clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - vektorové (ale i rastrové) offline mapy ČR a SR
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

vektorové (ale i rastrové) offline mapy ČR a SR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kylo
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 01. 01. 2008
Příspěvky: 309
Telefon: S65
30.30 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a kde d toho najdem mapy Question
_________________
SM
Siemens S65fw25 - živý :-)
Siemens S55fw?? - asi mŕtvy :-(
DCA-540
Fiddler Dancing Whistle

prakticky clanok od uzivatela palucko ak sa v SIEMENSoch velmi nevyznate precitajte si ho! Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hledej Garmin mapy
_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kylo
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 01. 01. 2008
Příspěvky: 309
Telefon: S65
30.30 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a neda sa mi spustit neda sa to nejako upravit Question

(aplikacia)

_________________
SM
Siemens S65fw25 - živý :-)
Siemens S55fw?? - asi mŕtvy :-(
DCA-540
Fiddler Dancing Whistle

prakticky clanok od uzivatela palucko ak sa v SIEMENSoch velmi nevyznate precitajte si ho! Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tv=mu mobilu chybí nějaké součástí javy na to, abys ji spustil, takže máš asi smůlu, jedině, že bys sehnal na internetu ekvivalent chybějících knihoven a ty donahrál do archívu aplikace, ale to se na 95% nepodaří.
_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hezká sbírka.. Smile
Ale s podrobností těch map je to už horší, ne?
Teda kromě CzechMap, kterou jsem testoval už dávno, která je ale dost pomalá i na S75.. (na x65 je nepoužitelně pomalá)

Vidím, že na stránkách zmiňuješ i TrekBuddy...


TrekBuddy na S75 funguje krásně..
Funguje i na SG75, kde se dokonce připojí k GPS modulu, ale nepřipojí se k žádnému satelitu, protože GPS je v SG75 zablokovaná (a nemá ani GPS anténu)
Pak další java aplikace, GPSka na SG75 funguje taky krásně.. na S75 jsem nezkoušel, takže nemůžu zaručit funkčnost na telefonech bez GPS...


Už dlouho má můj táta v S75 turistické mapy ČR z gpsmaps.ic.cz (která se mimochodem nedávno stala partnerskou stránkou WMM a která vznikla původně jako stránka s mapami pro SXG75)

Turistická mapa celé ČR má 500MB.. Je dostatečně podrobná, je to vlastně ta stejná mapa, kterou sám používám pro OziExplorer v Kaiserovi...
Jinak není třeba mít celých 500MB, já tam mám jen dva čtverce obsahující větší půlku Moravy, a má to něco přes 100MB.. pokud máte 1GB kartu nebo větší, tak to je v pohodě.. A soubory mapy jsou vně jar archiv, takže není potřeba patch na přesunutí na kartu atd..

Jsou tam i satelitní mapy (táta má v S75 satelitní mapu Olomouce)

Smile

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trek Buddy znám, ale nepoužívám ho, protože jak píšeš načítá to z vnější paměti (a to na SE K750i bez patche pohodlně nejde) a nevyhledává to.

Na stejném principu funguje Mario Advisor - ten umí dokonce IMG soubory.

Mapy MaGeX jsou poměrně pomalé, ale to by se mělo v budoucnosti změnit.

Také doporučuji zkusit nějakou VGPS mapu - jede poměrně svižně i na CX70! (ale tam jede jen verze s JSR179).

Dnes jsem udělal větší update - doplnil screenshoty, videa z emulátoru a průběžně přidal několik nových map (Slovensko, Bratislava, Plzeň...).

A už mi pomalu dochází na serveru místo - dosáhl jsem skoro 500 MB.

A zapoměl jsem na podrobnost: s podrobností jsou ty mapy naopak na to více než dobře - pokud vyloučíš ty dřívější rastrové - MapBrowser a StreetMap. VGPS, Mobi- a MobileMap jdou až na jednotlivé ulice, umí vyhledávat a některé z nich i spočítat trasu a komunikovat se satelitem přes GPS.

MaGeX mapy jsou kapitolou samy pro sebe - ty si můžeš vytvořit na počítači pomocí makeru z IMG/MP souborů (IMG je potřeba převést do MP). Já jsem je dělal většinou z Openstreetmap a ty jdou až na jednotlivé ulice. Opět umí i vyhledávat a dokáže i určit polohu přes GPS. Tady máš v necelých 80 MB celou ČR až na jednotlivé ulice, která umí i vyhledávat objekty a ulice Wink

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

javamapy.xf.cz - MaGeX mapy aktualizovany na verzi 1.1! opraveno spoustu chyb, smazány opakujici se vrstvy -> mensi a rychlejsi a pri tom stejne podrobne
_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bitkar
začátečník
začátečník

Založen: 05. 12. 2007
Příspěvky: 46
Telefon: S68
428.38 SMM
PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zajmavy veci... hodne mi toho na S68 fw47 slo. Magex nesel, ze ho vubec neprecetl, napsal ze je jar chybny. Mario advisor zas fungoval az na to, ze neslo pohybovat s mapou,pouze oddalovat. Jinak ale lepsi nez nic. U vgps mi nesel rozbalit stazeny rar prahy. Asi nejlepsi je ten mapbrowser.

Lepsi nez se ztracet Smile diky
casem to vidim na opusteni siemense a mapy sygic na nejakem samsungu (wave?), ale zatim si s68 nechavam do neurcita

jsou nejaky novy poznatky za tu dobu, co tady to tema nezilo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group