clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Záloha sms + porouchaný joystick
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Záloha sms + porouchaný joystick

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kraken81
kolemjdoucí

Založen: 14. 03. 2010
Příspěvky: 4

60.82 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 8:02 pm    Předmět: Záloha sms + porouchaný joystick Odpovědět s citátem

Prosím o radu. Přestal mi fungovat joystick směrem dolů, takže si nejsem schopen přečíst ani smsky... Nerad bych o ně přišel, je jich asi 2000, tak jsem si koupil orig. kabel DCA-540 abych si je zálohoval. Jenže další problém - z přiloženého CD jsem si chtěl nainstalovat soft, ale zrovna pro SX1 mi to píše hlášku "nelze najít instalační cestu", přitom soft pro M65, SK65, SL65 jde normálně nainstalovat... Když jsem si stáhl MPM z netu, tak mi zase nemůže najít připojený telefon... Jsem z toho už úplně bezradný, prot se chci zeptat:

- kolik by mě zhruba stála výměna joysticku v servisu - nemyslím jen čepičky. Náhradní joystick mám, ale nejsem si jistý jestli bych to sám zvládnul... Nepřijdu tím o data (hlavně o ty smsky)?
- nemáte někdo link na MPM, který je funkční??? po dvou dnech hledání jsem jich pár našel, ale po stažení mi žádný nešel nainstalovat...
- jak potom propojit mobil s PC (mám XP), ovladače bych měl mít (aspoň myslím)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Se siemensem se nechodí do servisu, ale na siemensmanii Very Happy .
Podle tohohle návodu určitě SX1 rozebereš levou zadní a bude tě to stát max. 50 kč v železářství Arrow http://www.siemensmania.cz/content.php?id=471 a neztratíš tím ani smsku.
Co se týče MPM, to pro SX1 není, pro tenhle fon je SDS - siemens data suite.

_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kraken81
kolemjdoucí

Založen: 14. 03. 2010
Příspěvky: 4

60.82 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak telefon jsem měl rozebraný několikrát, snažil jsem se to pročistit pomocí WD40, ale stejně to nepomohlo. Spíše jsem se ptal na to jak těžké je vyměnit joystick - je tam připájený nebo co a já navíc nemám mikropájku... Takže se ptám svépomoc, servis nebo vyhodit?

A prosím nějaký funkční link na SDS? Už jsem taky hledal, ale pokaždé mi to najde nefunkční web... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Link na SDS Arrow http://www.siemensmania.cz/download.php?file=/software/cdsetup1.0.0.76.zip
A s tím joyem jsem si to neuvědomil že je potřeba pájet... d'oh! To je opravdu spíš na servis...
Nebo někdo ochotný odsud, z okolí tvého bydliště, kdo by mohl pomoci Pray .

_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kraken81
kolemjdoucí

Založen: 14. 03. 2010
Příspěvky: 4

60.82 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky. Soft jsem nainstaloval, ale bohužel z nabízených mobilů nebyl ani jeden SX1, ale to snad nevadí. Spíše se vyskytl další problém, i když mám mobil připojený kabelem k PC, tak program hlásí, že není nic připojeno...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak s tím SDS k SX1 je mi to divné, vypadá to že tady není Think , osobně jsem ho instaloval z orig. CD k SX1, které bohužel asi nemáš. Další možností by mohlo být SiMoCo (jistý si nejsem, k SX1 jsem ho nikdy nepoužil) Arrow http://www.siemensmania.cz/simoco.php , nebo MobilEdit! Arrow http://www.siemensmania.cz/download.php?file=/software/MOBILedit!.exe , který by se s SX1 opravdu spojit měl...
_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kraken81
kolemjdoucí

Založen: 14. 03. 2010
Příspěvky: 4

60.82 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za snahu, ale SX1 se mi nechce spojit ani přes kabel ani přes bluetooth a to přes jakýkoliv program... Uvažuju, že jediná možnost si nechat udělat zálohu někde v servisu na CD a pak se joystick pokusit opravit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group