clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Cyklický RESET SXG - Prosím pomoc!!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Cyklický RESET SXG - Prosím pomoc!!
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Serifus
badatel
badatel

Založen: 16. 11. 2006
Příspěvky: 150

805.58 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 4:21 am    Předmět: Cyklický RESET SXG - Prosím pomoc!! Odpovědět s citátem

Zdravím! Mohlo by to začít větou: "...Vy jste se v tom zase vrtal, že jo, pane doktore?...". Ano vrtal. Snažil jsem se nainstalovat mojí první Brew aplikaci. Postupoval jsem přesně podle tohoto návodu:

http://www.siemensmania.cz/content.php?id=948

Když jsem vytvořil v QPST zálohu (má 31 MB), tak jsem se jí podle článku pokusil nahrát zpět, jestli je ok. Naběhlo 100 % a telefon se restartoval. A od té doby se furt restartuje. Rozsvítí se displej a nápis Siemens. Chvíli svítí, pak to blikne, jako když už to startuje a hned to zase svítí a nápis Siemens. A tak pořád dokola.

Doufal jsem, že se po čase unaví a dá pokoj. Ale je ono ne Anxious

Prosím, co s tím? Jakmile mobil připojím ke kabelu, tak tohle začne dělat taky. Takže nemůžu ani zálohovat a nic. Brick wall Potřeboval bych z toho aspoň dostat telefonní seznam... Pray d'oh!

Prosím o pomoc! Jsem z toho v háji Not talking Frown Crying or Very sad


EDIT: Zmáčkl jsem zelenej a červenej telefonek a nahoře to napsalo: Entering download mode. Ale furt se to na to nejde připojit Think

EDIT2: Nechal jsem jí asi půl hodiny v download módu a snažil se k ní dostat přes kabel a QPST. Odejdu pryč, příjdu a koukám, že je vypnutá. A už nejde zapnout. Jen problikává podsvícení tlačítek. Jak je možný, že se to takhle posralo? Evil or Very Mad

EDIT3: Možná je to baterkou, že se mohla vybít. Normálně nabíjím přes USB. Tak možná to teď nešlo... Rolling Eyes

_________________
C35i ---> SXG75 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherokee007
redaktor
redaktor

Založen: 03. 03. 2006
Příspěvky: 1713
Bydliště: Plzeň (Hadačka)
Telefon: SXG75
39.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Arrow http://spssoftware.cz/?view=zabava/sxg75/opravasxg1
_________________
Philips Xenium X830

SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Náhradní díly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Serifus
badatel
badatel

Založen: 16. 11. 2006
Příspěvky: 150

805.58 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cherokee007 napsal:
Arrow http://spssoftware.cz/?view=zabava/sxg75/opravasxg1


Díky! Už jsem podle návodu postupoval, ale....

Postupuju dle návodu, ale nejde to. Napíše to:

IMEI not preset.
Please refer to the manual for further information.

A to tam můžu cpát IMEI jakýkoliv a nejede to. Neutral

A další průser je to, že se mi mobil nepodařilo nabít ani přes nabíječku. Takže ani na USB kabelu nejde zapnout Brick wall

_________________
C35i ---> SXG75 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
black
brewmaster
brewmaster

Založen: 01. 03. 2007
Příspěvky: 490
Bydliště: Slovensko
Telefon: SXG75
51754.60 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no mne pomaha toto: vypni mobil. Dostan sa do DM modu (stlacis # a cer. tlacitko) Na displeji bude logo SIEMENS a nebude sa resetovat. Pripoj mobil k PC a zapni prehranie fw (3GSwup takto funguje) Hlasku o IMEI ignoruj a stlac UPDATE. - nezabudni na customizaciu (stratis vsetky data co su v telefone)
_________________
Siemens A55 fw 09
Siemens A57 †
Siemens CX65@CX70 - Vista TNG - ElfLoader 2.3, MP14
Siemens SXG75 fw 25 - PlayEX, BrewFM, wOff, ...

Príslušenstvo:
1GB rs-mmc + hhs-550 + Prídavný blesk IFL-600 +dca-510 original SIEMENS + dca-540 + dca-500 + Bike-o-meter ibs-600



SXG75.6f.sk SXG75 download center - patches, brew, software
siemens.sda1.eu List of known websites about siemens
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GgDag
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 3548
Bydliště: Taliansko Mobil:HTC One

10072.34 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neviem preco mam pocit ze je to PROTOTYPne SXG.

mam pravdu ?

Prototyp spoznas tak ze zacina IMEI 00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Serifus
badatel
badatel

Založen: 16. 11. 2006
Příspěvky: 150

805.58 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

black napsal:
no mne pomaha toto: vypni mobil. Dostan sa do DM modu (stlacis # a cer. tlacitko) Na displeji bude logo SIEMENS a nebude sa resetovat. Pripoj mobil k PC a zapni prehranie fw (3GSwup takto funguje) Hlasku o IMEI ignoruj a stlac UPDATE. - nezabudni na customizaciu (stratis vsetky data co su v telefone)


Jasný. Návod na opravu jsem četl. Ale jaksi, když je vybitá baterka a nenabíjí se, tak to prostě nejde udělat... Neutral

_________________
C35i ---> SXG75 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Serifus
badatel
badatel

Založen: 16. 11. 2006
Příspěvky: 150

805.58 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GgDag napsal:
Neviem preco mam pocit ze je to PROTOTYPne SXG.

mam pravdu ?

Prototyp spoznas tak ze zacina IMEI 00


Nn. Začíná 35**** Je to průser. Já bych tam natvrdo připojil napětí. Buď na baterku, nebo na telefon. Aby se to dalo zapnout... Ale radši bych počkal, jestli někoho nenapadne něco lepšího. Prej se to dá nabít v jinejch telefonech, ale mám tu jen C35i a ta je krapet stará Think

_________________
C35i ---> SXG75 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Žádný problém to není. Je třeba nabít baterii (ať již v jiném mobilu anebo pomocí zdroje) a postupovat přesně podle rady, která je popsána výše. Ty rozhodně nepřipojuj žádné napětí přímo na mobil, pokud ho ještě někdy chceš používat.
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Serifus
badatel
badatel

Založen: 16. 11. 2006
Příspěvky: 150

805.58 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Jirkabe, Tebe sháním! Napsal jsem ti mail, přidal si tě do ICQ Smile Jsi jedine, kdo mě napadl, že by mi mohl pomoci tady v Praze. Kldně bych i zavolal, ale víš, jak to je Laughing Mě zase psal jeden nejmenovaný Siemensmaniak, že prý to nabít ze zdroje nejde, že tam prý je potřeba elektroniky na řízení napájení. No nevim. Každopádně nabíječka má nějakých 8,23 V na výstupu. Ale na výstupu konektorů do baterie, podle všeho jdou hodnoty na +- 2,61 V, +zem 0,7V, -zem 1,91. Takže ten prostřední pin na baterii je plovoucí zem. Takže těžko říct, jak to přesně nabíjet.

Pomohl bys mi, prosím? Zadarmo to nechci. Shame on you

_________________
C35i ---> SXG75 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na krajní piny baterie (ne telefonu) připoj napětí třeba 8V ze zdroje nejlépe s omezením proudu na 1-2A. A nech to tam tak pět minut - toto "dobití" baterie by pro zapnutí a přehrání fw mobilu mělo stačit.
Na tom není nic těžkého - nehledej vědu v jednoduchých věcech. Obávám se však, že pro tebe bude i po nabití baterie problém mobil oživit.
Pokud budeš mít zájem, napiš kdy (kde nepíšu to je jasné - tam jako minule nějaký ty klipsny nebo co to bylo) si mobil předáme - pokusím se ho oživit a za pár dnů (2-4 podle času) zase předám zpět. Vše přes SZ.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
black
brewmaster
brewmaster

Založen: 01. 03. 2007
Příspěvky: 490
Bydliště: Slovensko
Telefon: SXG75
51754.60 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

popripade mne isla baterka z sxgcka nabit v cx65
_________________
Siemens A55 fw 09
Siemens A57 †
Siemens CX65@CX70 - Vista TNG - ElfLoader 2.3, MP14
Siemens SXG75 fw 25 - PlayEX, BrewFM, wOff, ...

Príslušenstvo:
1GB rs-mmc + hhs-550 + Prídavný blesk IFL-600 +dca-510 original SIEMENS + dca-540 + dca-500 + Bike-o-meter ibs-600



SXG75.6f.sk SXG75 download center - patches, brew, software
siemens.sda1.eu List of known websites about siemens
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
stream
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 25. 12. 2006
Příspěvky: 816
Bydliště: Čelákovice

5506.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a nebo pokud máš stabilizovanej zdroj 4V (přesně na desetiny) mužeš připojit kabely přímo ke svorkám na telefonu (do konektoru na baterii), ano nabít se dá i přímím připojením baterie na nabíječku ale toho se vždycky snažim vyvarovat- hrozí exploze baterie, ale tak jesi budeš hlídat aby se nezačala zahřívat nic se nestane
_________________
Trance, disko forever :-)
I love mobile tuning ...
siemens (me75->c75 , m55, m75, s75, s65, 3x sx1, c65)
sony ericsson (t610,k700, k310, w200,k200, k550i -> w610, c702 ) ted mám c702 :-))
jupí! tuníme Advojky tak už je moje c702ka upravená podle mojeho gusta :-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
SPIKEBOY
čestný člen
čestný člen

Založen: 30. 05. 2006
Příspěvky: 2742
Bydliště: NZ, Slovensko

98063.28 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SXG baterka ide v každom x65-x75, ale x65-x75 v SXG neide (bez úprav).
_________________
SM
Podpořte SiemensManii|C35i-S65|Pravidlá SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Serifus
badatel
badatel

Založen: 16. 11. 2006
Příspěvky: 150

805.58 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 14, 2009 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
Na krajní piny baterie (ne telefonu) připoj napětí třeba 8V ze zdroje nejlépe s omezením proudu na 1-2A. A nech to tam tak pět minut - toto "dobití" baterie by pro zapnutí a přehrání fw mobilu mělo stačit.
Na tom není nic těžkého - nehledej vědu v jednoduchých věcech. Obávám se však, že pro tebe bude i po nabití baterie problém mobil oživit.
Pokud budeš mít zájem, napiš kdy (kde nepíšu to je jasné - tam jako minule nějaký ty klipsny nebo co to bylo) si mobil předáme - pokusím se ho oživit a za pár dnů (2-4 podle času) zase předám zpět. Vše přes SZ.


Jenže když jsem měřil napětí při zapojení naprázdno z výstupu pinů k baterii - prostě vyndaná baterka, zapojení nabíječky a na výstupu pinů, co jdou do baterky (která byla vyndaná, jak píšu) jsem měřil napětí - tak to není rozhodně 8 V. Jak jsem psal, baterka se nabíjí 2,61 V na pinech + a -. Střední pin je plovoucí zem a ve vztahu k + je tam napětí 0,7 V a ve vztahu k - je tam ten zbytek z 2,61... tedy 2,61-0,7=1,91 V. Připojit teda přímo 8V na baterku mi příjde jako brutální hazard... d'oh!

Těžko nad tím polemizovat, protože tam baterka zapojená nebyla. Hlavně byl ten telefon vypnutej (jak jinak, bez baterky Very Happy ). Ale regulace napětí fungovala. Těžko říct, jak se napětí mění při zapnutém telefonu, který je zapojen na nabíječku. Třeba je to stejný. Ale 8V je mazec. To má nabíječka na výstupu... Think

_________________
C35i ---> SXG75 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Serifus
badatel
badatel

Založen: 16. 11. 2006
Příspěvky: 150

805.58 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 14, 2009 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stream napsal:
a nebo pokud máš stabilizovanej zdroj 4V (přesně na desetiny) mužeš připojit kabely přímo ke svorkám na telefonu (do konektoru na baterii), ano nabít se dá i přímím připojením baterie na nabíječku ale toho se vždycky snažim vyvarovat- hrozí exploze baterie, ale tak jesi budeš hlídat aby se nezačala zahřívat nic se nestane


Proč přesně 4 V??? 4 V na té baterii ani nejsou při plném nabití... Eh? I když to napětí poklesne, tak ta baterka 4 V stejně neudrží a to má za následek, že klesá její kapacita. A pak se musí nabít Wink

_________________
C35i ---> SXG75 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group