clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - originální balení Siemens M35i
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

originální balení Siemens M35i

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 5:46 pm    Předmět: originální balení Siemens M35i Odpovědět s citátem

Nedávno se mi podařilo sehnat naprosto archivní záležitost - úplně nový Siemens M35i. Co mě udivilo je to, že ve standardním balení nebyla jen jedna, ale hned dvě originální baterie! Chci se zeptat, jestli někdo neví, jestli to byl standard nebo jsem narazil na něco zvláštního. Nesetkal jsem se s tím u žádného jiného Siemense ani jiného telefonu. Vím, že už je to časově trochu z ruky, ale možná by to někoho mohlo zaujmout. Byla to standardní součást balení nebo ne? Very Happy
_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Penguin 10
badatel
badatel

Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 173

28.28 SMM
PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Yop človeče Very Happy Vzácne jak šafrán Smile

Applause Applause Applause Applause To sa ti podaril kúsok! Gratulacioone! Applause Applause Applause Applause Applause

Nie, myslím že nebola.. Možná je jedna batéria falošná.. No neviem.. Ak to bouchne, tak to zistíš Mr. Green Applause Applause

_________________
Moje fony: Siemens S65- AX72-zla baterka,inak jeden škrabanček- C60
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 7:13 pm    Předmět: Re: Originální balení Siemens M35i Odpovědět s citátem

srandičky.... Mr. Green nene, jsou to originální Siemensovské baterie obě dvě. No Paegas to tam tehdy určitě nepřidal Mr. Green Jen jsem se chtěl dozvědět, jestli se to dávalo standardně. U kategorie těch odolných Siemensů bych to i pochopil... budu daleko od civilizace a bez proudu, nabiju si obě baterky Very Happy ale to je pořád jen indicie, a ne fakt, zda to tak bylo či ne.
_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nn, měl jsem M35i... taky od Paegas CZ někde mám ještě schovanou i krabičku... ale nepomatuju si, že by tam byla náhradní baterka.. vím, že jsem si druhou musel kupovat...
_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 9:55 pm    Předmět: Re: Originální balení Siemens M35i Odpovědět s citátem

To je zvláštní....jinak je na tý krabičce papírovej přebal t-mobile twist sada.. Možná to byla jiná serie výroby, těžko říct. Rolling Eyes vlastně je to jedno, jen mě to tak zajímalo... krom toho je úkolem tohoto webu co nejpřesněji o Siemensech informovat Wink ale kdyby to někdo přece jenom věděl, jak to ve skutečnosti bylo, tak napište Smile
_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group