se musi v tomhle pomalu diky Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flemo
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 537
Bydliště: Trnava

3205.06 SMM
PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nerozumel si mi - Mobiledit ti nepomoze, nepodporuje nove Siemensy (S75,E71,EL71 ...). Skoda ho instalovat.

1. Potrebujes v telefone funkcne pripojenie na internet.
2. Vytvoris si na stranke, ktoru som vyssie spomenul, konto na syncml serveri.
3. V nastaveniach svojho internetoveho pripojenia v mobile (Online settings) si musis nastavit aplikaciu "Remote sync" podla udajov zo servera.
4. V adresari S75 pouzijes funkciu Options -> More ... -> Synchronise. Ak mas vsetko spravne nastavene, mal by preniest tvoje kontakty na server.
5. Potom si musis rovnako nastavit synchronizaciu na Samsungu (predpokladam, ze taku funkciu podporuje), a mozes si stiahnut kontakty do neho zo servera.

Dost komplikovane, ale ak si nadsenec, urcite sa ti to podari Cool

_________________
....S65-AX75-CX75-EL71-E71-SXG75-E71-S68-C81-M81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group