clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - řady x35 a starší - vzpomínková a bilanční diskuse
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

řady x35 a starší - vzpomínková a bilanční diskuse

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 3:03 pm    Předmět: řady x35 a starší - vzpomínková a bilanční diskuse Odpovědět s citátem

Když jsem měl možnost po několika dnech se opět přihlásit na SiemensManii, samozřejmě jsem nemohl při procházení topiců neminout sekci x35 a starší řady a všímám si, že ten, kdo sem v poslední době nejvíce psal, jsem byl já Mr. Green Jistě, je to především v souvislosti s tím, že Siemensy sbírám a tyto řady mají ve sbírkách svá pevná místa. Narozdíl od řad novějších či od nestárnoucí SX1, tuto sekci hodně lidí přechází. Kde jsou časy, kdy byla C35i na výsluní.... Laughing jistě, je v tom taky trošku nostalgie, ale spíš jde o to tuhle sekci trochu oživit. Sem proto můžete psát dojmy z těchto telefonů, nejedná se ale jen o řadu x35, ale i x25 a starší.... jestli jste byli u toho, když to byly horké novinky, jestli se s nimi stále setkáváte, pokud si všímáte, čím lidé telefonují nebo prostě jen se podělit o zážitky, kdo tyhle starší Siemensy měl, nebo jaký na ně měl tehdy či dnes má názor. Prostě si myslím, že i tyhle modely mají siemenskákům co říct, zejména je třeba asi říct, že boom siemesů u nás nastartovala především legendární c35i, ačkoliv už před ní tu Siemensy byly, ale to je můj názor. Takže, těším se na vaše reakce Very Happy
_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mal som kedysi C35i Applause Od tohto mobilu po radu x45 (myslím) mnohí využívajú ako gsm alarmy Think Momentálne mám k tej rade po vianočnom upratovaní 3 ks nabíjačiek - ako píšem aj v sekcii Darujem Dancing
Začal som s S6, tá je u susedov asi ešte dodnes. C25 bol na vtedajšiu dobu super mobil, dodnes slúži u blízkych Whistle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 5:32 pm    Předmět: Re: řady x35 a starší - bilanční a vzpomínková diskuse Odpovědět s citátem

stano.mania: jj, to využití jako GSM alarmy je docela častý, někde jsem dokonce viděl, že k tomu zařízení dávali C35ku navíc Mr. Green a jinak, velikou výhodou těchto starších řad byla spolehlivost, viz jak píšeš, že C25 pořád slouží. Zejména x45 byl držák, ale to už jsme trošku dál Very Happy a S6..... to byla klasika.
_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mucasco
všeználek
všeználek

Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 694
Bydliště: okr. Pardubice
Telefon: nyní S75
96233.80 SMM

Příspěvky na SM: 310,-
PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě když jsem chodil na základku, tak jsem o mobilní telefony neměl zájem a prakticky jsem nevěděl, jaké značky telefonů se vůbec prodávají. Říkal jsem si, že telefon nepotřebuju. Pak jsem k narozkám dostal C35i Smile Ve své době patřil k tomu lepšímu, co na trhu bylo.

Potom jsem přešel na M55 a C35i jsem dal babičce. Babička pak dostala nový telefon, protože u C35i začal blbnout fw. Po chvilce používání se telefon vždycky kousne.

Teď se snažím o znovuoživení mého prvního telofonu. Scháním kabel a až se mi ho podaří sehnat, tak snad přehrání fw pomůže.

Ještě závěrem. Bylo štěstí, že mi rodiče k narozeninám koupili právě Siemense a ne něco jinýho. To bych se pak při dalších výběrech telefonů nemusel pro Siemense rozhodnout a na tyto stránky bych nikdy nenarazil Angel ...

_________________
Používám: C35i --> M55 + QuickPic --> S75 --> E71 --> SK65 --> C81 --> S75

Moje sbírka telefonů

Rádio s tanečními hity 90. let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 6:42 pm    Předmět: Re: řady x35 a starší - bilanční a vzpomínková diskuse Odpovědět s citátem

Mucasco: Jo, C35i so občas vytáhnu ze sbírky a normálně jí používám. Někdy jsou ty pohledy lidí hustý, ale já si to užívám. Inu, kdo není zasvěcen, nepochopí, že. Jinak zanedlouho čekám E10D. To bude taky dělo. Jinak, nedávno jsem se vracel ze školy vlakem a chlápek na protější sedačce normálně vytáhl C10 a volal.... Very Happy na jednu stranu to člověka docela překvapí, ale stejně si řekne, když ten telefon funguje a ten člověk nevyžaduje žádný extra funkce, tak proč ne....
_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

C35 byl první mobil v našem úzkém rodinném kruhu, táta ho kdysi kdesi vyhrál. Stejně jako mucasco jsem se v té době o mobily vůbec nezajímal, na C35 jsem si akorát občas "zapařil" labyrint Laughing . Běžně používaný byl asi 5 let, za tu dobu prošel 1x výměnnou displeje a vystřídalo se v něm pár baterek. Poté byl odložen a nyní představuje nejstarší exemplář v mé skromné sbírce. Měl by být funkční, ale poslední neorigo baterie se nafoukla a tak ho nerozjedu, dokud nekoupí další neorigo Sad .
Jinak minulý týden jsem viděl v buse postarší dámu, jak z "ponožky" na mobil vytáhla právě C35 v úžasném stavu... takový pohled se nenaskýtá často Smile .

_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 11:14 pm    Předmět: Re: Řady x35 a starší - vzpomínková a bilanční diskuse Odpovědět s citátem

NoviS: no, koukám, že každý Siemensmaniak začínal na C35i.... přímo jí měl, nebo se v jeho blízkým okolí objevila. Legenda se prostě nezapře. Jinak jinde jsem dával odkaz na ty zajímavým způsobem pojatý stránky o C35i.... je fakt, že snad žádný telefon nevzbudil takovou pozornost veřejnosti ako právě on. Vyrovnalo se mu jenom máááálo telefonů. Podle mě jsou C35i, SX1 a ME45 největší legendy Siemensu. (můj subjektivní žebříček)Jinak, já sem začínal na C25 na jaře 2000 Very Happy
_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já měl M35i Mr. Green
a osobně si myslím, že to byl nejlepší telefon všech dob, protože mi funguje dodnes.. Smile

jo, labyrint jsem taky hrával.. víte, že to byla první 3D hra na mobily? Mr. Green
ještě pistol do ruky a pár příšer a byl by z toho DOOM.. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kozino
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 04. 04. 2006
Příspěvky: 429
Bydliště: Piešťany

2156.42 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 12:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

M35 je vo vnútri presne to isté ako C35. Takže vlastne tá istá istá legenda, len v odolnejšom obale (voľakedy sa mi strašne páčila a potom ma dostala ME45, bohužiaľ ani jednu som nemal). C35i som mal po otcovi (predtým som mal Motorolu T180 (myslím) to bol taký nástroj na rozbíjanie orechov), si pamätám ako v čase keď som išiel na gympel som si kupoval novú 1250 mAh LiIon baterku do mojej C35i za 800 SK (originálna mala 500 mAh). 12 dní na jedno nabitie! Dnešné mobily o tom môžu iba snívať. Tento telefón bol neskutočne spoľahlivý, škoda že tá softwarova odladenosť chýbala nasledujúcim radám (a položila Siemens na kolená). Telefón je dodnes plne funkčný, plánujem si ho nechať na pamiatku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPIKEBOY
čestný člen
čestný člen

Založen: 30. 05. 2006
Příspěvky: 2742
Bydliště: NZ, Slovensko

98063.28 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aj ja som mal C35i ako prvý Siemens (oficiálne Mr. Green). Kým som ho nepredal, bol ako nový! Zostala mi tu ešte otcová strieborná C35i. Po prečítaní tohto topicu som ho vyhrabal a trocha sa s ním pohral. Ale som si zaspomínal na tie časy, keď som mal každý deň iné logo (aj vlastná tvorba), spolužiaci s 3310 mohli len snívať, lebo oni museli posielať SMS aj za cca 45 SK. Mr. Green
_________________
SM
Podpořte SiemensManii|C35i-S65|Pravidlá SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rattle-snake
všeználek
všeználek

Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 613
Bydliště: Varnsdorf

15518.64 SMM

Příspěvky na SM: 460,-
PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 12:01 pm    Předmět: Re: Řady x35 a starší - vzpomínková a bilanční diskuse Odpovědět s citátem

Jsem rád, že Vás to téma zaujalo, a že se objevují příspěvky Very Happy Po C25 přišla i v mém případě (v květnu 2001), C35i. Musím říct, že to byl ohromný skok vpřed, jak displejem, tak funkcema, nejšťastnější jsem byl, že měla konečně hodiny Mr. Green jinak spolehlivost je opravdu s velkým S. Potom prošla několika lidem ve firmě a potom se vrátila do sbírky. Snažím se jí dát dokupy. Je ale pravda, že ta původní 500 mAh už tehdy nebyla nic extra, co se týče výdrže. To pípání mě vždycky dostávalo při vybitý baterce Mr. Green jinak myslím, že řada x45 byla určitě taky ještě dost povedená.... ale to už je zase jiná historie, že.
_________________
Siemens mobile stále s námi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
regius
kolemjdoucí

Založen: 26. 01. 2010
Příspěvky: 1

12.02 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 6:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som začínal v 2001 s S35-kou.(vtedy 12000 Sk!) Doteraz slúži ako záložný mobil.Je v ňom druhá (neorginal), 6 !!! rokov stará baterka a ešte stále vydrží 5 dní na nabitie.Potom prišla M-ková 65-ka a po odídení joysticku teraz slúži S65-ka (za 15 éčok) . Ale tej sa o výdrži 35-ky môže len snívať. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
david.sedivy
(člen klubu SM)
věrný diskusník
(člen klubu SM)<br>věrný diskusník

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 460
Bydliště: Praha 3 - Žižkov Telefon: HTC P3300

78319.68 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SPIKEBOY napsal:
Aj ja som mal C35i ako prvý Siemens (oficiálne Mr. Green). Kým som ho nepredal, bol ako nový! Zostala mi tu ešte otcová strieborná C35i. Po prečítaní tohto topicu som ho vyhrabal a trocha sa s ním pohral. Ale som si zaspomínal na tie časy, keď som mal každý deň iné logo (aj vlastná tvorba), spolužiaci s 3310 mohli len snívať, lebo oni museli posielať SMS aj za cca 45 SK. Mr. Green


Uplne jsi mi sebral slova z ust Wink
Rozhodoval jsem se nejdriv mezi M35 a C35i. Nakonec jsem se rozhodl pro M35, ale vzhledem k tomu, ze i presto ze jsem tehdy mel kamose co s mobilama obchodoval a M35 porad ne a ne prijit na trh, tak jsem sahl po C35i. Max spokojenost.
Kdyz jsem poprve prehraval FW, abych do meho milacka dostal ceskou T9, tak jsem byl zes*anej az za usima Mr. Green

_________________
Alkatel Sad (ani nevím jakej)-->Siemens C35i-->Siemens S45(i)-->Sony Ericsson T68i Sad
-->Siemens CX65-->Siemens SXG75
-->HTC P3300 Artemis

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kocica.karel
badatel
badatel

Založen: 29. 10. 2007
Příspěvky: 148

100981.70 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se jedná o Siemse C35, tak jsem si ji kopil ihned po uvedení na Český trh, asi tak do 3-4 týdnů jsem ji koupil u tehdy Oskara zacca. 8500 Kč. Jo byl to super telefon na tu dobu. Bylo s ním také pár problémů, ale nedal bych na něj dopustit. Ještě i dnes jej používám. Jinak je ve stavu nového telefonu. Jo a jeden z okruhu známých jej dodnes denně používá. Proč né?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group