clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Co vlastně dovoluje Linux na SX1
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Co vlastně dovoluje Linux na SX1

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jack*the*ripper
kolemjdoucí

Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 9:53 pm    Předmět: Co vlastně dovoluje Linux na SX1 Odpovědět s citátem

co vlastně dovoluje linux na sx1? zajímaly by mne výhody. Dá se spustit terminál? Co se v něm pak dá dělat? Co na linuxu pojede? Nějaké (ne)užitečné aplikace - kde sehnat? Děkuji za informace, moc mi to pomůže

Odděleno od tématu Linux na SX1. Řeší se tam spíše instalace, je to tam již teď celkem nepřehledné a myslím si, že toto je celkem důležité, proto tento dotaz vyčleňuji zvlášť. simp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přečetl jsem si celé téma Linux na SX1 a abych se přiznal, žádnou výhodu, co se týče funkcí a používání SX1, jsem zrovna nenalezl. Spíše naopak.
Podle mého názoru se jedná pouze o "nadšeneckou" záležitost, narozdíl od běžného patchování (x55, x65, x75...), které přináší nové funkce a praktické vychytávky při běžném používání...

Pokud má někdo z majitelů linuxové SX1 jiný názor, sem s ním. Já osobně používám Linux jenom na počítači a SX1 nemám...

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michal.simon
pisatel
pisatel

Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Ostrava Michálkovice
Telefon: HTC HD2
100942.78 SMM

Příspěvky na SM: 20,-
PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

toto je zatím pravda, ale na Sourceforge je už delší dobu screenshot z připravovaného grafického prostředí pro linux na SX1 a vypadá velmi povedeně..
http://sourceforge.net/project/screenshots.php?group_id=166282
údajně se to jmenuje Flphone a mělo by to fungovat už na emulátoru, ale jestli to funguje v SX1, to bych taky rád věděl:-)
Věřím, že takovéto grafické prostředí by SX1čku mohlo alespoň částečně vrátit do rukou některým bývalým vlastníkům:-)

_________________
A55->M65->SX1 FW15 Symbian OS 6.1 / Linux - kernel 2.6.18-omap1-gc307cb, Qtopia 2.2.0, Mio Multipatch, 1GB MMC, TomTom Navigator 4.4, 1x mrtvá...Nyní znovu plně funkční Smile - Po roce a pul se bohužel rozhodla moje milovaná SX1 zase stávkovat.. Sad Koupím SX1 na součástky nebo aspoň MMI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group