clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Pripojenie na Net na PC pomocou BS-EL71
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Pripojenie na Net na PC pomocou BS-EL71

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sefinko
elfmaster
elfmaster

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 986
Bydliště: Strážske (Okolie) Telefon: CSL65v53 EL71v45 + 1GB Kingston (c) Benlux

SMM
PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 9:56 pm    Předmět: Pripojenie na Net na PC pomocou BS-EL71 Odpovědět s citátem

Zdravim, mam na mesiac net na mobile zadarmo (3 Centy prvy mesiac) (Siet O2-SK) ale neviem ako rozbehat pripojenie na PC pomocou Bluetooth. SKusal som to najprv cez SE a fungovalo to uplne super. No ked som to pripojenie chcel rozbehat na BS EL71 tak ma nie a nie pripojit... Cez kabel som neskusal, a ani asi nemozem kedze ma Vistu a MPM nefunguje na Viste. Neviete niekto ako to rozbehat pomocou Bluetooth?
_________________
C(SL)65v53 + MP14 + ELfpack 2.01 | Patche, Elfy, atď. pre EL71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

śorry ze som OT ale BT a NET tahat cez pomale ELko bude o drzku , za prve je pomaly jak BT tak nema 3G , za druhe ta mrnavucka baterka bude za pol hodinu fuc a ty si nic neurobil dokopy d'oh!

ja sa pripajam takto cez N6120Classic a som spokojny , baterka mi vydrzi okolo 4-6 hodin pripojenia na nete , k tomu klasicky miniusb kabel , a dostupna siet O2-SK a som online kdekolvek za 200 korun mesacne Mr. Green

_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jiri.Sko
administrátor
administrátor

Založen: 27. 10. 2005
Příspěvky: 1580
Bydliště: Kamenna

SMM

Příspěvky na SM: 69,-
PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem takto připojen přes M75.

Můj postup je následující:
1. Naemulovat telefon na COM port
2. Nainstalovat driver modemu přes BT - Siemens GPRS XP
3. Vytvořit nové připojení za pomoci nově vytvořeného modemu
4. Nastavit parametry modemu a připojení - tady ovšem budeš mít trošku jiné údaje než já u Vodafonu. Já mám tyto údaje:
Správa počítače => Modemy => GPRS via Bluetooth - vlastnosti => Upřesnit => Zvláštní inicializační příkazy: AT+CGDCONT=1,"IP", "ointernet". Myslím, že místo ointernet budeš mít tvoje APN.
Síťová připojení => Vodafone => Telefonní číslo: *99***1#. To asi budeš mít stejné.

_________________
A52 + A55 + A70 + C55 + C60 + C65 + C70 + C75 + CX65 + CX75 + E71 + EF81 + EL71 + M55 + MC60 + ME75 + M75 + S45 + S55 + S65 + S68 + SK65 + S75 + SXG75 + SX1
DCA-510 + DCA-540 + DCA-140 + Torx 5 + redukce na 3.5 mm JACK + čtečka + QuickPic + přídavný blesk
Tuningy: Windows XP S65 ~ CSL65 | AC55 | Mandriva Linux 2008 (zastaveno)

SM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sefinko
elfmaster
elfmaster

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 986
Bydliště: Strážske (Okolie) Telefon: CSL65v53 EL71v45 + 1GB Kingston (c) Benlux

SMM
PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten ovladac mi nepomoze lebo mam Vistu, ale naemulovany com port mam. Pripajal som sa aj cez SE W850i a tam ide vsetko ok.
Pripojenie som vytvoril cez bluetooth manazer co mam v notebooku a pouzil tento inicializacny retazec v nastaveni modemu pre o2: AT+CGDCONT=1,"ip","o2internet" (Ten som mal pouzity aj ked som bol pripojeny cez SE w850i inac pripojenie nefungovalo), pouzite mam toto cislo: *99#.
Chybu mam tu: "Zacne vytacat (vsetko ok), potom napise Registracia do siete... a pri tej registracii do siete tom vypise chybu: 734: Riadiaci protokol linky PPP bol ukonceny..."


2palucko: Ja to chcem len skrz toho ked pojdem niekam na chatu na vikend aby som mal net na notebooku, nevadi mi ze to bude pomale, tych par dni mi to bude bohate stacit. Doma mam WiFi pripojenie.



 error_o2cnt.png | Komentář:  | Soubor: error_o2cnt.png | Velikost: 40.14 kB | Staženo: 332 krát


_________________
C(SL)65v53 + MP14 + ELfpack 2.01 | Patche, Elfy, atď. pre EL71


Naposledy upravil Sefinko dne st duben 22, 2009 1:23 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vies aky je rychly prenos cez BT do PC ? 5kB za sekundu , a kym sa ti nacita nejaka stranka s java scriptom a reklamami tak uz len samotny prenos s mobilu do PC bude extremne dlhy podla mna , a signal na chate mozno ani O2-SK nebudes mat , pretoze ked neni O2-SK tak mas signal T-Mobile-SK a vtety ti ten net nepojde ,

radsej si zozen nejaky mobil ako modem s kablom rychlejsim , , vyskusaj si to na XPckach a uvidis ...

moja kritika , snad to je pravda

_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sefinko
elfmaster
elfmaster

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 986
Bydliště: Strážske (Okolie) Telefon: CSL65v53 EL71v45 + 1GB Kingston (c) Benlux

SMM
PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Jiri.Sko Tak som zmenil cislo vytacania na take ako si pisal: *99***1# a uz to ide ako hodinky Wink Zaujimave za na SE stacilo nechat *99#.
Vdaka Jiri.Sko Wink

2palucko: Skusal som byt pripojeny pomocou kablu cez SE PCSuite a ryclost bola uplne ta ista (Obmedzena asi len signalom a GPRS)... Na tej chate signal mam, to mam uz odskusane. A co sa tyka tej rychlosti tak to nesuhlasim... 7MB pesnicku mi z mob. do PC posiela priblizne 2,5 minuty, cize rychlost je urcite vacsia ako tych 5kB/sec

_________________
C(SL)65v53 + MP14 + ELfpack 2.01 | Patche, Elfy, atď. pre EL71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group