clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - No*ia 6300 - trabl s příchozí MMS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

No*ia 6300 - trabl s příchozí MMS

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 4:53 pm    Předmět: No*ia 6300 - trabl s příchozí MMS Odpovědět s citátem

Zdravím, mno... nikdy by mě nenapadlo, že budu Siemensmanii otravovat no*ií... Neutral ale nastal problémek a jiné fórum o mobilech nenavštěvuji. K věci: Mámě přišla na její N 6300 MMSka, a ten stupidní telefon neustále chce uvolnit nějaké místo na cca 138 kilobajtovou ememesku, i když v telefonu je volných přes 7 MB. Nechápu to, ještě k tomu je to neodbytné, mobil neustále bliká jako když přijde zpráva... Nevíte náhodou někdo co s tim? Telefon byl jenom vypnut a zapnut, nic víc... v no*iích se nevyznám.
_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v telefonu misto je ale on si to rozdeluje na spravy a soubory skus smazat stare MMS nebo SMS popr emaily Think
_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proste tá značka je taká, žiaľ Brick wall Stáva sa, že ak je hovor, a príde náhodou SMS počas hovoru, tak to pipá a je to nepríjemné, lebo to budí dojem, že niekto nahráva hovor, nedá sa s tým nič robiť ani na symbian OS Shocked Alebo ak to ruší, tak chvíľu prestať v hovore a pozrieť tú SMS, prestane, ale čo ak zase príde SMS d'oh! Toto žiaden siemens nerobil a ak dalo sa to vyriešiť Dancing Nokia to nedokáže ani dnes Silenced
Ale SE to nerobí Whistle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stano mne sa to na 6230i nikdy nestalo , a to mi tych SMS v priebehu hovoru prišlo niekoľko Think
_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na E51 so symbian je to bežné, ak vieš riešenie, daj, potešia sa aj na Nokia help, lebo tiež nevedia poradiť Mr. Green Iné mobily tej značky nepoznám a ani neplánujem spoznávať
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

E51 pouzivam len na internet a GPS navigaciu , skoro nikto nema to cislo kedze to je O2 a nikto mi tam nevola a SMS dostavam len od operatora Very Happy , ale ked niekedy vymenim 6230i za E51 a budem stym denne volat tak potom ti zreferujem , btw na E51 sa kazí sluchatko , pri hovore nieje vraj počuť druhú stranu Think

Každopadne sme OT

_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju za odpovědi, to, jestli jste nebo nejste OT ani neřešte tenhle topic je na siemensmanii celý OT... Very Happy
Ohledně smazání SMS, MMS, mailů - SMS tam máma má cca 20, MMS je tahle první a na maily mobil nepoužívá. Dneska s tim byla na prodejně vodafonu, kde ji neporadili vůbec nic, jenom že má zajít do nokie... tak zašla do nokie, kde ji bylo řečeno že má mobil uvést do továrního nastavení = ztráta veškerých dat. Řekli jí snad něco v tom smyslu, že tam sice paměť je, ale telefon si pamatuje jako kdyby byla plná... řeknu vám, takovej telefon bych prohodil zavřenym voknem, fakt (marně hledám zvracejícího smajlíka).
Takže to zatím dopadlo tak, že dokud nenajde doma kabel na zazálohování dat, aby tu šunku mohla uvést do továrního stavu, má zapůjčenou mojí S65 Smile .

_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem udělal přes nokia pc suite zálohu všech dat v telefonu a uvedl ho do továrního nastavení. Zkusil jsem na něj poslat MMS a zase otravoval, tentokrát kvůli cca 35kb. Tak jsem ho kabelem od foťáku Very Happy připojil znovu k pc, aktualizoval FW a zase ho uvedl to továr. nastavení a MMS přijata Dancing . Tím moje obtěžování SM no*ií ale asi nekončí, matka mi po tomhe dílčím úspěchu přinese stejný mobil od kolegyně z práce, akorát snad s jiným problémem.
_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group