clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - SIEMENS SXG75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

SIEMENS SXG75

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Telefony na platformě BREW
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PETRDYNA
kolemjdoucí

Založen: 19. 02. 2009
Příspěvky: 8

217.18 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 9:56 am    Předmět: SIEMENS SXG75 Odpovědět s citátem

Potřebuji poradit se Siemensem SXG75 píše mi sít´ odpojena a nepomáhá ani přehráni softweru,chybí položka ON-LINE OF-LINE po zmáčknutí červeného telefonu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EINEX
táta fóra
táta fóra
EINEX TNG ---------- 91% EINEX VISTA TNG --- 52% SCHWARZ TNG ----- 10%
Založen: 08. 09. 2007
Příspěvky: 1313
Telefon: Už bez duše
8392.80 SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anténa je v pořádku?
_________________
Moje sbírka - fotky/info
Třída A: A35/A36/A40/A51/A52/A55/A57/A60/A65/A70/A75/AX72/AX75/AP75/A38/A31/AF51/A110/AL21
Třída C: C10/C25/C2688/C30/C35/C45/C55/CL50/C62/CF62/C65/CT65/CT70/CFX65/C72/C75/CC75/CF75/CL75/CX75/CL85/C81
Třída M: M35/ME45/M46/M50/MT50/M55/MC60/MCT62/M65/M75/ME75/M81
Třída S: S6/S8/S10/S25/S35/S40/S42/S45/SL45/SX45/S55/SL55/ST55/ST60/SL65/S65/SK65/S68/S75/SL75/SCX75/S81/S88/SG75/SXG75/SFG75/SX1/SC120/SLV140/SL98/SL91
Třída E: E10/EF51/E61/EF61/E71/EL71/E81/EF81/EF91
Jiné: U10/U15/FS-T810/FS-T830/IC35/Xelibri 2, 3, 5, 6.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
black
brewmaster
brewmaster

Založen: 01. 03. 2007
Příspěvky: 490
Bydliště: Slovensko
Telefon: SXG75
51754.60 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je zaujimave, s tym som sa este nestretol. Aky mas FW? Je tvoje sxg prototyp? Skus este skontrolovat SIMku.
_________________
Siemens A55 fw 09
Siemens A57 †
Siemens CX65@CX70 - Vista TNG - ElfLoader 2.3, MP14
Siemens SXG75 fw 25 - PlayEX, BrewFM, wOff, ...

Príslušenstvo:
1GB rs-mmc + hhs-550 + Prídavný blesk IFL-600 +dca-510 original SIEMENS + dca-540 + dca-500 + Bike-o-meter ibs-600



SXG75.6f.sk SXG75 download center - patches, brew, software
siemens.sda1.eu List of known websites about siemens
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skus nahrat NVItems, niekde je tu popisane aky je postup.
_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
black
brewmaster
brewmaster

Založen: 01. 03. 2007
Příspěvky: 490
Bydliště: Slovensko
Telefon: SXG75
51754.60 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tu je navod na nahratie NV ITEMS http://www.siemensmania.cz/content.php?id=780
_________________
Siemens A55 fw 09
Siemens A57 †
Siemens CX65@CX70 - Vista TNG - ElfLoader 2.3, MP14
Siemens SXG75 fw 25 - PlayEX, BrewFM, wOff, ...

Príslušenstvo:
1GB rs-mmc + hhs-550 + Prídavný blesk IFL-600 +dca-510 original SIEMENS + dca-540 + dca-500 + Bike-o-meter ibs-600



SXG75.6f.sk SXG75 download center - patches, brew, software
siemens.sda1.eu List of known websites about siemens
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Straces
badatel
badatel

Založen: 23. 08. 2005
Příspěvky: 147

1013.16 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, tohle se mi taky už stalo, sice na SG75 ale opravdu stačí přehrát NV Items, a síť si už potom najde.. Wink
_________________
MC60 -> CX65 -> SXG75 FW22 + IMS 700 + 2GB RS-MMC + DCA-110 + DCA-540 + pouzdro + BikeHolderkit..
Dell Axim x50v ( WM6.1 )
Siemens SG75 (FW 13.609.13)
Benq-Siemens SL91 (Onyx)
Benq-Siemens EF82
LG GW620 (Firedroid Mod 2.3.7)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETRDYNA
kolemjdoucí

Založen: 19. 02. 2009
Příspěvky: 8

217.18 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 10:51 pm    Předmět: Re: SIEMENS SXG75 Odpovědět s citátem

PETRDYNA napsal:
Potřebuji poradit se Siemensem SXG75 píše mi sít´ odpojena a nepomáhá ani přehráni softweru,chybí položka ON-LINE OF-LINE po zmáčknutí červeného telefonu.
Děkuju za všechny vaše nazory a rady,hned ráno se na to podívám tak snad se mi to povede a ještě odpověd na to jaky tam mám soft tak měl jsem tam 26 mež to zpadlo,zkoušel jsem to přeinstalovat,aje nepomohlo to,zkusil jsem tam nainstalovat i 22 ale ani to nezabralo,tak jsem zkusil založit toto forum,protože víc hlav víc ví,tak snad budu mít štěstí a múj SIEMENSIK bude v nejlepší kondici,dám vědět výsledek a uvítam i další rady a určitě další návštěvníci těchto stránek. Crying or Very sad Tak ještě jednou všechny prosím o radu nějak se mi to nedaří a ani z toho co a jak mám udělat nejsem moudrý a hlavně nevím jak přehrát ten NV Items nebo jak a které položky mám změnit,po dalším pokusu o přeinstalaci mi to píše
" Služba požad. " ofotil jsem to přikládám pro názornost, předtím
jsem tam měl opravenou češtinu a proto to psalo " sit' odpojena "
předem všem Děkuji za pomoc.

Ještě jsem zapomněl dodat že když to přeinstalovávám tak to na začátku
napíše že NV Items ERROR a když ho potvrdím tak to do instalačního programu napíše toto:
" You have to many uninitialized NV-Items on your phone "
a pokračuje v instalaci. Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Straces
badatel
badatel

Založen: 23. 08. 2005
Příspěvky: 147

1013.16 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Napiš mi na ICQ: 236442546 Wink
_________________
MC60 -> CX65 -> SXG75 FW22 + IMS 700 + 2GB RS-MMC + DCA-110 + DCA-540 + pouzdro + BikeHolderkit..
Dell Axim x50v ( WM6.1 )
Siemens SG75 (FW 13.609.13)
Benq-Siemens SL91 (Onyx)
Benq-Siemens EF82
LG GW620 (Firedroid Mod 2.3.7)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ako som uz raz napisal
mario_liptov napsal:
Skus nahrat NVItems, niekde je tu popisane aky je postup.

_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GgDag
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 3548
Bydliště: Taliansko Mobil:HTC One

10072.34 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ako pise mario. nahrat NV a vsetko bude ok Smile vcera som mal ten isty problem s E81 a NV to vyriesily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETRDYNA
kolemjdoucí

Založen: 19. 02. 2009
Příspěvky: 8

217.18 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 8:02 am    Předmět: Re: SIEMENS SXG75 Odpovědět s citátem

PETRDYNA napsal:
PETRDYNA napsal:
Potřebuji poradit se Siemensem SXG75 píše mi sít´ odpojena a nepomáhá ani přehráni softweru,chybí položka ON-LINE OF-LINE po zmáčknutí červeného telefonu.
Děkuju za všechny vaše nazory a rady,hned ráno se na to podívám tak snad se mi to povede a ještě odpověd na to jaky tam mám soft tak měl jsem tam 26 mež to zpadlo,zkoušel jsem to přeinstalovat,aje nepomohlo to,zkusil jsem tam nainstalovat i 22 ale ani to nezabralo,tak jsem zkusil založit toto forum,protože víc hlav víc ví,tak snad budu mít štěstí a múj SIEMENSIK bude v nejlepší kondici,dám vědět výsledek a uvítam i další rady a určitě další návštěvníci těchto stránek. Crying or Very sad Tak ještě jednou všechny prosím o radu nějak se mi to nedaří a ani z toho co a jak mám udělat nejsem moudrý a hlavně nevím jak přehrát ten NV Items nebo jak a které položky mám změnit,po dalším pokusu o přeinstalaci mi to píše
" Služba požad. " ofotil jsem to přikládám pro názornost, předtím
jsem tam měl opravenou češtinu a proto to psalo " sit' odpojena "
předem všem Děkuji za pomoc.

Ještě jsem zapomněl dodat že když to přeinstalovávám tak to na začátku
napíše že NV Items ERROR a když ho potvrdím tak to do instalačního programu napíše toto:
" You have to many uninitialized NV-Items on your phone "
a pokračuje v instalaci.
Think

Tak VOLÁM HURÁ,HURÁ,HURÁ už mi zase moje SXG ŽIJE,už jem si myslel
že jsem tak natvrdlí a nedám to dohromady,ale po několikanásobném
přečtení všech vašich rad jsem to pochopil,stačilo nají noví soubor
NV Item a ten do telefonu nainstalovat Applause pro ty co budou mít
v budoucnu stejný problém tak najdou tento soubor na stránce Arrow Down
www.spssoftware.cz/?view=zabava/sxg75/opravasxg pak již stačí stáhnout do PC a v programu QPST nahrát do SÍMENSÍKA Dancing
Všem moc děkuju za pomoc. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GgDag
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 3548
Bydliště: Taliansko Mobil:HTC One

10072.34 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sprav si zalohu NV a nabuduce nemusis hladat po inych strankach Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETRDYNA
kolemjdoucí

Založen: 19. 02. 2009
Příspěvky: 8

217.18 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 2:28 pm    Předmět: Re: SIEMENS SXG75 Odpovědět s citátem

PETRDYNA napsal:
PETRDYNA napsal:
PETRDYNA napsal:
Potřebuji poradit se Siemensem SXG75 píše mi sít´ odpojena a nepomáhá ani přehráni softweru,chybí položka ON-LINE OF-LINE po zmáčknutí červeného telefonu.
Děkuju za všechny vaše nazory a rady,hned ráno se na to podívám tak snad se mi to povede a ještě odpověd na to jaky tam mám soft tak měl jsem tam 26 mež to zpadlo,zkoušel jsem to přeinstalovat,aje nepomohlo to,zkusil jsem tam nainstalovat i 22 ale ani to nezabralo,tak jsem zkusil založit toto forum,protože víc hlav víc ví,tak snad budu mít štěstí a múj SIEMENSIK bude v nejlepší kondici,dám vědět výsledek a uvítam i další rady a určitě další návštěvníci těchto stránek. Crying or Very sad Tak ještě jednou všechny prosím o radu nějak se mi to nedaří a ani z toho co a jak mám udělat nejsem moudrý a hlavně nevím jak přehrát ten NV Items nebo jak a které položky mám změnit,po dalším pokusu o přeinstalaci mi to píše
" Služba požad. " ofotil jsem to přikládám pro názornost, předtím
jsem tam měl opravenou češtinu a proto to psalo " sit' odpojena "
předem všem Děkuji za pomoc.

ten soubor se jmenuje " sxg75.qcn "
Ještě jsem zapomněl dodat že když to přeinstalovávám tak to na začátku
napíše že NV Items ERROR a když ho potvrdím tak to do instalačního programu napíše toto:
" You have to many uninitialized NV-Items on your phone "
a pokračuje v instalaci.
Think

Tak VOLÁM HURÁ,HURÁ,HURÁ už mi zase moje SXG ŽIJE,už jem si myslel
že jsem tak natvrdlí a nedám to dohromady,ale po několikanásobném
přečtení všech vašich rad jsem to pochopil,stačilo nají noví soubor
NV Item a ten do telefonu nainstalovat Applause pro ty co budou mít
v budoucnu stejný problém tak najdou tento soubor na stránce Arrow Down
www.spssoftware.cz/?view=zabava/sxg75/opravasxg pak již stačí stáhnout do PC a v programu QPST nahrát do SÍMENSÍKA Dancing
Všem moc děkuju za pomoc. Laughing


Ted' už vím že se mi taková záloha hodí, ale dokavad' se mi moje SXG nezhroutilo tak jsem nevěděl že nějaký takový soubor jako je NV-Items v telefonu je a tak jsem si ho nemohl ani za zálohovat a dokonce to nevěděl ani místní servisman na telefony a i s počítačem se kamarádím asi rok,vlastně od doby co jsem si pořídil SIEMENSÍKA SXG 75 do té doby jsem měl a vlastně ještě používám do ted' C35i bez jediné závady Very Happy .
Takže jsem takový samouk a teprve po kouskách se dostávám do tajů
0 a 1 , proto jsem moc rád že jsou lidi jako tady na fóru kteří v nouzi pomohou začátečníkům jako jsem já. Měl jsem teď pučenou NOKIJI E50
a musím říct že mě jen utvrdila v tom že NOKIA mě jen tak přes práh nepůjde, utvrdila mě v tom co už všechny předešlé které se mi na chvilku dostali do ruky a protože za telefon jako je SIEMENS SXG 75 se těžko hledá adekvátní náhrada tak jsem koukal po telefonu který by mi vyhovoval a do oka mi padnul SAMSUNG i900 OMNIA i když SIEMENS to není,ale teď mi už SXG zase běží takže žádná koupě nového telefonu nebude,jen mě ještě zarazilo že ani po 9 letech od začátku prodeje prvních C35i a S35i neumějí dnešní telefony to co uměli tyto SIEMENSI a jejich následovníci jako příklad uvádím to že si pod každé číselné tlačítko mohu
nastavit různé funkce jako třeba "KALKULAČKU,NOVÁ SMS,RADIO,HRY,APLIKACE,PŘEVOD JEDNOTEK,IRDA a spoustu dalších"
dnes to řeší přemírou tlačítek jako třeba NOKIA E51 nebo E66 naňahňaných na sebe a místo zmáčknutí jednoho tlačítka zmáčknu 3 najednou Not talking když má někdo větší prsty jako třeba já a ke všemu jsou ještě čim dál menší a lehčí takže pomalu ani člověk neví jestli ho ještě má a nebo ho už ztratil a proto nedám dopustit na mé SXG i když ho můj známí nazval cihličkou.AHOJ SIEMENSMANIACI. Angel Smile Musíš si stáhnout program QPST je tu na něj někde odkaz a pak jsem tam nechal odkaz na stažení souboru sxg75.qcn který musíš tímto programem přepsat a pak už ti to zase bude běhat,mě teda běží od tý doby uplně bez problému,byl jsem sním i na dovolené v Bulharsku a tam mi dokonce běhalo UMTS což u nás zatím normálné neběží a šlo i v Rumunsku,Maďarsku a na Slovensku.Zkusím ti ten soubor hodit do přílohy jestli půjde odeslat. Petr nejde to odeslat tak musíš použít ten odkaz co jsem tam nechal a mam takový dojem že ten soubor byl i někde tady na foru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Telefony na platformě BREW Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group